Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko to dosyć zabawne. Niedawno Nets robili ranking 25 najlepszych graczy w swojej historii. D-Will pewnie zajął miejsce 26, bo na listę nie trafił :rugby: Rozumiem, że irytuje ludzi, ale ja tam go lubiłem. Jak kogoś interesuje to czołówka:

1. Jason Kidd

2. Julius Erving

3. Buck Williams

4. Vince Carter

5. Brook Lopez

6. Drazen Petrovic

 

Brooka dałbym nawet za Martinem i Ryśkiem J. a co dopiero Drazenem

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ten Drazen pograł w Nets, żeby go ciągnąć za uszy w takim rankingu? Kenyon powinien być wyżej od niego, brakuje go w tej szóstce. 

 

tu nie chodzi o to ile grał, ale jak grał i kim by się stał w świadomości ludzi gdyby nie parszywy los i przedwczesny koniec

 

typ był po prostu wybitny, robił takie cyfry o których dzisiaj 90% graczy może tylko pomarzyć

 

uwielbiam Kanyona, ale on Petroviciowi mógłby kanapki robić

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o to ile grał, ale jak grał i kim by się stał w świadomości ludzi gdyby nie parszywy los i przedwczesny koniec

 

typ był po prostu wybitny, robił takie cyfry o których dzisiaj 90% graczy może tylko pomarzyć

 

uwielbiam Kanyona, ale on Petroviciowi mógłby kanapki robić

 

No tak... co tam lata prime'u spędzone w ekipie, gdzie tam osiągnięcia... Ważniejsze, że gość przez kilka lat nie mógł się przebić w NBA, a jak przebił się to 2 lata miał dobrej gry, a potem jego śmierć "zbudowała mu" nieśmiertelną chwałę. Nie twierdzę, że gościowi się nie należy szacunek, ale gdyby nie przedwczesna śmierć to w życiu nie cieszyłby się taką opinią jak teraz. Robienie z niego ikony tej ligi to zdecydowanie jedna z najbardziej niedorzecznych rzeczy, które w ostatnich latach przybrały na sile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... co tam lata prime'u spędzone w ekipie, gdzie tam osiągnięcia... Ważniejsze, że gość przez kilka lat nie mógł się przebić w NBA, a jak przebił się to 2 lata miał dobrej gry, a potem jego śmierć "zbudowała mu" nieśmiertelną chwałę. Nie twierdzę, że gościowi się nie należy szacunek, ale gdyby nie przedwczesna śmierć to w życiu nie cieszyłby się taką opinią jak teraz. Robienie z niego ikony tej ligi to zdecydowanie jedna z najbardziej niedorzecznych rzeczy, które w ostatnich latach przybrały na sile.

 

Petrovic się nie przebił, bo nie było szans aby grał przed Drexlerem, poza tym w Blazers nie był w ogóle ceniony i był to dla niego czas stracony(do tego doszedł konflikt na Bałkanach), strasznie smutny ten Twój post, zwłaszcza, że nie wiem gdzie ja robię z niego ikonę, napisałem tylko, że dałbym go przed Brookiem

 

zalecam ochłonąć

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poprawnie. Na plus Kurucs, coś czuję, że on i Musa (nie grał) zrobią niezłe kariery w NBA.

 

Naprawdę nie czaję Atkinsona. To napierdalanie trójek gdy nie siedzą jest tak słabe, jak polska I liga. Może jakimś marnym usprawiedliwieniem jest brak RHJ, pewnie także Farieda jeżeli coś z niego może być, ale ogólnie to turbo irytujące.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same mankamenty co w zeszłym sezonie zero gry wysokich na tablicach, Kanter wytarł nimi podłogę i z palcem w dupie zrobił 20/20, strach pomyśleć co by było gdyby Porzingis był zdrowy.,Pod nieobecność KP Rodi jest najlepszym Łotyszem w mieście.Teraz wiadomo dlaczego w draft mockach 2017 Kurucs był na loteryjnych miejscach.,Barcelona z całych sił  próbowała mu spie*dolić karierę, ale Brooklyn przez dwa lata o niego walczył i widać ,że się opłaciło.,DLO niczym specjalnym nie błysnął zagrał poprawnie ,ale nie był lepszy od Dinwiddie ,ale a o grę DLO najmniej się martwię ,gdyż na jego pozycji Brooklyn ma surplus graczy DLO jest w CY , a na dodatek przyszedł na Brooklyn za półdarmo -roczne wypożyczenie Brooka Lopeza ,któremu nikt nie chciał dać więcej niż 3M 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO zagrał poprawnie, nie zrobił nic źle.,Tylko Dinwiddie zagrał od niego dużo lepiej ,.W statystykach D'Angelo (20minut /11 pts/3 asysty) wypadł  gorzej niż Spencer (19 minut/13 pts/6 asyst) chociaż DLO miał kilka genialnych- miłych dla oka zagrań ,których statsy nie pokazują a z kolei Dinwiddie pudłował za 3pts 1 trójka trafiona na5 prób.,Obydwaj zagrali bez turnovers.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak DLO?
....

 

Poprawnie.
Serio? Dla mnie nic się nie poprawił, kilka akcji "ładnych" dla oka, ale S5 z nim wygląda koszmarnie pod względem efektywności w ataku i obrony. To tylko parę ale oni byli "gwałceni" przez rezerwy Knicks... Spencer wyglądał o poziom jak nie dwa lepiej, moim zdaniem powinni DLO na 6th mana przekwalifikować z dobrym skutkiem dla zawodnika i drużyny. Zresztą w Knicks THJ tak samo tam powinien grać, Hezonja z Lee/Knoxem w S5. Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poprawnie" to nie znaczy że się poprawił, tylko że zagrał przeciętnie .,Ale forma DLO nie ma aż takiego znaczenia ,gdyż na jego pozycji Brooklyn ma w kim wybierać.,Braki są pod koszem.,Jeżeli wczoraj  Kanter rządził w pomalowanym to aż strach pomyśleć co w poniedziałek zrobi Drummond 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poprawnie" to nie znaczy że się poprawił, tylko że zagrał przeciętnie .,Ale forma DLO nie ma aż takiego znaczenia ,gdyż na jego pozycji Brooklyn ma w kim wybierać.,Braki są pod koszem.,Jeżeli wczoraj  Kanter rządził w pomalowanym to aż strach pomyśleć co w poniedziałek zrobi Drummond 

Faktycznie ciąg myślowy w zdaniu wskazuje na to, że odnoszę się do wypowiedzi powyższej, ale akurat odnosiłem się też do 2 innych (nie cytowałem już)  gdzie zdania było nad wyraz optymistyczne, a on wyglądał jak rok temu - czyli źle, a nie poprawnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ciąg myślowy w zdaniu wskazuje na to, że odnoszę się do wypowiedzi powyższej, ale akurat odnosiłem się też do 2 innych (nie cytowałem już)  gdzie zdania było nad wyraz optymistyczne, a on wyglądał jak rok temu - czyli źle, a nie poprawnie ;)

Rok temu to DLO wyglądał świetnie od season openera z  Pacers (30pts) do kontuzji grał na elitarnym poziomie .,Po zabiegu i rehabilitacji to już był tylko cień październikowo/listopadowego D'Angelo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu to DLO wyglądał świetnie od season openera z Pacers (30pts) do kontuzji grał na elitarnym poziomie .,Po zabiegu i rehabilitacji to już był tylko cień październikowo/listopadowego D'Angelo
Mylisz nabijanie statystyk z dobrą (elitarna? Sic!) grą.

Do kontuzji DLO miał net rtg -9,3, Dinwiddie +4,7. On-off odpowiednio -11,1 do +15,3. Ekipa była dużo lepsza zarówno w ofensywie jak i defensywie bez niego... Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.