Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Spencer jest z mojej perspektywy trochę irytujący, ciekawe czy na codzień też jest taki pyskaty. RHJ mówił, że ta jego ksywka, Siri, jest od odpowiedzi, bo podobno koleś zawsze ma ostatnie słowo. Nie przepadam za tym. Wolę zawodników, którzy chcą udpowadniać swoją jakość na parkiecie, a nie w gadce. Zresztą takie zachowanie bardziej mi pasuje, o ironio, do Knicks :rugby:

Dzisiaj rano siedzę sobie w poczekalni u lekarza, a tu w TV Spencer Dinwiddie gotuje w Rachel Ray Show.,Mistrz Taco Bell Skills Challenge wiadomo przyrządził Soft Tacos z Guacamole  https://www.rachaelrayshow.com/show-info/on-this-week#tuesday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maskotka to najmniej potrzebna rzecz, można się doskonale bez niej obejść.Ja bym wolał żeby Nets lepszego organistę zatrudnili na takim poziomie jak ma np. Atlanta.,Garden ma zawodowego organistę ,który grał na olimpiadzie a w Barclays gra amator wypożyczony z Islanders.,Same organy też są pożyczone z Nassau Coliseum.,Teraz kiedy Islanders wyprowadzą się z Brooklynu mogą zabrać swoje graty.,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wśród preferowanych kierunków Butlera są Nets. Marks, działaj, za rok może dołączy jego kolega :D

 

Swoją drogą, kto by pomyślał pod koniec czasu Kinga, że Nets mogą być dla kogoś preferowanym kierunkiem :D

Ty nas lepiej oświeć co tam oddać za niego możecie.

 

Kasztana DLO i co jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeVerta TWolves już od jakiegoś czasu mieli na wishlist, tylko jego kontrakt nie balansuje kontraktu Butlera.Nets musieli by dorzucić Carolla, albo Harrisa.,Mimo wszystko warto ,gdyż  Butler to rzadki przypadek gracza który haruje po obydwu stronach kiedy wiele gwiazd ligi ma wjebane na D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto o ile rzeczywiście zostanie, bo nie wiem czy temu gościowi można ufać w jakiejkolwiek kwestii

Mnie się wydaje, że Nets mają mało do stracenia, a może nawet nic. Oddadzą Carrolla i LeVerta? No straszne, nie będzie mistrzostwa :onthego:  Z Butlerem  z miejsca są silniejsi, a jeżeli facet zostanie, to od razu łatwiej o innego dobrego FA, szczególnie Irvinga. Nie zostanie? Cóż, dalej robią swoje, wciąż mają hajs na 2 maxy. Nic się nie zmienia.

 

Jedyna kwestia to pick, z Butlerem będzie gorszy wybór niż bez niego, ale i tak nie wierzę, że Nets zatankują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

There were reports of friction between Butler, Towns and Wiggins, but sources say that is not the main reason Butler has decided to move on. Butler was hoping for a renegotiation and extension of his contract this summer, one that would have raised his salary for 2018-19 to $30 million and added another four years and $145 million on to that. But the Timberwolves would have had to cut an enormous amount of salary to pull that off and deemed it unreasonable if they wanted to stay competitive in the near term.

( https://hoopshype.com/storyline/jimmy-butler-trade/ )

 

Zaczynam być sceptyczny. Butler jest super teraz, ale jak on szuka umowy na 5 lat to paradoksalnie może tym maksem spowodować tylko stagnację Nets. Na krótki czas to jednak pewnie zadziała, Clippers z nim i Irvingiem mogą być silniejsi niż Lakers :)

 

A co do Nets to nie wiem czemu, ale coś czuję Wigginsa za rok w postaci zrzutu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem plote, że Nets byli wśród drużyn, którzy zgłosili się po Butlera. Może poznamy więcej szczegółów.

 

Ciekawostka od Bena Stinara:

 

Deron Williams will make $5.5 million from the Brooklyn Nets next year.

 

(He’s not in the NBA)

 

That’s more than:

 

Jaylen Brown

DeMarcus Cousins

Tony Parker

Trae Young

Lauri Markkanen

De’Aron Fox

Marcus Morris

Collin Sexton

Donovan Mitchell

Devin Booker

Brook Lopez

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko to dosyć zabawne. Niedawno Nets robili ranking 25 najlepszych graczy w swojej historii. D-Will pewnie zajął miejsce 26, bo na listę nie trafił :rugby: Rozumiem, że irytuje ludzi, ale ja tam go lubiłem. Jak kogoś interesuje to czołówka:

1. Jason Kidd

2. Julius Erving

3. Buck Williams

4. Vince Carter

5. Brook Lopez

6. Drazen Petrovic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.