Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Jaby jakikolwiek inny zespoł miał ten pick w drafcie to też by go z nim wybrał także słabe prowo

 

slaby to jest twoj komentarz,kolego,bo co ma piernik do wiatraka?! - pisalem o mentalnosci fanow 'la globtrotters',dla ktorych kazdy wysoko draftowany grajek w barwach 'jeziorowcow' jest kolejna inkarnacja jabbara czy innego magica...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno fani Leakers mają ból dupy i wylewają hektolitry pomyj na D'Angelo- rok tankowania po pick #2 i jak co roku wybór zmarnowany jeden  nie umie rzucać,drugi cienki jak szyna, trzeci oddany za wypożyczenie Lopeza  #7 oddana zupełnie darmo.,Dla Nets pozyskanie DLO nie było aż tak kosztowne praktycznie przyszedł na Brooklyn za frytki,jeżeli wypali to wymiana z Lakers będzie świetnym dealem Marksa,jeżeli nie wypali to i tak nie ma tragedii jest Dinwiddie,LeVert grał świetnie jako PG drugiego unitu podpisali jeszcze Napiera.Nie jest tak że postawa DLO to "być albo nie być" dla Nets

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaby to jest twoj komentarz,kolego,bo co ma piernik do wiatraka?! - pisalem o mentalnosci fanow 'la globtrotters',dla ktorych kazdy wysoko draftowany grajek w barwach 'jeziorowcow' jest kolejna inkarnacja jabbara czy innego magica...

Ja jestem fanem LAL i każdy wysoko draftowany grajek nie jest od razu dla mnie wschodzącą gwiazdą. Jak to w dracie czasem trafisz czasem nie.

 

Natomiast odniosłem się do tego jeżdzenia po fanach lakers za jaranie sie DAR z dwóch powodów - primo nie jest tak ze jarali sie nim tylko w la. Nawet tu na forum wielu fanow (f.ex. 76ers) nie mogło się pogodzić ze strata DAR przez caly rookie sezon.

Secundo - akurat większość tych wpisow o DAR w tym temacie nie jest od fanow lakers a jasiek akurat od zawsze byl w niego zapatrzony. Wiec nie wiem skad znowu to uogolnianie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta sama linia obrony

 

To nie wszyscy fani Lakers tylko jeden i fani innych ekip uwielbiają te wybory

 

To się powtórzę

 

W takim wypadku brak krytyki innych fanów na głos jest niejako cichym przyzwoleniem na przeceny graczy z draftow

 

Dla mnie to milczące przyzwolenie na wysoką wycenę

 

Lakers długo wybierali z góry draftow jak na taką historyczną organizacje to łatwo było podmienić adresata westchnień

Mnie na równi szokoealy pochwały randla

Zachwyty nad jego rozwojem

 

Co i

 

Ciche oddanie za nic

Clarsony Russellki randlasy

Zastąpiono ballem i ingramem

 

W końcu teaficie i zostanie odspiewana pieśń triumfu

 

Wtedy zacytujecie krytykantow w przepływie uczucia wyższości

A teraz zapewne dostanę odpowiedź że mnie zazdrość zżera

Leonardem jestem zgorzknialy

I mam problem z Lakers

 

Nie

 

Od dawna mam problem z tymi złotymi recami zubaca

Czyli podniecajacymi się ponad stan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu ta sama linia obrony

 

To nie wszyscy fani Lakers tylko jeden i fani innych ekip uwielbiają te wybory

 

To się powtórzę

 

W takim wypadku brak krytyki innych fanów na głos jest niejako cichym przyzwoleniem na przeceny graczy z draftow

 

Dla mnie to milczące przyzwolenie na wysoką wycenę

 

Lakers długo wybierali z góry draftow jak na taką historyczną organizacje to łatwo było podmienić adresata westchnień

Mnie na równi szokoealy pochwały randla

Zachwyty nad jego rozwojem

 

Co i

 

Ciche oddanie za nic

Clarsony Russellki randlasy

Zastąpiono ballem i ingramem

 

W końcu teaficie i zostanie odspiewana pieśń triumfu

 

Wtedy zacytujecie krytykantow w przepływie uczucia wyższości

A teraz zapewne dostanę odpowiedź że mnie zazdrość zżera

Leonardem jestem zgorzknialy

I mam problem z Lakers

 

Nie

 

Od dawna mam problem z tymi złotymi recami zubaca

Czyli podniecajacymi się ponad stan

To jest porównanie na zasadzie nie wieszasz koszulki z napisem konstytucja na pomnikach to jestes z pisu.

 

Youre better than that.

 

Myslisz ze jak mam 33 lata to jak ktorys fan lakers napisze lonzo >>> nash to rzuce robote i budowe domu zeby prostowac na forum e-nba? Serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest porównanie na zasadzie nie wieszasz koszulki z napisem konstytucja na pomnikach to jestes z pisu.

 

Youre better than that.

 

Myslisz ze jak mam 33 lata to jak ktorys fan lakers napisze lonzo >>> nash to rzuce robote i budowe domu zeby prostowac na forum e-nba? Serio?

Na razie Lonzo to młody Kidd, czyli do Nasha nie daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest porównanie na zasadzie nie wieszasz koszulki z napisem konstytucja na pomnikach to jestes z pisu.

 

Youre better than that.

 

Myslisz ze jak mam 33 lata to jak ktorys fan lakers napisze lonzo >>> nash to rzuce robote i budowe domu zeby prostowac na forum e-nba? Serio?

Wystarczy tak krótki wpis jak ten

Tylko temat inny

 

Nie tłumacz tego mi tylko kolega czemu wybór Lakers nie jest kolejnym goatem

 

To nawet prostsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o prostowanie każdego zdania na forum tylko w swoim ulubionym temacie ulubionego zespołu reagowanie na głupoty

 

To drobna różnica tym bardziej że bije do tematu Lakers który jest zawsze bardzo aktywny

 

Mimo wszystko oczekuje aby najbardziej aktywni członkowie Lakers fan bazy sami opanowali wyceny na wyrost

 

Ale nie chcesz to przecież nie zmusze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

slaby to jest twoj komentarz,kolego,bo co ma piernik do wiatraka?! - pisalem o mentalnosci fanow 'la globtrotters',dla ktorych kazdy wysoko draftowany grajek w barwach 'jeziorowcow' jest kolejna inkarnacja jabbara czy innego magica...

 

Chyba dla Ciebie. Jestem fanem Lakers od czasu kiedy Ciebie może jeszcze na świecie nie było, a trudno o większego krytyka ich "talentów" z DAR i Randlem na czele! Więc zluzuj gacie z "fanów LA", bo każdy jest inny i nie każdy za 2 w/w dałby się pociąć jak Jasiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko oczekuje aby najbardziej aktywni członkowie Lakers fan bazy sami opanowali wyceny na wyrost

 

A kto decyduje co jest wyceną na wyrost?

Kto decyduje co jest głupotą?

 

Co prawda żyjemy w państwie pisowskim, ale nie wiedziałem, że cenzura dosiegla tak szybko fora internetowe...

 

Kibiców Lakers od innych na tym forum odróżnia jedynie to, że:

-jest ich więcej

-na temat drużyny, ktorej kibicuja wypowiada sie więcej 'ekspertów', ktorzy uwazaja sie za obiektywnych znawców tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po cholerę Wy próbujecie cokolwiek tłumaczyć kolesiowi?

 

Przecież to już jest od lat ta sama śpiewka. Wchodzi, rzuca jakiś przydługi wykład, w którym prawi morały, jakby uważał się za jakiś autorytet, oczernia cały fanbase, nie podając żadnych konkretnych argumentów tylko ogólniki, nie reaguje na próby podjęcia rzeczowej dyskusji. Wymaga nie wiadomo czego, a sam wali jakieś kartofle na temat swojego zespołu, do których prostowania potem wcale się nie kwapi.

 

A my za każdym razem mamy się bronić i tłumaczyć, tracąc czas i energię na kopanie się z koniem. Po co?

 

Let it go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nową odsłonę bitwy o Nowy Jork? :rugby:

 

Zaczęło się od Rona Artesta, który wypuścił proroctwo, że Knicks i Pacers będą w tym sezonie w finale konferencji. Do akcji przystąpili twitterowi liderzy ekip z Wielkiego Jabłka. Najpierw cios z błyskiem Undertakera zadał Dinwiddie: kolego, nie jesteś poważny, Knicks nie są nawet najlepszą ekipą w NY. Odważne jak na zawodnika drużyny, która nawet w minionym sezonie dostała od sąsiadów 4-0 :mushroom:  Odpowiedział gwiazdor NYK, naturalizowany prawdziwy nowojorczyk, Enes Kanter:

Too early to talk $h!t

I got this saved tho

U just poked the wrong bear booiii

 

W komentarzach zaczęła się wojenka. Dinwiddie napisał jeszcze, że szanuje każdego i żeby nie żartować z kontuzji Porzingisa. Na tym chyba koniec. Czy Metta World Peace ma rację? :D

 

Zmieniając temat, po lekturze plotek powiem Wam, że już za rok Nets idą na mistrza skopać GSW. Potwierdzone info, możecie stawiać u buka :onthego:

 

nnnnn.jpg

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spencer jest z mojej perspektywy trochę irytujący, ciekawe czy na codzień też jest taki pyskaty. RHJ mówił, że ta jego ksywka, Siri, jest od odpowiedzi, bo podobno koleś zawsze ma ostatnie słowo. Nie przepadam za tym. Wolę zawodników, którzy chcą udpowadniać swoją jakość na parkiecie, a nie w gadce. Zresztą takie zachowanie bardziej mi pasuje, o ironio, do Knicks :rugby:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.