Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

kilka ? to wymien mi prosze 4 druzyny ktore maja gorszego PG od D'Angelo (który zreszta jeszcze absolutnie nic oprocz rzadkich przeblyskow nie pokazal)

 

tylko prosze bez lania wody i tego ze sie czepiam - napisales ze jest kilka teamow, to mi po prostu podaj konkretnie 4 jak poprosilem

Wcześniej wymienieni Knicks,Cavaliers, Orlando,Atlanta tylko we wschodniej konferencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej wymienieni Knicks,Cavaliers, Orlando,Atlanta tylko we wschodniej konferencji

 

dla mnie to wymieniles zespoly ktore maja albo przecietnego PG albo gosci, ktorych beda juz rozwijac

z wyjatkiem Orlando to reszta ani go nie potrzebuje, ani nie uczynilby druzyny lepszej

 

w Knicks moze i nie maja wybitnego PG, ale lepiej rozwijac projekt pod tytulem Frank Ntilikina liczac na to, ze obrona nadrobi niedociagniecia w ataku - taki DAR natomiast ani w obronie nie bedzie krolowal, ani nie jest efektywnym scorerem, ani nie ma wybitnego przegladu pola. 

 

W Cavs jakby nie bylo jest George Hill, ktory mimo tego ze mial jeden ze swoich gorszych sezonow, to nadal nie widze ani 1 rzeczy (oprocz wieku?) w ktorej DAR bylby lepszy od niego

 

no i Hawks sa all-in jesli chodzi o Younga. Dajmy mu chociaz sezon rozegrac zeby oceniac jak bedzie gral w NBA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to wymieniles zespoly ktore maja albo przecietnego PG albo gosci, ktorych beda juz rozwijac

z wyjatkiem Orlando to reszta ani go nie potrzebuje, ani nie uczynilby druzyny lepszej

 

w Knicks moze i nie maja wybitnego PG, ale lepiej rozwijac projekt pod tytulem Frank Ntilikina liczac na to, ze obrona nadrobi niedociagniecia w ataku - taki DAR natomiast ani w obronie nie bedzie krolowal, ani nie jest efektywnym scorerem, ani nie ma wybitnego przegladu pola. 

 

W Cavs jakby nie bylo jest George Hill, ktory mimo tego ze mial jeden ze swoich gorszych sezonow, to nadal nie widze ani 1 rzeczy (oprocz wieku?) w ktorej DAR bylby lepszy od niego

 

no i Hawks sa all-in jesli chodzi o Younga. Dajmy mu chociaz sezon rozegrac zeby oceniac jak bedzie gral w NBA

Frank nigdy nie będzie rozgrywającym ,to doskonały obrońca i jeżeli go trener wyznaczy do krycia najlepszego gracza przeciwnika to skutecznie uprzykrzy mu życie, ale playmakerem nigdy nie będzie ani też scorerem -niecałe 6 PPG.A u George Hilla to sufit jest tam gdzie u DLO  podłoga- w najlepszym sezonie miał 5.1 APG a ostatnio zszedł do 2.8 asysty dlatego trudno o nim pisać ,że jest prawdziwym playmakerem, poza tym iże zarabia przyzwoite pieniądze to niczym innym się nie wyróżnia,.Jak by nie patrzeć to D'Angelo przed kontuzją miał 20.9PPG/4.7 RPG i 5.7 APG -Hill nigdy się do takiego poziomu nie zbliżył.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hawks właśnie przygarnęli Lina. Sądzisz, że nie woleliby DLO, który ma 22 lata i wciąż może być jeszcze sporo lepszy? Mówimy o tym, czy Russell będzie musiał szukać za rok roboty w Chinach, albo jak Okafor w branży zbierania truskawek. C'mon, dla tego gościa czas w NBA jeszcze się nie skończył :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank nigdy nie będzie rozgrywającym ,to doskonały obrońca i jeżeli go trener wyznaczy do krycia najlepszego gracza przeciwnika to skutecznie uprzykrzy mu życie, ale playmakerem nigdy nie będzie ani też scorerem -niecałe 6 PPG.A u George Hilla to sufit jest tam gdzie u DLO  podłoga- w najlepszym sezonie miał 5.1 APG a ostatnio zszedł do 2.8 asysty dlatego trudno o nim pisać ,że jest prawdziwym playmakerem, poza tym iże zarabia przyzwoite pieniądze to niczym innym się nie wyróżnia,.Jak by nie patrzeć to D'Angelo przed kontuzją miał 20.9PPG/4.7 RPG i 5.7 APG -Hill nigdy się do takiego poziomu nie zbliżył.,

 

jasne, ze asysty mu spadly skoro gral obok LeBrona ;)

G.Hill jak pisalem jest po jednym ze swoich najgorszych sezonow, a za cos 20 baniek rocznie dostal. 

 

co do statystyk ktore podales, to jasne ze sie nie zblizyl, bo George zawsze byl w druzynach ktore o cos walczyly, a nie Lakers ostatnich lat i Nets, gdzie zawodnicy traktuja mecze mniej powaznie niz swoje treningi :smile: ktos w tych druzynach z dna tabeli cyferki musi krecic, MCW skonczyl rookie sezon 17/6/6 i ROTY a jakos nikt za nim nigdzie nie teskni. 

George 9 lat w lidze, 9 playoffow. To nie znaczy ze ich tam wprowadzil, ale ze jest przydatny na pewno

 

kolejna rzecz piszesz ze ciezko mowic o kims ze jest prawdziwym playmakerem z 5 asystami na mecz, co jest srednia wlasnie D'Angelo :smile: takze playmakerem prawdziwym nie jest. scorer z niego tez raczej slaby z 15 ppg na 48% efg (bardzo slaby wynik). no i zostaje obrona, ktorej nigdy u niego nie bylo

 

wiec o jakich sufitach i podlogach my tutaj mowimy, bo narazie to D'Angelo jest bustem.

 

a te 20.9PPG/4.7 RPG i 5.7 APG, ktore przywolales to sa statystyki z 12 spotkan (ogromna probka!), super latwy terminarz, no i przypominam - NETS, czyli synonim wolnego wieczoru dla wiekszosci druzyn

 

no to rzeczywiscie, niesamowity sufit

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki truizm, ale tymi asystami to jest tak, że aby koleś miał ją zapisaną to kolega musi trafić :) Widziałem chyba wszystkie jego mecze w Nets i nie zaliczę ilu mu tych asyst zabrali co niektórzy swoim brakiem kompetencji xD

 

Zobaczymy co zaprezentuje w sezonie. Jak będzie grał piach to przecież nie będę gościa bronił dlatego, że gra na Brooklynie :P Marks też jest ostrożny o czym świadczą informacje, że zarząd nie będzie się spieszył w kwestii jego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki truizm, ale tymi asystami to jest tak, że aby koleś miał ją zapisaną to kolega musi trafić :smile: Widziałem chyba wszystkie jego mecze w Nets i nie zaliczę ilu mu tych asyst zabrali co niektórzy swoim brakiem kompetencji xD

 

Zobaczymy co zaprezentuje w sezonie. Jak będzie grał piach to przecież nie będę gościa bronił dlatego, że gra na Brooklynie :tongue: Marks też jest ostrożny o czym świadczą informacje, że zarząd nie będzie się spieszył w kwestii jego kontraktu.

 

ale tak jest z kazdym :) jesli ogladac mecz pod takim katem obserwujac konkretnego zawodnika to zawsze bedzie sie wydawalo, ze powinien miec 30 asyst. W NBA te asysty i tak sa bardzo swobodnie rozdawane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie, nie jest tak z każdym. Nie każdy ma np. centra, który z dobrych pozycji rzuca na jakieś 50% skuteczności (i dla niego jak widać nie ma miejsca w NBA), albo niskiego PF, który dopiero uczy się trafiać :D Dość powiedzieć, że ten niechciany w Nuggets Faried pewnie podniesie DLO statystykę asyst.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DLO to kasztan, nie umie podawać, powinien wziąć 36/4 za extension jak ktoś mu je daje z marszu!

 

 

 

według adv stats to top 10 gracz a Assist PoE (razem z LJ, Lonzo, Rondo, więc spoko towarzycho), 90+ percentile w lidze  jak chodzi o playmaking.

 

jak juz wszedzie na sile wciskasz adv staty, ktore rozumiem sa argumentem absolutnym i oddaja w 100% tego jak to jest

 

to poprosze tez o linka, co w ogole fajnie jest robic za kazdym razem jak sie wrzuca, zeby czlowiek mogl sobie zobaczyc jak w tym wypadku mowisz ze top10 to sobie obejrzac cala 10, zobaczyc probke, zobaczyc jak to jest liczone itp

 

jakbys byl tez tak mily i wytlumaczyl co to, tez byloby swietnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, no i przypominam - NETS, czyli synonim wolnego wieczoru dla wiekszosci druzyn

 

 

To jedno zdanie świadczy o tym ,że nie oglądałeś meczów Nets w zeszłym sezonie.,Zresztą nie dziwie się gdyż żaden mecz Nets nie był pokazany w TV.,Ja mam YES Network i widziałem wszystkie mecze oprócz tych na których bylem w Barclays Center.,W ubiegłym sezonie mecze Nets były dosyć zacięte i nawet drużyny play offowe musiały wyszarpać zwycięstwo (ew pogodzić się z porażka) często także musiały korzystać z pomocy pasiaków żeby pokonać Nets podczas tego "wolnego wieczoru".,Według raportów Last 2 Minutes Nets zostali okradzeni przez sędziów w ub sezonie 28 razy to jest kilka razy częściej niż reszta ligi.,27 meczy Nets zostało rozstrzygnięte mniej niż 5 punktami 12W + 15L z 54 przegranych meczy 30 było przegrane mniej niż 10 pt.,Ja bym powiedział iże finały był y nudniejsze i bardziej jednostronne niż występy Nets.,Ale tego trudno się dowiedzieć przez studiowanie box score i oglądanie highlights

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy znajde odp. tweety, bo dość dawno temu to było.

Tu masz o APoE

 

https://twitter.com/T1m_NBA/status/1016175117334925312

 

 tu DLO (nie ten tweet, co szukałem, ale potwierdzenie jak wysoko jest).

https://twitter.com/T1m_NBA/status/1019237640644845568

 

To tak a propos słusznej obserwacji Andy'ego (sam to X razy pisałem o DLO w Nets), jak mu kradną teammates asysty.

 

wow, jestem pod wrazeniem

jeden z najmniej potrzebnych statow jakie kiedykolwiek widzialem, bo jak rozumiem jest to statystyka ktora porownuje goscia nie w kontekscie ligi i innych zawodnikow na tej pozycji, co mialoby sens, a zawodnika w stosunku do innych w swoim zespole

 

ogolnie statystyka ktora nigdy nie ma prawa oddac tego jak jest naprawde, bo na kazdy mecz i kazda druzyne i kazda sytuacje ma wplyw tyle czynnikow, ze takie rzeczy sa po prostu niemierzalne

 

zreszta swiadczy o tym chociazby fakt, ze Ben Simmons jest ostatni w lidze wg tej cudownej statystyki

 

ja rozumiem, ze fajnie jest czasem cos pokazac numerkami, ale akurat ta sytuacja to dla mnie jest generalnie to samo co podanie takich cyferek i sie cieszyc, ze jest obok LeBrona, Jordana, Birda i Magica

 

Fox-Sports-Indiana-Graphic-832x447.jpg

 

To jedno zdanie świadczy o tym ,że nie oglądałeś meczów Nets w zeszłym sezonie.,Zresztą nie dziwie się gdyż żaden mecz Nets nie był pokazany w TV.,Ja mam YES Network i widziałem wszystkie mecze oprócz tych na których bylem w Barclays Center.,W ubiegłym sezonie mecze Nets były dosyć zacięte i nawet drużyny play offowe musiały wyszarpać zwycięstwo (ew pogodzić się z porażka) często także musiały korzystać z pomocy pasiaków żeby pokonać Nets podczas tego "wolnego wieczoru".,Według raportów Last 2 Minutes Nets zostali okradzeni przez sędziów w ub sezonie 28 razy to jest kilka razy częściej niż reszta ligi.,27 meczy Nets zostało rozstrzygnięte mniej niż 5 punktami 12W + 15L z 54 przegranych meczy 30 było przegrane mniej niż 10 pt.,Ja bym powiedział iże finały był y nudniejsze i bardziej jednostronne niż występy Nets.,Ale tego trudno się dowiedzieć przez studiowanie box score i oglądanie highlights

 

nie bede udawal ze ogladalem ich spotkania, bo tak nie bylo. ale to ze mecze byly zaciete wcale nie zaprzecza temu, ze inne druzyny nie podchodzily do tych spotkan powaznie 

 

Hawks tez przegrali 27 spotkan roznica 10 pts i mniej

wygrali z Bostonem, Cavs, Blazers, Spurs, Pelicans

mieli bliskie przegrane z druzynami z czolowki jak 5 pts roznicy miedzy nimi a gsw

itp itd.

 

ale mindset przed meczami z druzynami z dna tabeli wyglada tak

https://www.youtube.com/watch?v=IDZaAs5P6U4

 

bo to wlasnie o to chodzi i to zwlaszcza w przypadku Nets, ze oni picku nie mieli, wygrane spotkania nie psuly im planow draftowych i oni sie starali, dzieki czemu spotkania byly blizsze niz wiele osob by pewnie oczekiwalo, ale mindset przeciwnika sie nie zmienia - druzyna z dna tabeli to luzniejszy dzien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj - czyli przyznajesz, że nie widziałeś gier Nets, ale jednocześnie masz tak dużo do powiedzenia na temat gry ich zawodnika? Do tego śmiejesz się z jednych statystyk, podczas gdy sam opierasz się wyłącznie na innych statystykach, skoro nie oglądasz ich spotkań. Trochę dziwne.

 

Nikt tu nie mówi, że D'Angelo to nowy Kidd, ale Ty go już wysyłasz do Chin. Gościa lat 22, którego nawet w meczach nie widzisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj - czyli przyznajesz, że nie widziałeś gier Nets, ale jednocześnie masz tak dużo do powiedzenia na temat gry ich zawodnika? Do tego śmiejesz się z jednych statystyk, podczas gdy sam opierasz się wyłącznie na innych statystykach, skoro nie oglądasz ich spotkań. Trochę dziwne.

 

Nikt tu nie mówi, że D'Angelo to nowy Kidd, ale Ty go już wysyłasz do Chin. Gościa lat 22, którego nawet w meczach nie widzisz :smile:

 

i tu sie mylisz, nie trzeba ogladac spotkan, a juz na pewno nie w calosci zeby wiedziec cos o danej druzynie czy zawodniku. nigdzie nie pisalem ze bazuje tylko na statystykach. uzywalem ich, bo sam je dostawalem "od Was" jakby cyferkami dalo sie opisac realia. na siłe jakis staty z dupy ktory przez nikogo nie jest uzywany i sam w sobie jest niedopracowany i po prostu slaby, albo jakas probka 12 spotkan z poczatku sezonu...

 

nie ma goscia, ktory oglada nawet 15 spotkan KAZDEJ druzyny w lidze, a to i tak jest mala czesc sezonu. Mimo to mysle ze dosyc latwo 75% osob tutaj moze scharakteryzowac dosyc celnie po kilku zawodnikow w kazdej druzynie

 

to nie jest tak, ze nie widzialem ani 1 meczu Nets z tamtego sezonu to raz

i to nie jest tak, ze D'Angelo jest w lidze tylko ten jeden sezon to dwa

 

nie chcialem tez z niego robic goscia wysylanego do Chin, niech sie chlop rozwija i mi udowodni ze sie myle, po prostu mam wrazenie ze wlasnie tutaj w droga strone jest przegiecie

jest to koles ktory juz 3 sezony ma za soba

minuty i szanse ma od poczatku bycia w lidze

i DLA MNIE to on nie pokazal zadnej, ani jednej cechy ktora by swiadczyla ze moze byc wybitny

puste punkty w druzynie z dna tabeli ktos zdobywac musi, zwlaszcza jesli jest to koles ktory startuje, gra prawie 30 minut, ma pilke w rekach i zielone swiatlo

Edytowane przez zalias
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

 

 

 

nie chcialem tez z niego robic goscia wysylanego do Chin, niech sie chlop rozwija i mi udowodni ze sie myle, po prostu 

Po pierwsze to w jaki sposób ma Ci udowodnić skoro nie oglądasz? Po drugie to czemu właśnie Tobie ma cokolwiek DLO udowadniac?https://www.youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to w jaki sposób ma Ci udowodnić skoro nie oglądasz? Po drugie to czemu właśnie Tobie ma cokolwiek DLO udowadniac?https://www.youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo

A może tak trochę więcej szacunku dla innego usera?

 

Cała ta dyskusja o Russella jest bez sensu, bo ten chłopak nie pokazał nic takiego w tej lidze, by poswięcać mu tyle uwagi. O Parkerze, Hezonji, Benderze czy Dunnie nie wspomina się tak często, chociaż również zawodzą i nie spełniają pokładanych w nich nadziei.

 

Russell gra na pozycji, którą można obstawić najłatwiej w lidze, więc jeszcze trochę poudaje wielki talent (jak widać są jeszcze tacy, którzy w niego wierzą), a potem ktoś go wysadzi z siodła. Trzymam kciuki, by nastapiło to dość szybko, by Nets układali swoja przyszłość bez niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to w jaki sposób ma Ci udowodnić skoro nie oglądasz? Po drugie to czemu właśnie Tobie ma cokolwiek DLO udowadniac?https://www.youtube.com/watch?v=hwIK-M4RfHo

 

czytanie ze zrozumieniem sie klania, w zasadzie wystarczy jeszcze raz przeczytac post wyzej

 

nie trzeba ogladac meczow w calosci, zeby cos wiedziec o zawodniku, zwlaszcza jesli jest tam opcja od 1 do powiedzmy 3-4.  nie trzeba tez pod lupa sledzic kazda druzyne, zeby wiedziec co sie u niej dzieje

i tyle :)

 

co do 2 czesci twojej niesamowitej wypowiedzi, to tylko pokazuje, ze skonczyly sie argumenty i trzeba obrac inna linie obrony

 

powodzenia zatem w najblizszym sezonie, rozumiem ze ogladajac Nets trzeba liczyc na jakis cud i gdzies moc wyladowac swoje frustracje nawet po sezonie, jako ze perspektyw na lepsze jutro nie widac i trzeba nadzieje pokladac w kims, kto jeszcze nic wartosciowego nie pokazal

 

caluje ;*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cała ta dyskusja o Russella jest bez sensu, bo ten chłopak nie pokazał nic takiego w tej lidze, by poswięcać mu tyle uwagi. O Parkerze, Hezonji, Benderze czy Dunnie nie wspomina się tak często, chociaż również zawodzą i nie spełniają pokładanych w nich nadziei.

 

 

fakt,ze byl draftowany przez 'la globtrotters' jest wystarczajaym powodem,by nieustannie 'nakurwiac' o nim posty :P...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalias, zluzuj. Zazwyczaj piszesz fajne rzeczy ale tu idziesz w zaparte zupełnie bez sensu. Mówienie tak mocnych rzeczy o zawodniku, którego się nie ogląda, który wg jednych statystyk jest bardzo fajny, a wg innych nie, to trochę jak smakosz piwa mocno krytykuje jakąś whisky, samemu jej nie pijąc. Nie przeczę, że coś wie, ale jednak...

 

Ale do meritum. Ustalmy: czy ktoś tu mówi, że D'Angelo to Kidd? Nie. Mówimy, że ma przebłyski, ale też poważne braki. Każdy podkreśla, że następny sezon ma pokazać o nim prawdę. Także Marks, który z rozszerzeniem DLO chce poczekać na rozwój sytuacji. Może nawet myślimy o gościu podobnie, ale Ty chyba chcesz nam wmówić, że on już teraz jest jak Anthony Bennett :) W zasadzie nie wiem już o co Ci chodzi. Gdzieś tu widzisz jakieś uwielbienie gry DLO? Kto go gloryfikuje, żeby przykryć frustrację? :D

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.