Skocz do zawartości

andy13

  

45 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Spencer Dinwiddie zagra w sezonie 2018/19 w barwach Nets?

    • Tak
      16
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      4
    • Spencer kto?
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że przypadkowo zatankują dosyć mocno :D

 

Jaram się sezonem. Dowiemy się może czy DLO będzie kiedyś allstarem, jak trwała jest metamorfoza Siriego, na co można liczyć że strony RHJ i LeVerta oraz zobaczymy dalszy rozwój Allena i sprawdzimy, czy w osobach Musy i Kurucsa są nowe europejskie gwiazdy NBA. Do tego może Faried coś zagra, kiedyś gościa lubiłem (liczę, że go nie wykupią, Arthur raczej zniknie).

 

No i trzymam kciuki za kampanię Nuggets, niech walczą o PO do ostatniego meczu :D

 

Za rok szykuje się ciekawa rozgrywka, Knicks tak jak Nets będą pewnie celować w Butlera i Irvinga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks atakuje nocą z atomową mocą.,Mistrzostwo świata Executive OTY.,Po drugiej stronie Travis Schlenk wyszedł na najgorszego GM w lidze - nie dość iże wypuścił z ręki Luke Doncica to wziął za bezdurno kontrakt Lina ,kiedy na stole leżała lepsza oferta Denver na Farieda pocukrowana pierwszorundowym pickiem., Wylęgarnia future executives talent Spurs Popa > future executives personnel GSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze. Może być... Lepiej? Podobno - chociaż wiemy ile to "podobno" jest warte - Nets mogą wymienić się z Hornets. DLO i pick Denver za Kembę.

 

Jest sens? Kemba też ma ostatni rok kontaktu. Stracą pick Nuggets. W dodatku to może się zrobić, na słabym wschodzie, drużyna na 7-8 seed PO więc nawet pick Nets nie będzie w loterii :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to ma dla FA takie znaczenie? Gdziekolwiek nie pójdą razem Irving i Butler to będzie silna ekipa, obojętnie czy będą to dla przykładu adu Knicks czy Atlanta czy też Nets.

 

Poza tym istnieje szansa, że zarówno Butler jak i Irving wybiorą Knicks, więc kto wie, czy największym atutem Nets nie będą picki, średni Nuggets i ewentualnie wysoki ich własny. Bo dla porównania właśnie Knicks celują chyba w wybór numer jeden :D

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem graczem NBA, wiec no nie wiem jakie to ma znaczenie. Nets chyba jednak po ostatnich latach nie maja najlepszej opinii i dobre ruchy Marksa mogą nie być wystarczające, żeby przyciągnąć gwiazdy, wiec może jakieś PO lub chociaż walka o PO do końca wyglądałaby lepiej.

 

Tylko no nie siedzę w głowie takiego Irvinga (w tym przypadku może to i dobrze) i czym Kyrie będzie się kierował to nie wiem.

 

Po prostu jeśli Nets mieliby oddać pick za Kembe to wydaje mi się jedyna możliwa motywacja. W innym wypadku sensu nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przyjdzie ktoś naprawdę dobry na maxa to super. Żeby tylko się nie okazało, że zostaną z pickiem nie z loterii i przepłaconymi wolnymi agentami typu Mirotic i Austin Rivers :P Jednak ten własny pick to jest pewniak, a przyjście FA zależy od różnych czynników, czasami ciężkich do zrozumienia.

 

Nie wiem czemu ale bardziej widzę tych Irvinga i Butlera w Knicks niż w Nets. Chociaż nie wiem jak ich zmieszczą z Porzingisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks udzialił paru interesujących wypowiedzi, m.in.:

  • Właściciele, zarówno Tsai jak i Car, są zadowoleni i cierpliwi,
  • Ciekawa jest wypowiedź o trenerach: They want to win right now, and I don’t blame them. That’s part of what I love about our group here, they’re competitive as any. But again, I got to rein them back in and say, ‘trust us, if we’re trying to build this long-term, it’s going to take some time. - czyli w sumie zapowiedział tankowanie :rugby:
  • Bardzo istotna zapowiedź: We have a year to prepare for summer of 2019

Do składu dołączy też Treveon Graham na 2 lata.

 

Na jednej konferencji zaprezentowani zostaną wszyscy nowi gracze. Ten skład wygląda naprawdę fajnie i aż szkoda, że jest taki chory tankathlon na wschodzie.

 

EDIT

Pick Nuggets , jak się okazało, jest chroniony 1-12 przez kolejnych 5 lat.  Jak po tym czasie Nets nie będą wybierać to dostają dwa drugiej rundy.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pick Nuggets , jak się okazało, jest chroniony 1-12 przez kolejnych 5 lat.  Jak po tym czasie Nets nie będą wybierać to dostają dwa drugiej rundy.

 

Czyli Nuggets by musieli nie wejść do PO aby ten pick poszedł do Was.

 

GSW, HOU, OKC, UTA pewniaki. Tuż za nimi widzę właśnie DEN i LAL a później peleton NOP, POR, MIN ewentualnie DAL i LAC. 

 

Ciasno w wuj tam mają ale pick może być niezły.

 

Generalnie to podoba mi się to co robi Sean Marks. Powoli ( bo szybciej się po prostu nie da ) wyprowadza Nets na prostą. Nie ma żadnego podejrzanego dużego w składzie Howard/Mozgov/Bidżambo. Cap space nadchodzi wielkimi krokami i na ten moment gwarantowanych Nets mają 25M $ na 2019/2020. Wow. Co przy salary pewnie w okolicach ~110M $ daje 85M $ wolnej gotówki. 

 

Przeczekać ten rok i robić big three w 2019 Irving-Klay-Butler :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marks jest w czołówce GMów i mam tylko nadzieję, że w dobrej sytuacji z wieloma możliwościami będzie sobie radził tak dobrze, jak w sytuacjach beznadziejnych :grin:

 

Z kasą aż tak dobrze nie jest, jak doliczyć przedłużenia obecnych zawodników to trochę zejdzie. Crabbe ma opcję zawodnika na następny sezon i ciężko, żeby jej nie podjął  :onthego:  DLO i RHJ mają oferty kwalifikowane i też trzeba będzie podjąć decyzję co z nimi. Podwyżki raczej nieuniknione gdyby mieli zostać. Jeszcze są małe umowy Napiera i Grahama.

 

Jestem trochę sceptyczny co do FA, bo jak pisałem wcześniej, coś czuję, że Irving jest bliżej Knicks niż Nets. A z nim może i Butler. Poza nimi aż tak wielu fajnych, wartych maxa wolnych agentów nie będzie (Durant przecież nie przyjdzie, mówię o realnych opcjach).

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o tym roku, a o kolejnym. D'LO to może i jeszcze trochę pokazać, a może się też okazać kompletnym niewypałem ( jakoś do całej młodzieży z Lakers tak podchodzę, ale to głównie zasługa niektórych na tym forum ). Uszaty ma player option na 2019/2020 które na pewno podejmie, ale raz że będzie w contract year i będzie chciał się pokazać, a dwa że raczej nie będzie go ciężko jak coś spuścić kto będzie szukał oszczędności na 2020/2021. Jak by nie patrzeć, za rok macie miejsce na dwa maxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia kontuzji niby nie zachęca, ale bez przesady. Nie nie mów, że nie chciałbyś jego i Butlera w Knicks. Ze zdrowym Łotyszem od razu team walczący z Celtics i Sixers o finał.

Edytowane przez andy13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks mają za rok miejsca na jednego maxa i muszą się trochę nagimnastykować, aby zrobić miejsce na drugiego. Nie wiadomo w jakiej formie wróci Porzingis po kontuzji, a mają jeszcze płacić maxa za kolejnego połamańca? :] 

 

Wolałbym wyłożyć kasę na Klaya Thompsona jeżeli będzie dostępny :] 

 

Ale dalej by brakowało rozgrywającego, którego (???) można wyjąć z nadchodzącego draftu, bo skład Knicks to jest top5 dna ligi bez Łotysza :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noah parę lat temu cacy. Wycie na Porzingisa. 71/4 dla THJ. Irving be.

 

Dzień jak co dzień w Knicks.

 

Za dwa lata jedna strona Nowego Jorku będzie w czarnej jamie ciała a podcasty o nich będą równie elektryzujące co ostatni o Hornets, a druga będzie wszak czarna, ale to przez stroje i spokojnie będzie grała w play-offs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ostanie transakcje widać, jak w ostatnich latach wzrosła wartość picków i jak dobry jest deal z Nuggets. Z tym Dudley'em za Arthura to się jednak zdziwiłem. Pick 2 rundy 2021 chroniony do 35 miejsca pewnie przyda się tylko do innych wymian. De facto został "kupiony" za różnicę w ich kontraktach (2,1 mln).

 

Ciekawe jak teraz przedstawia się salary Nets. Póki co podpisów nie złożyli jeszcze Harris i Davies, z nimi na pewno przekraczają limit. Czyżby jeszcze jakieś wymiany były w drodze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.