Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Noż kurła, że człowiek rano odpala wyniki i.....

Oglądał ktoś? Błędy LA czy zwyżka formy cyrkowców z NY zaważyły na rezultacie?

 

oglądałem 2. połowę i choć NYK chyba nie chcieli wygrać (Vonleh zagrał 17 minut, od połowy 3q nie grał), to LAL nie chcieli bardziej ;) błędy Lakers w końcówce zaważyły, choć Knicks też jakoś super nie grali, ale wystarczająco, żeby pokonać Lakers ;)

 

Momentami miałem wrażenie, że to nie mecz koszykówki, tylko komedia z elementami koszykówki ;) Knox dziś w sumie floaterkiem zamknął mecz, bo LAL pudłowali w końcówce na potęgę, o ile wcześniej nie stracili piłki, co też się zdarzało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem 2. połowę i choć NYK chyba nie chcieli wygrać (Vonleh zagrał 17 minut, od połowy 3q nie grał), to LAL nie chcieli bardziej ;) błędy Lakers w końcówce zaważyły, choć Knicks też jakoś super nie grali, ale wystarczająco, żeby pokonać Lakers ;)

 

Momentami miałem wrażenie, że to nie mecz koszykówki, tylko komedia z elementami koszykówki ;) Knox dziś w sumie floaterkiem zamknął mecz, bo LAL pudłowali w końcówce na potęgę, o ile wcześniej nie stracili piłki, co też się zdarzało :tongue:

THX. Good stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fanów Knicks, co się dzieję z Frankiem? Pamiętam jak go jeszcze broniłem że to może być gracz lepszy od DSJ, a tu w tym sezonie nawet tej jego defensywy nie widać. W DRPM na swojej pozycji jest 88 na 96 miejsc. DFG% 48.0 Przecież to wygląda fatalnie. 

 

Jeszcze żeby on się po atakowanej stronie poprawił a tu przykładowy TS% na poziomie 0.439. 

 

Czy już można powoli nastawiać się na to że to jednak bust? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaję. Co właściwie zyskują Mavs? Ntilikina zapowiada się na busta, a THJ jest solidnie przepłacony. Z kolei Knicks zyskują obiecującego DSJ i oczyszczają budżet.

Ntilikina jest stoperem na PG rywali, a THJ moze efektywnie grac bez piłki.Teoretycznie 

 

 

 

 

 

 

NIE, ********, to sie nie zdarzy. Bez sensu, zapychanie salary, skład gorszy niz był, Rick nie przeżyje jeszcze gorszego rzutu rozgrywającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Źle się dzieje, trzeba choć na  chwile wątek podbić ;)

Nasza turecka gwiazda mediów społecznościowych poprosiła ponoć o transfer.....Sęk w tym, że przy zasadach Fizza- tzn. maszyny losującej skład, jego wartość jest mocno taka sobie.

Macie jakieś info o potencjalnych ruchach kadrowych 'bockers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie sądzę, by Knicks dogadali taką wymianę w 30 minut. 

Zobaczymy, niekiedy drużyny NBA wiedzą więcej. Knicks mają miejsce na dwa maxy i topowy pick, Ntilikina, Smith, Knox, Robinson, Dotson, picki pod trade. 

 

Nie sposób ocenić tej wymiany do lipca. 


Na pewno m.in. Clippers, Sixers i Lakers przeklinają właśnie pod nosem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.