Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Vonleh jest świetny (bez dwóch zdań najlepszy gracz w drużynie) i daje wiele dobrego na wielu płaszczyznach (D zarówno pod koszem jak i na switchu, open3, hustle), natomiast mając na uwadze, że nie mamy do niego praw w przyszłym sezonie, najoptymalniej byłoby go włączyć do wymiany z udziałem Lee za jakąś jednoroczną umowę. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fanów NYK - na ile Tim Hardawy Jr. jest na poważnie? Zdaję sobie sprawę, że nie ma go co porównywać do ojca, ale nie jest to też pierwszy z brzegu roles z ławki. Ma już 26 lat i zastanawiam się na ile może jeszcze się poprawić / rozwinąć?

 

A na ile poważnie można brać scorera w tankującym zespole, który pod nieobecność gwiazdy dostał klucze do ofensywy i uskutecznia miłe jumperkowanie kiedy mu się podoba? 

 

Za kadencji Jefe Hornaceka, potrafił (jak mu się chciało) wjechać pod kosz, skupić na sobie uwagę obrońców i rozrzucać piłki do bolków na obwód na open trójki. Teraz za panowania Fizza tych wjazdów jest mniej, więcej trójek, ale czasami potrafi ustać w obronie, co wcześniej zdarzało mu się rzadko (W Knicks nie w Atlancie).

 

Taka 3/4 opcja ofensywna w zespole. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem oglądać 6 raz końcówkę Houston - Dallas i wypadałoby obejrzeć Knicks.

 

Czekałem tylko na wejście Franka. Na nic innego nie czekałem w tym meczu. Po 3 spotkaniach przy linii bocznej w końcu dostąpił zaszczytu powąchania parkietu. Fizdale wpuścił go kiedy mecz wydawał się przegrany. On z miejsca poprawił obronę na rozgrywających Nets, którzy miel używanie przez cały mecz. Rozdał kilka asysty. Uaktywnił się Dotson i Knox i Trier. OBRONA! W pewnym momencie zrobiło się nawet -5, ale to niestety nie wystarczyło.

 

Mam nadzieję, że to koniec DNP dla Księcia. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=yUph1PKcYQY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Parker wyjaśnił wczoraj trochę Fizdale'a:

 

 

 

Frank is the type of player that needs a system + for guys to play together. In NY right now you have a lot of young guys who are trying to play one x one + try to show the coach they can play. He’s had a hard time to adjust to that”

 

Młody Francuz zapłoną szybko w ofensywie (dwie kwarty mu to zajęło) ale zgasł przez faule. Kamiński III ty szmato. Szkoda, ale miło się oglądało jak ta piłka wpada. Z niekrytych pozycji. Jak na treningu. WOW i ach, och. 

 

Knox w ostatnich 5 spotkaniach średnio 16 pkt, 7 zb, 2 asysty. Trochę rozczarowują % z gry i wolnych, ale więcej i pewniej zbiera. Hezonja po przerwie już nie wrócił do s5. Może to zapowiedź Kevina w wyjściowym składzie? Oby. 

 

Teraz  3 mecze na wyjeździe: Cavaliers, Hornets i Pacers. Ja bym wystawił piątkę: Ntilikina - Dotson - THJ - Knox - Vonleh/Robinson. Później do MSG wpadają Suns. Czyli jak dobrze pójdzie to będzie 1-3 :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja bym wystawił piątkę: Ntilikina - Dotson - THJ - Knox - Vonleh/Robinson. Później do MSG wpadają Suns. Czyli jak dobrze pójdzie to będzie 1-3 :]

Ja chciałbym zobaczyć od pierwszych minut Frank-Dot-Kev-Noah-Mitch ale szanse na brak THJ w S5 są znikome :(

 

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten temat mam wrażenie że jeszcze taki trener się nie narodził coby był odpowiedni dla Franka

 

Jak w takiej sytuacji robi 6ppg na 45%TS to aż strach pomyśleć kim mógłby być gdyby go nie ograniczali

Może "Ntilikina pod odpowiednim trenerem", to następca "Melo w odpowiednich warunkach"?

 

Kibice Knicks na pewno by się w takim przypadku ucieszyli, że tak szybko udało im się zastąpić ich franchise playera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w Knicks: 

 

- Nikt, nikogo nie poszedł podjebać do władz ligi :]

- Alonzo Trier doznał tajemniczej "kontuzji" podczas rozgrzewki i przebywa na rehabilitacji. Jego pobyt na L-4 nie wlicza się do 45 dni pańszczyzny w NBA, którą może odbyć w ramach two-way kontraktu. Knicks muszą kogoś zwolnić/oddać za gotówkę/pick aby zaoferować mu normalny kontrakt i pozostawić w składzie, a nie odsyłać do G-League po upływie wspomnianych 45 dni.  

- Courtney Lee sam z siebie poprosił o przesunięcie go do G-League, alby pozbyć się rdzy po kontuzji. Wczoraj zdobył 16 punktów, 7 zbiórek i 3 asysty :]

- Fizdale ma zakład z Mitchellem Robinsonem (via Marc Berman, ale już trudno) : 

 

DuMQMQBWwAAsIS5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.