Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

jesli Knicks podpisza 2 maxy i bedzie to Walker + Butler to od razu wszyscy fani moga sobie w leb strzelic... ta wymiana ma tylko i wylacznie mozliwosc sie obronic jesli laczony juz od dawna z Knicks Durant tam zawita i dolaczy do niego jego kumpel Irving, wtedy to bedzie bardzo dobry ruch i tylko wtedy

 

posluchalem sobie dzis w drodze do pracy "emergency podcast" ringerowy na temat tej wymiany i tam wszyscy gadaja jakby Durant w Knicks to byla oczywistosc, a mi osobiscie ciezko jest w to uwierzyc w momencie w ktorym Warriros wygraja kolejny pierscien i beda przed mozliwoscia 4 z rzedu co sie nigdy nie wydarzylo w koszykowce "nowożytnej"

Durant to opcja na wypasie. Pamiętajmy, że organizacja z Nowego Jorku, to organizacja z rysą na wizerunku delikatnie mówiąc. Dlatego sukcesem już będzie taki Walker i Butler. Niech zaczną coś wygrywać, niech zagrają w play-offach, a potem dalej krok po kroku dobrymi decyzjami można wyjść z bagna. Kontrakty mają pięknie wyczyszczone, tu naprawdę można ulepić coś fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jeśli Dallas nie da mu Maxa, to będzie frustracja part 2 .

 

Zgadzam się z andy13, albo gość ma faktycznie zbyt duże mniemanie o o sobie (nie tylko parkiet) , lub ktoś mu je wkłada (czytaj brat) 

 

To że Knicks chcieli zobaczyć go w 60 meczach na przykład , przed podpisaniem Maxa, to chyba logiczne jest. 

 

Zreszta, może za miesiąc wróci i pokaże swoją gra Knicks środkowy palec, tego mu życzę po ludzku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuzynie ja nie twierdzę że nie robili nic tylko że robili to w stylu Knicks czyli c***owo!

Nie dziwi mnie frustracja Łotysza

Nie zdziwiło też że Knicks chcieli mieć pewność przed maxem, ale czytam też że Kristaps przypodobanie podpisze w mavs QO!

Czy rozważał to w przypadku nyk? Nie wiem. czy żądał maxa? Nie wiem

Czy mu się max należy

Nie, już nie raz podkreslalem że nie jestem zwolennikiem dawania maxa czy też dużej umowy graczowi przed powrotem do zdrowia i udowodnieniem że się należy

Nie jestem i jeśli Knicks by to zrobili z góry nazwałbym to głupotą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się jarał na miejscu kibiców Knicks. Mają kilku młodych perspektywicznych zawodników, wysoki pick w drafcie i miejsce na 2-3 wysokie kontrakty. Dopóki pudełko zamknięte, jest szansa, że kot jest żywy :-)

kurde mój wehikuł działa!!!!

Znów mamy poczatek wieku!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę wszystkich krytykantów podpisujących na maxa chimerycznego, może nawet złośliwego kolesia, którego zdrowie jest wielką niewiadomą (bo w sumie nie wiem na jakiej podstawie sądzić, że będzie lepiej, koleś od początku nie miał żelaznego zdrowia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę wszystkich krytykantów podpisujących na maxa chimerycznego, może nawet złośliwego kolesia, którego zdrowie jest wielką niewiadomą (bo w sumie nie wiem na jakiej podstawie sądzić, że będzie lepiej, koleś od początku nie miał żelaznego zdrowia).

Ja już widzę tent city pod wejściem do MSG -Durant,Irving,Butler,Kemba,Kawhi,Cousins,Klay,Middletot,Mirotic,Bledsoe i reszta tygodniami będą koczować pod Garden bez snu i pożywienia, żeby się dostać do cyrku Dolana.Jest duże prawdopodobieństwo ,że ta sytuacja może doprowadzić do o zamieszek ,bijatyk i plądrowania sklepów w okolicy bo chętnych jest wielu a wolne tylko 3 miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę wszystkich krytykantów podpisujących na maxa chimerycznego, może nawet złośliwego kolesia, którego zdrowie jest wielką niewiadomą (bo w sumie nie wiem na jakiej podstawie sądzić, że będzie lepiej, koleś od początku nie miał żelaznego zdrowia).

jeśli ta kontuzja nie jest jakaś przewlekła, a musimy zakładać, że nie jest, to spokojnie 3/4 klubów dałoby KP maxa gdyby tylko warunki na to pozwalały

 

od kiedy to gracze pyskaci albo po prostu mający własne zdanie i glośno je wyrażajacy są pozbawieni z tego powodu należnych im piniędzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LBS, jego "własne zdanie" to raczej terror, "po mojemu albo odchodzę!". Taki obraz rysuje się z plotek dotyczących ostatnich miesięcy. Porzingis nie jest w tej chwili graczem na takie szopki... ani na maxa. On nie jest Durantem czy AD. Może będzie, a może nie.

 

Z jego zdrowiem to jest zagadka. Jeżeli trener mówi, że koleś ma póki co problem, żeby biegać, a sam KP wrzuca po chwili krótki filmik z bieżni jak zapiernicza, to coś tu nie gra i ktoś tu ściemnia. Może Fizz, ale po co?

 

@Mayor, a obecność Porzingisa by sprawiła, że FA by się tłukli o grę w Knicks? Teraz przynajmniej 2 może się dogadać i przyjść ogarnąć to bagno razem.

 

Można się też zastanawiać na ile Łotysz był ceniony przez czołowych graczy, czy byłby takim magnesem na FA. Na parkiecie był raczej egoistą. Dobrze pamiętam, że rok temu wylewał publicznie żale, że to on, a nie Embiid, powinien być starterem w ASG? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli NYK zrobili ten ruch na zasadzie "my NY, kazdy chce tu byc a duzo FA", to jest duze prawdopodobienstwo, ze jeszcze zabetonuja status najgorszej organizacji od dwoch dekad dodajac nastepne, pewne 3 lata. w sumie zagrali na zasadzie ,KP nie chce tu grac a jego kontuzja moze sie okazac zakonczeniem kariery Unicorna jakiego znamy - niech ktos inny wezmie ryzyko maxa czy wymuszania by QO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do speców od sallary. Jak Knicks mogli by sobie pozwolić na Trade AD w lato ? I jednocześnie podpisać dwa maxy ? Czy to jest realne ? 

Nie jestem specem ale chyba NY musiałoby jakiś sign and trade kogoś kogo z wolnego rynku chce nola plus młodzież plus ten pick jak będzie 1-3 . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do speców od sallary. Jak Knicks mogli by sobie pozwolić na Trade AD w lato ? I jednocześnie podpisać dwa maxy ? Czy to jest realne ?

Thomas + Knox + Frank + DSJ + Trier przechodzi za Davisa. Ewentualnie 30 dni po podpisaniu 1st round picku można wymienić takiego rookie i wtedy jego kontrakt też się liczy w wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@Mayor, a obecność Porzingisa by sprawiła, że FA by się tłukli o grę w Knicks? Teraz przynajmniej 2 może się dogadać i przyjść ogarnąć to bagno razem.

 

Nie tyle obecność Porzyngisa ile traktowanie przez front office&ownership największych gwiazd organizacji i brak konsekwencji w podejmowaniu strategicznych decyzji.,Nie tak dawno Phil został wywalony za usiłowanie wymiany KP za solidne asety, a wczoraj Mills&Perry dostali OK od Dolana na wymianę KP za porcje frytek-gdzie tu sens gdzie logika.,Nie mówiąc o tym, że nikt z top10 graczy NBA nie chce być potraktowany nagle w przyszłości tak jak Oakley,Ewing,Amare czy Melo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.