Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Poszedłem spać po drugiej kwarcie. Dno dna. Nie klikało nic. Dodatkowo Robinson doznał kontuzji. Rano szok. Nie dość, że odrobili przewagę, to jeszcze doprowadzili do dogrywki i wygrali pomimo obsrania Knoxa w końcówce, który od początku grudnia gra bardzo dobrze. 

 

Niby fajnie, ale top draftu się oddala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem spać po drugiej kwarcie. Dno dna. Nie klikało nic. Dodatkowo Robinson doznał kontuzji. Rano szok. Nie dość, że odrobili przewagę, to jeszcze doprowadzili do dogrywki i wygrali pomimo obsrania Knoxa w końcówce, który od początku grudnia gra bardzo dobrze. 

 

Niby fajnie, ale top draftu się oddala. 

Przemo 

 

Przecież Fizzy ni przyszedł do Knicks walczyć o pick. ;) 

 

Obstawiam jakiś 7-8 pick dla Knicks. Chyba, że fart przy losowaniu będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem spać po drugiej kwarcie. Dno dna. Nie klikało nic. Dodatkowo Robinson doznał kontuzji. Rano szok. Nie dość, że odrobili przewagę, to jeszcze doprowadzili do dogrywki i wygrali pomimo obsrania Knoxa w końcówce, który od początku grudnia gra bardzo dobrze.

 

Niby fajnie, ale top draftu się oddala.

Ja również obejrzałem dwie pierwsze kwarty i poszedłem spać. Miałem nadzieję na wyrównane spotkanie, tymczasem gracze Hornets konkretnie niszczyli Knicksów. Co się stało w drugiej polowie nie wiem, po box scorze wygląda na przejęcie spotkania przez...Mudiaya.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również obejrzałem dwie pierwsze kwarty i poszedłem spać. Miałem nadzieję na wyrównane spotkanie, tymczasem gracze Hornets konkretnie niszczyli Knicksów. Co się stało w drugiej polowie nie wiem, po box scorze wygląda na przejęcie spotkania przez...Mudiaya.

Mudiay career high + posadzenie Kantera na 4q + dogrywke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ To jego "Oh my god" to taki Knicksowy "krzyk Wilhelma" :] 

 

Cudowne, leniwe, niedzielne spotkanie. 23:00 to taka godzina ni w pizdę, ni w oko: nie wiesz czy się położyć spać po dwóch kwartach, czy też walczyć do końca spotkania z leniwym okiem zezującym na zegarek. Knicks znowu dopuścili się powrotu (nie takiego jak w Charlotte, ale zawsze) jednak na dłuższą metę nic z tego nie wyszło. Znowu pojawiła się strefa, ale Pacers to nie Hornest i szybko Nix zostali ukarani. 

 

Pan Koszykarz Domantas Sabonis był do spotkania z Frankiem N. 1256 na 1256 z gry vs Knicks w tym sezonie. Wcześniej przestawiał sobie pod koszem kogo chciał i trafiał jak chciał. Był tym Sabonisem o którym Elwood (kocham, tęsknię, wróć!) szeptał mi do ucha w bezgwiezdne, pełne namiętności i pasji noce. Dopiero spotkanie z Frankiem zachwiało jego skutecznością. A skoro mowa o moim francuskim synu to pewnie się zastanawiacie jak tam jego ofensywa? Vs Hornets 18 pkt, vs Cavaliers 16 pkt. Więc jaranko. Później kontuzja w połowie meczu z Bobcats i powrót dziś do składu.Jednak sobie nie porzucał. Czemu? Ponieważ wrócił również Trey Burke. Dał cudowne 1-7, w tym kilka samolubnych cegieł. Mudiay pokrzepiony CH w punktach też zaczął więcej rzucać i znowu Frankie jest tym cieniem stojącym w rogu bez nadziej na podanie. 

 

Zagraniczne media dopiero teraz zaczynają pytać, czy ofensywa Ntilikiny cierpi kiedy przebywa z Burkiem/Trierem/Kanterem na parkiecie. ESPN zatrudnijcie mnie... 

 

Ogólnie meczu nie polecam, ale radzę zwrócić uwagę na głosy kibiców. "Gdyby tylko był Porzingis..." Tak. Już jest grudzień w New York Knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A update KP?

Coś ktoś?

 

Cisza w temacie. Ostatnia wzmianka lub nawiązanie do jego powrotu było bodajże miesiąc temu, kiedy Fizdale powiedział prasie, że KP zaczyna "lekkie truchtanie" po czym Łotysz wrzucił zdjęcia na Instagram jak uskutecznia sprint. od tamtej pory tylko zachwyty jak znakomicie ma skrojone garnitury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co z jego kontraktem. W pechowym momencie ma kontuzję, miałby pewnie maxa bez niczego.

 

I tak go dostanie. To, że nie przedłużyli go teraz może z boku wyglądać źle (zespół nie jest pewny czy ich gwiazda nadaje się do gry i nie chcą mu zapłacić) ale będzie zastrzeżonym wolnym agentem, i będą mogli wyrównać każdą ofertę jaką ktoś mu rzuci + dzięki takiemu zabiegowi zaoszczędzili ok (z tego co pamiętam) 10 mln w salary za rok. Więc on to pewnie zrozumie, że chcą go sprawdzić, a do tego te 10 mln może pomóc w podpisaniu wzmocnienia drużyny. 

 

A pewnie wróci na lekki rozruch na ostatni miesiąc rozgrywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda z Porzingodem. Na szczęście młody jest, więc ma czas, żeby się odbudować, ale nie wróży to najlepiej jego dalszej karierze.

 

ale co Ci słabo wygląda skoro kompletnie nic nie wiadomo, Knicks nie mają potrzeby wysyłać go na parkiet za wszelką cenę i tak postępują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Knicks nie weszli w sezon tak aby wcisnąć przycisk help.

Raczej spokojne rozegranie sezonu. Powrót w lutym po ASG na pare minut i do tego czasu sprzedanie do mocnych ekip weteranów.

 

Kibice poczekają

Tym bardziej ze zaraz wrzuca temat zastępczy jakiegoś Leonarda czy Duranta i będzie ekscytacja.

 

No i oczywiście 25 maja szykowana jest okrągła 26 rocznica pewnego wydarzenia. Kto by się RS przejmował.

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olać Bluesowego dziada :] 

 

są lepsze wałeczki :] Steve Mills. Szara i cicha myszka, stojąca na uboczu. Uważam, że dobrze zrobił. 

 

Za Ianem O'Connorem: 

 

 

 

Jeff Van Gundy called Fizdale an outstanding choice, but said, "Yes, I wanted to speak to them. I wanted the Knicks job..." Dolan said he didn't know Van Gundy was interested, but would've rehired him if Mills recommended. Mills declined comment

 

biore-po-dwiescie-zlotych-z-konta-kazdej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.