Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Fizdale robi wszystko tak jak trzeba, aby tankować. 

 

Boston vs Nowy Jork. Na parkiecie przebywają razem: Ntilikina, Burke, Irving oraz Smart. Burke robi za pachoła w obronie, a Irving trafia nad nim, pod nim, za nim i nawet obok niego. Jak już mu się nudzi zabawa tym flakiem, to zaczyna podawać i robi season high w asystach. W tym czasie Frank biega za Marcusem. To samo dziś w nocy. Burke ujada za Conley'em jak pies, a Frank siedzi na ławce. Dobrze, że w ostatniej chwili go wpuścił. 

 

Ten mecz wygrali dla trenera.

 

Mudiay mnie ciekawi. Od czasu jak wpuścił go do s5 gra dobrze. Nie jest to jakiś game changer, gra pewniej i do tego ten dzisiejszy blok + dunk.

 

Może Fizdale w końcu go przekonał, żeby wyluzował i nikt mu nie będzie wyjadać kanapek z szafki jak robił to Jokić w Denver?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ze dwa takie mecze Ntilikiny i chyba będzie dodany do pakietu z Lee, aby "urozmaicić" ewentualną wymianę. 

 

Boli mnie serce...

 

Podobno Magic są zainteresowani.

 

Czy Fizdale ma na niego jakiś pomysł? Ogólnie młodzi póki co nie specjalnie zyskują na tej współpracy. Dotson wypadł z dupy z rotacji, teraz 2 dobre mecze po powrocie. Hezonja s5 dostał chyba z polecenia Perrego, bo z pewnością nie za dobrą grę. Knox wygląda źle, czyli tak jak w NCAA. 

 

Mike VorkunovKonto zweryfikowane @MikeVorkunov
ObserwowanyObserwujesz @MikeVorkunov
Więcej
 

Despite Frank Ntilikina's difficulties lately there's interest in him NBA-wide. The Magic have shown interest in the 20-year-old, according to a league source, with a scout in Philadelphia last night watching him. “He’s intriguing,” a different scout said.

https://twitter.com/ClarenceGaines2/status/1067895901400649728 - a tutaj parę słów na temat Ntilikiny od autora jego wyboru.

Lots of @nyknicks fans pushing the panic button on @FrankLikina donuts vs. @DetroitPistons. Hard to impact the game when you don't touch the ball on 20/24 possessions (83%) in 1st half. Initiated offense on 1/24 possessions (FN shot airball off contested spin jumper off dribble)

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze robi. Dba o przyszły zapychacz do wymiany po kogoś konkretniejszego. Jakby mu dał swój magiczny steryd aka starter dla świniaków to by patyka poskręcało w agonii. LBJ dobry biznesem, dba o inwestycje.  

 

A co do rozwoju Knoxa: jak Knicks podpiszą jakąś legitną gwiazdę z wyższej półki, to też zrzucę na ową gwiazdę winę za brak jego rozwoju po jego rookie year :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się napalił na wymianę Wizards - Knicks i pozyskanie przez NYK Johna Walla uprzedzam, że jest to fanaberia Marca Bermana zrodzona w jego pustym i łysym łbie. 

 

Pozdrawiam :] 

 

 

 

Jeśli ten deal nie daj Boże wypali, ogłaszam emigrację wewnętrzną, staję się więźniem sumienia i moralnym przegranym.....

Nie, to nie może być true data...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do fanów NYK - na ile Tim Hardawy Jr. jest na poważnie? Zdaję sobie sprawę, że nie ma go co porównywać do ojca, ale nie jest to też pierwszy z brzegu roles z ławki. Ma już 26 lat i zastanawiam się na ile może jeszcze się poprawić / rozwinąć?

nie jestem fanem Knyx, ale

 

22-24 ppg na przyzwoitym TS bez obrony, to raczej jego sufit

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem fanem Knyx, ale

 

22-24 ppg na przyzwoitym TS bez obrony, to raczej jego sufit

 

Ja bym powiedział, że to grubo ponad jego sufitem, bo szans na robienie 22ppg to on nigdzie poza Knicks i Cavs by nie dostał, robienie statów w takich zespołach w ogóle nie powinno się liczyć jako granie w  NBA.

 

W ćwierć-poważnym teamie jego sufit to chyba z grubsza bycie przeciętnym swingmanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Dion Waiters a nie Oladipo?

 

Hmmm, Waiters to tak naprawdę zagrał w karierze pół w miarę dobrego sezonu kiedy walczył o kontrakt i to by było na tyle, resztę czasu był albo c***owy albo kontuzjowany, THJ ro raczej wyższa półka, ale on nigdy nie zrobi Oladipo 2017/18, to nawet nie ma co gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział, że to grubo ponad jego sufitem, bo szans na robienie 22ppg to on nigdzie poza Knicks i Cavs by nie dostał, robienie statów w takich zespołach w ogóle nie powinno się liczyć jako granie w NBA.

 

W ćwierć-poważnym teamie jego sufit to chyba z grubsza bycie przeciętnym swingmanem.

no a kto z Knix znowu weźmie z tą umową? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a kto z Knix znowu weźmie z tą umową? ;]

 

Nikt rzecz jasna, ale zakładam, że Knicks long term nie będą mieć aż takiego śmietnika w rosterze (wiem, wiem, od 15 lat tak się mówi, but still...).

 

 

 

Z drugiej strony, chciałem pochwalić Vonleha. Przed draftem on się nawet w top3 pojawiał w mockach swego czasu, widziałem go w paru meczach w NCAA i koleś był absolutnie fatalny - żadnego skilla poza zbiórką, zerowe bball IQ, kompletny brak wyczucia co trzeba robić na boisku. Po paru latach w NBA wydawało się, że jest na wylocie z ligi, a tu chłop zrobił mega postęp - zbiera, broni, kończy co mu dadzą, nawet zaczął rzucać za 3, gra, jak to mówio, "within himself" i w dodatku regularnie notuje więcej niż 0 asyst w meczu (!!!). Taki rich man's Ed Davis już się z niego zrobił, a w sumie wciąż ma dopiero 23 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vonleh w tamtym sezonie Ts na poziomie 0,484 w tym sezonie 0,618

w tamtym seoznie USG% 18,1 a w tym sezonie 13,4 

 

Na razie wygląda świetnie ale tej trójki nie ma szans utrzymać na takim procencie. 

Poza tym ciekawe na ile widmo wylecenia z ligi zajrzało mu w oczy? Teraz gra za minimum ale za rok pewnie będzie polował na sowity kontrakt, ciekawe czy Knicks będą chcieli go zatrzymać.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.