Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej nie slump co to, że on po prostu rzucać nie umie

 

W sumie w ofensywie nic nie umie

 

Niby tak, niby nie. W ataku jest beznadziejny na ten moment, to fakt. 

 

Niemniej jestem w stanie sobie wyobrazić, że jeszcze wyrobi trójkę. Istnieją za tym przesłanki, jak skuteczność w przeszłości czy z linii. 

 

Zatem "po prostu rzucać nie umie" to chyba zbyt kategoryczna ocena. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale proces tankowania przebiega dość płynnie, młodzi dostają minuty, THJ jest mocno eksponowany- może z myślą o tradeblocku.....

Nie wiem jak tam Pacjent Zero, pojawiły się rumory, że idzie to wolniej i nie może wykonać postępów. Czyli sytuacja stabilnie zła, z perspektywą poprawy. Tylko by właśnie zbyt dużo nie poprawiali. Pretensji nie będzie do nikogo w tym sezonie na pewno, o ile nie wykonają jakiś głupich ruchów kadrowych.

Edytowane przez Knickerbocker....once
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wraca Courtney Lee i czy będzie dostawał u Fizziego regulane minuty? Z ławki ? W s5?

 

Ma problemy z karkiem. Skoro Kanter wypadł z s5 to sądzę, że i on nie zagrzeje miejsca. Chyba, że dadzą mu pograć i ponabijać statystyki pod trade. Na razie jest betoniarka i różna konsystencja z niej wychodzi. Ogólnie to trudno powiedzieć, ale muszą się go pozbyć, żeby zrobić miejsce w salary.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy już zakończyć ten najgorszy z eksperymentów w s5 tj. Muddiay-Trier-THJ-Knox-Robinson?

 

Oczy krwawią, czym specjalnie nie jestem zaskoczony.

Knicks mieli mieć c***owy sezon, skład jest c***owy, grają c***owo, wyniki mają c***owe. Zatem wszystko idzie zgodnie z planem, młodzi mają minuty, Fizdale testuje różne warianty, z każdym meczem jesteśmy bliżej celu. Trzeba zresztą nastukać odpowiednio dużo porażek na początku, bo jak wróci Łotysz, to mogą się przydarzać wpadki. Jest c***owo, czyli tak jak ma być w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego powinni uderzać po Kembę

 

 

Wg mnie na 90% Charlotte nie będzie czekać z Kembą do free agency.,Czyli jest ok 10% szans ,że Kemba będzie na rynku, dodatkowo kilkanaście klubów z miejscem w salary w tym pewnie połowa potrzebuje PG, czyli szanse są iluzoryczne.,A sytuacje w której Mills i Perry zrobią deal typu trade po Kembe można włożyć miedzy bajki.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nie wziąłem pod uwagę najbardziej prawdopodobnego scenariusza , że Kemba będzie chciał zostać "Hornet for Life" W Charlotte może dostać 188M/5, a w Knicks tylko 139/4.,Dodatkowo organizacja w NC jest prowadzona z jakimś sensem, kiedy w NY brakuje sensu całkowicie.W tym wypadku realne szanse Knicks można wyrazić w promilach, a nie w procentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 4 spotkania Treya "O k**** JAKI TALENT LEPSZY NIŻ WSZYSTKO W LAKERS x 10" Burke'a to średnie na poziomie: 25.8 punktów, 4.3 asysty, 3.3 zbiórki, 58% z gry i 45% za 3 przy 5 próbach na mecz! 

 

Jezu Chryste jaki talent! Panie Perry i Panie Mills, teraz jest najlepszy moment na to, żeby tego kasztana ożenić z jakąś nawiązką! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.