Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Dirk Nowitzki: 1471 GP | 31 187 PTS | 11 331 REB

Pau Gasol: 1204 GP | 20 825 PTS | 11 215 REB

 

(...)

 

Kristaps Porzingis: 186 GP | 3312 PTS | 1317 REB

 

(...)

 

Luka Doncić: 9 GP | 175 PTS | 59 REB

 

W zaciekawieniu czekam na polemikę... 

A o czym tu polemizować?  Pau Gasol 2x Championship,Dirk Novitzk 1xChampionship, Luka Docic 0, ale jego pracodawca ma pierścień, serce do koszykówki i pojęcie o tym jak zbudować Championship Team, czyli Luka ma jakieś szanse na zdobycie mistrzostwa.,Porzyngis ma takie same szanse na mistrzostwo jak Henrik Lundqvist, gdyż pryncypał obydwu nie jest zainteresowany wygrywaniem mistrzostwa.,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ten komentarz wszystkich tych, którym może się nie spodobać, ale jako prawdziwy ultras, nie mogłem się powstrzymać.

 

Wyobraziłem sobie scenariusz, że Gmem Knicks, jest Człowiek Morza i wyszło mi z tego scenariusza, że w tym momencie w składzie zamiast Porzingisa mam Treya Lylesa i Favorsa, zamiast syna mojego Wujka stryjecznego od strony Mamy Franka, mam Smitha Yuniora i zaraz mój drugi kuzyn, syn od strony Ciotki - Trier, również wyleci i nie dostanie kontraktu w wieku 22 lat od Knicks, bo on tylko Iso z ławki. Jakże ponury byłby to scenariusz. 

 

Liczę się z karami i banami za ten komentarz, chciałem tylko nie zgodzić się z tym, że Trier to nie jest zawodnik NBA, po rozegraniu 10 spotkań w tej lidze i w wieku 22 lat. 

Jak widać po przykładach prognoz/pomysłów (dla zainteresowanych priv) 5 minut po wyborze w drafcie,  usera wymienionego wyżej, można się grubo pomylić. 

 

P.S. 

 

Do wszystkich kibiców, fanów, fanatyków, sympatyków, obserwatorów, ultrasów i anty ultrasów New York Knicks.

Skoro nazewnictwo tutaj jest takie ważne, nie mogłem nikogo pominąć.

Gdybyście chcieli szerzej, częściej, w większym gronie, na żywo w trakcie meczy, porozmawiać o naszej drużynie, to zapraszam serdecznie na grupę : https://www.facebook.com/groups/knickszone/?multi_permalinks=499189470579916&notif_id=1541475525081649&notif_t=group_activity&ref=notif 

 

Mamy w niej 240 osób, które żywo komentują wszystko, co związane jest z Knicks, przed meczem, w trakcie i po meczu, w tym jakże nudnym kolejnym sezonie tankowania, jak mogło by się wydawać.  

Mamy kilka osób mieszkających w Nowym Yorku, które robią małe relacje live.

Na naszej grupie zapraszałem fanów do zapisywania się i komentowania tematu tutaj. 

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez Kuzyn Kalondzelo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za ten komentarz wszystkich tych, którym może się nie spodobać, ale jako prawdziwy ultras, nie mogłem się powstrzymać.

 

Wyobraziłem sobie scenariusz, że Gmem Knicks, jest Człowiek Morza i wyszło mi z tego scenariusza, że w tym momencie w składzie zamiast Porzingisa mam Treya Lylesa i Favorsa, zamiast syna mojego Wujka stryjecznego od strony Mamy Franka, mam Smitha Yuniora i zaraz mój drugi kuzyn, syn od strony Ciotki - Trier, również wyleci i nie dostanie kontraktu w wieku 22 lat od Knicks, bo on tylko Iso z ławki. Jakże ponury byłby to scenariusz. 

 

Liczę się z karami i banami za ten komentarz, chciałem tylko nie zgodzić się z tym, że Trier to nie jest zawodnik NBA, po rozegraniu 10 spotkań w tej lidze i w wieku 22 lat. 

 

 

Trier po NBA może się będzie miotał, ale specjalnie efektywny nie będzie - to miałem na myśli (choć i tak jestem pozytywnie zaskoczony względem tego co grał w Arizionie).  Oczywiście mogę się mylić, nie jestem Nostradamusem via KP (tym bardziej, że nie oglądałem wtedy specjalnie prospectow), natomiast konia z rzędem temu kto przewidział unicorna.   

 

Edit: Powiedz mnie co ten Trier daje Ci poza indywidualnymi akcjami? Nie kreuje innych, czasem zagra coś w obronie, ale jeśli nie wejdzie po tej stronie parkietu na dobry poziom, to te jego punkty nie będą miały przełożenia na wynik.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trier po NBA może się będzie miotał, ale specjalnie efektywny nie będzie - to miałem na myśli (choć i tak jestem pozytywnie zaskoczony względem tego co grał w Arizionie).  Oczywiście mogę się mylić, nie jestem Nostradamusem via KP (tym bardziej, że nie oglądałem wtedy specjalnie prospectow), natomiast konia z rzędem temu kto przewidział unicorna.   

 

Edit: Powiedz mnie co ten Trier daje Ci poza indywidualnymi akcjami? Nie kreuje innych, czasem zagra coś w obronie, ale jeśli nie wejdzie po tej stronie parkietu na dobry poziom, to te jego punkty nie będą miały przełożenia na wynik.

 

Ja lubię patrzeć na całość, a nie tylko na jednostki, kto daje mi radości lub zawód, patrząc indywidualnie.

Wolałbym odpowiedzieć na pytanie, co daje mi oglądanie dzisiejszych Knicks. Bo patrząc na tak zadane pytanie, mogę zapytać się siebie, co daje mi oglądanie Franka, który w ataku nadal jest ułomny, a w obronie staje się kimś znaczącym w lidze, do tego potrafi kogoś wykreować, co daje mi oglądanie Mitcha, który jak na razie oprócz obrony obręczy i zbiórek, nie daje zbyt wiele w ataku, co daje mi oglądanie Knoxa ( w aż dwóch meczach) chłopaka, który robi to samo co Trier, a w obronie na moje oko, nawet bardziej odpuszcza.

 

Wygląda na to, że znów mamy sporo jednowymiarowych graczy. Jest szansa na to, że Fizdi poskłada to w całość w dwa sezony i ta drużyna przy zdrowym KP i zakupach letnich,  będzie stanowić jakąś wartość, co pociągnie przynajmniej awans do playoffs, + ich młody wiek, który może spowodować rozwój w obronie i kreowaniu innych, w przypadku Franka zupełnie odwrotnie, czyli pewności siebie po atakowanej stronie boiska i rzutu.

Oczywiście, że Trier i reszta naszych młodziaków, może skończyć w G-League, ale jak na razie zagrali 11 spotkań razem (i to nie wszyscy)

 

Trier jako jedyny gracz w historii nie wybrany w drafcie, w pierwszych 9 spotkaniach zdobył 90+ 

 

Fizdale chyba nie jest idiotą (tu się chyba zgodzimy) i coś tam w nim widzi, pewnie więcej niż ja i Ty skoro, chce go podpisać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ilość osób w składzie Knicks czekający na podanie za linią za 3 jest większa niż średnia ludności na przeciętnej polskiej wsi. Do THJ już się przyzwyczaiłem. Jest teraz "gwiazdą" i ofensywnie ciągnie ten wózek - czyli nie oddaje piłki nawet jak jest podwajany. Kanter* wielce jest obrażony. Zapowiadał walkę o nominację do ASG, a teraz się zesrało i wchodzi za jakimś gościem co nie grał w zorganizowaną koszykówkę od wieków. Musi boleć, a ja z tego bólu czerpię zajebistą satysfakcję. 

 

Ale żeby Noah Vonleh nie podwał? Szkoda. 

 

*btw Kantera: jeżeli Miles Plumlee robi z tobą takie rzeczy, to czas zejść ze sceny :]

 

 

Dunk nad Turkiem w 4q też zacny.

 

15416789983085380.gif?1541679010

 

I coś z cyklu: lepiej późno niż wcale: David Fizdale potrzebował aż 11 spotkań na znalezienie odpowiedniego line-upu dla Treya Burke'a, aby w pełni zmaksymalizować jego potencjał i w 100% wykorzystać jego umiejętności.

 

DreZjd9WkAAiLhz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie dołuje ciagle to samo.

 

Filmik jeżeli patrzysz na gracza ok.

Ale w kontekście nazwy zespołu na pasku i cyferek poniżej to jest to smutne.

 

Idziesz na mecz i co drugi to takie letnie spotkanie gdzie twoi dostają 25 punktami a najlepsze co może spotkać Ciebie jako fana to prowadzenie po 3 kwartach z gsw.

 

I ta publika która ( zauważyłem to wcześniej) podnieca się każdym szczególikiem.

Mała rzecz a cieszy - tak to brzmi od 2 dekad.

 

Najgorsze jest to ze dalej jest dalej niż bliżej do.... normalności czyli w miarę dobrego poziomu.

 

Wschód słaby.

Big market.

Super łatwo o skuteczne skuszenie FA

 

I nic.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Steven Adams to David Fizdale during a stoppage: "Sub him (him being Enes Kanter) out. He can't play defense."

 

:]

 

Piękne mieszanie składem. Niczym w betoniarce na budowie. To co się tam urabia posłuży jako fundament pod TOP 3 draftu. Patrz ligo jak się tankuje. Z klasą! Fizdale niczym wytrawny majster dobiera komponenty. Burke siedzi i patrzy. Sen się skończył. Zaczyna się nowy dzień. Piękny dzień!   

 

Wally Szczerbiak na mikrofonie powinien być zakazany, albo oddany do ekipy komentatorskiej Bostonu lub Cleveland. To jest poziom wkurwienia słuchacza. nawet na tt powstała "drinking game". Za każdym razem kiedy Wally mówi coś o sobie walimy kielona. Później nas odcina jak Jazz w drugiej połowie :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy już zakończyć ten najgorszy z eksperymentów w s5 tj. Muddiay-Trier-THJ-Knox-Robinson?

 

Oczy krwawią, czym specjalnie nie jestem zaskoczony.

 

Mieliśmy tą jedną jedyną piątkę, która wyglądała nieźle a którą przede wszystkim bronił wynik i defensywa (ntilikina-dotson-thj-vonleh-robinson 94 min/+8.1 netrtg, 98.5 drtg), to zachciało się kolejnych "usprawnień" na większą skalę, podczas gdy wystarczyło po prostu zamienić Vonleha/Dotsona z Knoxem (dla rozwoju, nie wyniku) bądź nic nie robić. 


The Knicks are 3-2 this season when Frank Ntilikna plays more than 30 minutes. The Knicks are 1-10 this season when Frank Ntilikina plays 30 minutes or less.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pls z tymi statami, przecież Frank to jeden z najgorszych graczy ligi obecnie więc jego obecność na boisku w niczym Knicks nie pomaga (nawet zwykły on/off ma słabiutki)

 

No i do tego w meczach gdzie Frank gra 30+ są 3-4 w tym jeden W gdzie grał 34min i był -2 a Knicks wygrali +19 .. chyba że stat dotyczył 31+ ale wtedy dosyć dziwne i naciągane to by by było

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pls z tymi statami, przecież Frank to jeden z najgorszych graczy ligi obecnie więc jego obecność na boisku w niczym Knicks nie pomaga (nawet zwykły on/off ma słabiutki)

 

Chciałem o tym dopisać i oczywiście to się zgadza, wpadł w totalny slump rzutowy (a wydawało się, że gorzej być nie może).

 

Pytanie czy alternatywy są lepsze? 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.