Skocz do zawartości

Gość (Przemek...)

Rekomendowane odpowiedzi

Niby nic, a jednak ciekawostka: Netflix przerywa pracę nad 3 sezonem swojego dokumentalnego hitu "Making a Murderer" opowiadającym o "rzekomym" niesłusznym skazaniu Stevena Avery'ego za zabójstwo i z Hrabstwa Manitowoc w Wisconsin (gdzie był kręcony) przekierowuje całą swoją ekipę w trybie natychmiastowym do Nowego Jorku, gdzie zajmą się nową sprawą: bestialskim przypadkiem pozbawienia życia Enesa Kantera przez Domantasa Sabonisa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Hezonja dzisiaj tak krótko? Z boxa wynika, że niezle sobie radził :smile:

 

Thomas dawał dobre minuty + Kanter i Robinson grali razem na parkiecie przez jakiś czas. 

 

Ogólnie Hezonja jest tym sezonem po prostu skutecznie weryfikowany - w niczym dobry, bez pozytywnego impactu na wynik. 

Jak wrócą Knox i Lee to przede wszystkim właśnie Mario obciąłbym minuty, a wręcz usadził na stałe na ławce.  

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas dawał dobre minuty + Kanter i Robinson grali razem na parkiecie przez jakiś czas.

 

A ogólnie Hezonja jest tym sezonem po prostu skutecznie weryfikowany - w niczym dobry, bez impactu na wynik.

 

Jak wrócą Knox i Lee to przede wszystkim właśnie Mario obciąłbym minuty, a wręcz usadził na stałe na ławce.

Poki co gosc słabo rzuca, jakby zaczął rzucać na jakimś niezłym poziomie to z ławki byłby spoko grajkiem, ale generalnie poki co wydaję się, że w końcówce poprzedniego sezonu po prostu staral sie oszukać wszystkich, że może zrobić jeszcze jakąś niezłą karierę.

 

Chociaż to 10ppg w beGM mi się przydaję ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co gosc słabo rzuca, jakby zaczął rzucać na jakimś niezłym poziomie to z ławki byłby spoko grajkiem, ale generalnie poki co wydaję się, że w końcówce poprzedniego sezonu po prostu staral sie oszukać wszystkich, że może zrobić jeszcze jakąś niezłą karierę.

 

Chociaż to 10ppg w beGM mi się przydaję ;p

 

Jakby to słowo klucz :)

 

Ale nawet jeśli "jakby", to po powrocie Knoxa i Lee nie widzę interesu, żeby dawać mu minuty. Stracił głównie na dobrej dyspozycji Dotsona i Vonleha. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario jest nieskuteczny i strasznie nierówny. Dostaje podanie na niekrytej pozycji, to zamiast oddać rzut, zaczyna taniec z piłką z którego nic nie wynika. Ma pojebaną manierę floaterów które są oddawane tak z dziwnej pozycji, że aż boli. Zamiast trenować na hali skuteczność, wrzuca na media społecznościowe linki do jakiś streamów z gier, w które sam gra. 

 

Jak na razie mój największy zawód w tym sezonie, bo kibicowałem mu w drugiej części sezonu w Orlando i myślałem, że będzie fajną niespodzianką w Knicks, a tu się okazuje, że będzie siedział koło Bendera w samolocie do Europy. 

 

Ale weryfikacja spotkała nie tylko Mario.

 

Burke został pięknie zweryfikowany. "Nowy Iverson" "taki steal Knicks", "MVP poprzedniego sezonu". A jak pisałem, że to balas i statpadder, to mnie na widłach ludzie chcieli wynosić z internetów. I jak zwykle wujek Przemek miał rację. 

 

Mina Kantera siedzącego na ławce, w czasie zbliżeń jak mecz zaczyna Robinson <3 Myślał, że będzie kozakiem, że nawali pustych statystyk i double-double jak schabowych na wesele. I nagle degradacja do drugiego składu. Od razu też skończyła się sraczka w social media. Oby oddać go w czasie trade deadline. 

 

Dotson swoją grą też pięknie wyjaśnił "ISO biorę go w fantasy" Triera, który szybciej się skończył niż się zaczął. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotson swoją grą też pięknie wyjaśnił "ISO biorę go w fantasy" Triera, który szybciej się skończył niż się zaczął. 

 

Hola hola

 

nie jestem fanem Triera, ale ostatnie trzy spotkania miał dobre. 

 

Niemniej z czasem okaże się, że to nie jest gracz na NBA. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pochwała należy się dla Fizdale'a.

 

S5 Ntilikina-Dotson-THJ-Vonleh-Robinson robi robotę póki co. +8.1/per100 w 60 minut 

 

Kto by się spodziewał.

 

Nie wiem czy można to nazwać problemem, ale pytanie czy dla rozwoju Knoxa warto go wrzucić do s5 (nie męczyłby się ze Burkiem i Kanterem) za Dotsona, który dodałby obrony miernej w tym względzie ławce. 

 

 

Iso scorer z ławki jak na razie. 

 

Dlatego napisałem, że nie jest graczem na NBA. Poza Iso nic nie oferuje, a lepsi obrońcy go obnażą. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie jego rozwoju to będzie w c*** ciekawy proces. Na luzie w redrafcie poszedłby w loterii.

 


Perfekcyjny tank

 

 

Oct. 19 at Nets

Led 98-97 with 2:43 to go, lost 107-105.
Oct. 20 vs Celtics
Tied at 89 with 4:14 to go, lost 103-101.
Oct. 22 at Bucks
Tied at 110 with 3:42 to go, lost 124-113.
Oct. 26 vs Warriors
Led 91-86 with 10:19 to go, lost 128-100.
Oct. 31 vs Pacers
Led 97-94 with 3:08 to go, lost 107-101.
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od SL to jest top10 pick, w najgorszym wypadku jak będzie zdrowy i głupi to będzie jakimś Whitesidem i Drummondem, he.

 

Nie chciałem szarżować, żeby nie wyjść na ultrasa :tongue:

 

Edit: z 10 to pewnie Bridges i Sexton wypadają a za nich alexander i właśnie Robinson. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma obecnie w lidze, która miałaby aż tak wiele odrzutów do weryfikacji jak w Knicks. Hezonja, Mudiay, Vonleh, Burke, Baker czy Thomas. Jest jeszcze kilku "niby" zdolnych jak Knox, Dotson czy Trier, ale zobaczymy jak będzie. Całkiem możliwe, że z tej całej bandy to nikt nie okaże się wart długofalowej inwestycji w nich, ale jeżeli tylko któryś wypali to tylko plus dla Knicksów.

 

Jeżeli chodzi o wyniki to wygląda to podobnie jak od lat. Ale też muszę przyznać, że jeżeli chodzi o budowę i wizję to wygląda sensowniej... Hardaway jest w takiej formie, że nie ma co go sadzać, a raczej pompować go i na wymianę dać, ale już Kanter ma ograniczenie roli na rzecz bardziej perspektywicznego gracza i słusznie. Z tej całej bandy z poprzedniego akapitu to każdy dostaje dużo swobody i mogą udowodnić co potrafią. To, że często im to nie wychodzi to co innego, ale samo założenie jest słuszne. Jest troszkę więcej normalności w NYK niż w ostatnich latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.