Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Cleveland Cartel (4) vs. Indiana Pacers (5)


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Błyskotliwa analiza trzeciej kwarty przez trenera Lue

 

https://youtu.be/ru9X-ysd8Ck?t=81

 

Trener Lue to ma jednak zajebistą fuchę. Nikt go za nic wini, nikt od niego niczego nie wymaga, każdy ma go w dupie, a koleś zgarnia zapewne całkiem niezłe pieniądze i jeszcze może sobie Lebrona z bliska pooglądać  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra żeby nie było ze offtooy tylko, to powiem tak.

 

Ten pojedynek jest jak waga ciężka. Lebron na wschodzie jest jak Mike Tyson pod koniec kariery, niby już podstarzały, ale lepiej żeby Ci nie pier***nal, bo będzie bolało. Podobnie jak

Mike, LeCoach jest niepokonany przez wiele lat itp itd..

 

a Indiana jest troszkę jak Holyfield. A to go troszkę sprowokuje, a tu go troszkę wypunktuje. I to Indiana jak narazie miała króla dwa razy na kolanach, a nie odwrotnie. W tej walce zaplanowanej na 7 rund to Indiana wypłaciła dwa razy knock-downa. Było to w game1 (98-80) i w game 6 (121-87). W pozostałych meczach ktoś lekko wygrał rundę na punkty,, a król w swoich wygranych rundach potrzebował game winneróew, zreszta po kontrowersjach sędziowskich w końcówce. Mieli go dwa razy na deskach, jest zmęczony i zamroczony, ale nadal nie można się za bardzo odsłonić, bo

Pójdzie jedna szybka kontra i koniec. Lebron to jest najlepsza siła, najlepsza dynamika, szybkość, atletycznosc a jednocześnie najlepsza technika w lidze, co daje niebezpieczne połączenie. Także tego, król się slania na nogach. Wystarczy go wypunktować w jeszcze jednej rundzie. Niestety dla Pacers ten pojedynek bokserski jest ustawiony tak ze tylko 7 runda się liczy w ocenie. Wiec trza to zrobić i tyle. Udowodnić kto dominował cały pojedynek, i ze nie było w tym farta jakiegoś.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię LeBrona, ale dzisiaj zdecydowanie za Pacers. Po pierwsze chciałbym czegoś nowego niż LBJ kontra GSW w finale, po drugie to trochę dlatego, że nie lubię Westbrooka. Na to się sporo czynników złożyło, ale tak upraszczając to Oladipo i Sabonis mogą być w 2r po wyeliminowaniu LBJ, a połączeni George z RW na rybach :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię LeBrona, ale dzisiaj zdecydowanie za Pacers. Po pierwsze chciałbym czegoś nowego niż LBJ kontra GSW w finale, po drugie to trochę dlatego, że nie lubię Westbrooka. Na to się sporo czynników złożyło, ale tak upraszczając to Oladipo i Sabonis mogą być w 2r po wyeliminowaniu LBJ, a połączeni George z RW na rybach :grin:

 

Obawiam się, że niezależnie od dzisiejszego wyniku i tak nie zobaczysz w tym roku Lebrona w finale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę tylko Philly jest w stanie zatrzymać Cavs jeśli nie zrobią tego pacers. Raptors wyglądają tak samo jak co roku to be honest, a celtics maja sZpital..

 

Mylisz Cavs z tymi z ubiegłych lat. Wtedy był Irving, Love coś tam grał, TT jeszcze nie był autystyczny, JR mniej jarał... Uwielbiam Lebrona, ale nawet on nie jest w stanie ciągnąć tych leszczy przez kolejne rundy. No, chyba że się ktoś obudzi i pomoże, ale póki co się na to nie zapowiada. Nie mniej jednak gorąco kibicuję Cavs, bo serii Raptors-Pacers nie będzie mi się chciało oglądać i ograniczę się do sprawdzania box score'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro takie beznadziejne to Cavs to czemu lepiej ich jest oglądać w II rundzie z Cavs niż pacers ? Acers to chyba najbardziej elektryzująca i energiczna drużyna w tych PO..

 

Pytanie retoryczne. Cavs się ogląda dla Lebrona. Nie, inaczej - Wschód się ogląda dla Lebrona. Ja sobie zdaję sprawę, że na tym forum jest dużo koszykarskich neofitów, gotowych podać 100 powodów dlaczego oglądanie Pacers jest niezwykle ciekawe, ale fakty to fakty  :panda:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ta seria jest ewidentnie najlepsza jeśli chodzi o fun to watch i mowie tylko, ze oglądanie pacers w II rundzie zamiast raps byłoby o wiele bardziej ekscytujace, nieprawdaż ? A jakby dać ich zamiast rozierow do drugiej rundy orzeciw Philly to już w ogole, nie sądzisz? Tylko tak chciałem uwagę zwrócić, ze pacers się jakoś zle nie ogląda, a tak mógłby ktoś stwierdzić po tym co napisałeś...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ta seria jest ewidentnie najlepsza jeśli chodzi o fun to watch i mowie tylko, ze oglądanie pacers w II rundzie zamiast raps byłoby o wiele bardziej ekscytujace, nieprawdaż ? A jakby dać ich zamiast rozierow do drugiej rundy orzeciw Philly to już w ogole, nie sądzisz? Tylko tak chciałem uwagę zwrócić, ze pacers się jakoś zle nie ogląda, a tak mógłby ktoś stwierdzić po tym co napisałeś...

 

Pewnie, że bym wolał oglądać dalej Pacers, niż Raptors, Celtics czy Bucks albo Wizards. No, ale tak się trafiło i trzeba z tym żyć. Z tej pary wolę, żeby przeszło Cavs i myślę że nie tylko ja. Mam jednak nadzieję na dobry mecz i dobrą pracę sędziów. Jeśli Lebron ma odpaść, to niech odpadnie, a jeśli awansować, to bez wyciągania za uszy przez pasiaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie ta seria jest ewidentnie najlepsza jeśli chodzi o fun to watch i mowie tylko, ze oglądanie pacers w II rundzie zamiast raps byłoby o wiele bardziej ekscytujace, nieprawdaż ? A jakby dać ich zamiast rozierow do drugiej rundy orzeciw Philly to już w ogole, nie sądzisz? Tylko tak chciałem uwagę zwrócić, ze pacers się jakoś zle nie ogląda, a tak mógłby ktoś stwierdzić po tym co napisałeś...

 

Wydaje mi się, że nie do końca.

Pomiędzy Pacers a LeBronem jest jakaś tam historia i to dodaje pikanterii serii.

Dodatkowo mamy Lance vs LeBron co też dodaje kolorytu.

Pod względem koszykarskim to nie jest aż tak dobra seria i to nie tylko ze strony Cavs, ale również Indiany. To jak Dipo męczy się po trapach to trochę bolesne.

 

Jak dla mnie to ciekawsza była OKC vs Jazz czy też Boston vs Bucks oraz Raptors vs Wizards.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.