Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Cleveland Cartel (4) vs. Indiana Pacers (5)


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że tu więcej dało wejście Hilla, czyli jedynego PG Cleveland, który wie cokolwiek o rozgrywaniu piłku. Clarkson i Calderon nie mają o tym najmniejszego pojęcia.

Z cały szacunkiem, bo lubię typa mocno od dawna i pompuję go na forum, ale Hill to w temacie rozgrywania mógłby brać korki u Calderona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibbet...Gragner. Ciekawe co chłopaki porabiajo?

https://www.instagram.com/p/BhmJ05OAWov/?taken-by=grannydanger33

15 kwietnia był w  Tonto Natural Bridge State Park tudzież tego dnia wrzucił stamtąd zdjęcia, potem słuch po nich zaginął. 

 

By nie robić off topu, to tak jak pisałem Cleveland nie łatwo ale jednak wygrali z Pacers. 

Trudno też nie oprzeć się wrażeniu stronniczości sędziów w tym meczu, miałem wrażenie, że każdy kontakt gracza Pacers z graczem Cavs skonczył się jego faulem, szkoda, że Turner wypadł za szósty faul w koncowce. Oladipo stawił się tylko na drugą połowę.

Szkoda troche tych Pacers, fajna zespolowośc ale zabrakło kogoś kto przejmie mecz, po tym runie w 3 kwarcie strasznie im kibicowałem ale sędziowie dowiezli LeBrona do konca meczu. 

Gry Cavs nie ma co za bardzo komentowac, Hill zamiast grać akcje to przy kozle kątem oka co chwila spoglada na LeBrona, a gdy ten daje mu znaki by koontunował sam akcje to  dalej nie wie co robić, i dalej na Niego spoglada -żenada. Love fajnie, ze trafiał na początku 4 kwarty, wlaszcza ta trojka ktora pozwolila zbudować bezpieczna przewage w okolicach 10 pkt.

 

Myślalem, że nic Mnie nie zaskoczy wiekszego w tym meczu, ale reanimowanie zwłok Kardashiana, i bardzo dobry jego występ był chyba nie tylko dla mnie nie lada zaskoczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się jakieś analizy nt. sędziowania bo mam wrażenie że każdy kto postawi "najbezpieczniejszą" teze czyli "pomagają Lebronowi" lub "Biją słabszy zespół (jak Miami)" zawsze ma racje bytu.

Naprawdę trudno mi znaleźć jakieś absuradlne gwizdki na których korzystali Cavs. Większość chyba serio żyje w jakimś alternatywnym swiecie  gdzie  wszystko jest ustawione/przechnięte/napisane  (w sumie głownie fani Lakers)

 

Edytowane przez dapunk20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się jakieś analizy nt. sędziowania bo mam wrażenie że każdy kto postawi "najbezpieczniejszą" teze czyli "pomagają Lebronowi" lub "Biją słabszy zespół (jak Miami)" zawsze ma racje bytu.

 

Naprawdę trudno mi znaleźć jakieś absuradlne gwizdki na których korzystali Cavs. Większość chyba serio żyje w jakimś alternatywnym swiecie  gdzie  wszystko jest ustawione/przechnięte/napisane  (w sumie głownie fani Lakers)

chcieliby pewnie zeby Lebron wylecial wczesnie, co by mial duzo czasu na szukanie domu w LA. narazie nie dla psa kielbasa (fani LAL to juz nawet Lebrona nie chca i nosem kreca hehe in 3...2..1!).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.