Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Cleveland Cartel (4) vs. Indiana Pacers (5)


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

mirwir o czym Ty piszesz? przecież ja sie nie odnoszę do tego, że sędzia tego nie widział, tylko do oficjalnego stanowiska NBA przytoczonego przez ely3-go, które to cytuję jest na bazie weryfikacji stop klatek - więc i tej z kamer z góry.

BTW. Sam mam uprawnienia sędziowskie i wiem jak trudno na żywo podejmuje się decyzje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o czym ja pisze BMF jest akurat tu fatalnie widoczne w 8-9 (potem to nic nie widzisz) sekundzie - moim zdaniem ten kontakt (dla jednych mniejszy - marginalny, dla drugich większy) spowodował w efekcie zmianę wykończenia akcji Dipo.

Oczywiście, że możesz mieć inne zdanie - ale skoro przy rzucie za 3(czy innych jumeperach) gwizdane jest dotknięcie ręki rzucającego de facto tuż po oddaniu rzutu (czytaj mające praktycznie żaden wpływ na to czy wpadnie rzut) to w takiej akcji powinno być gwizdane (a przynajmniej zweryfikowane w raporcie) tym bardziej.

Za kilka m-cy/lat nikt nie będzie pamiętał tego faulu/straty czy goaltendingu, tylko blok i winnera, więc i tak szkoda czasu na dalszą dyskusję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bojan to LBJ stoper, kto by pomyślał. Hard faul w 1Q na pograniczu flaganta i LBJ nie miał ochoty wbijać pod kosz, potem nadział się na łokieć od Younga i ograniczył się do jumperów. Źródełko z 3 wyschło po pierwszej kwarcie i Pacers uciekli.

 

 

Dipo poczytał e-nba.pl, że jego legacy jest on the line i się skupił, praktycznie bezbłędny za 3. Sabonis niszczy pod koszem. Świetna energia i zasłużone zwycięstwo.

 

G7 czego chcieć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie typowanie przeciwko LeBronowi w meczach eliminacyjnych jest cholernie ryzykowne, ale jeżeli Oladipo zagra dobrze (czytaj będzie mu siedzieć trójka) to Pacers mają wszystko żeby to wygrać. Dzisiaj doskonały występ i nawet w pierwszej połowie zapowiadało sie na blowout.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem przez chwilą i odpuściłem sobie ostatnią kwartę. Idę do dentysty, bo mnie zęby od tego bolą.

 

Cavs nie mają choćby pół zawodnika, któremu by Lebron mógł dać nawet pooglądać piłkę. Albo wygrywa sam ostatni mecz albo go również sam przegrywa, bo nie ma nawet co liczyć na to, że Kevin Love nagle przestanie grać jakby był upośledzony psychoruchowo.

 

W sumie chyba by było lepiej już tę serię przegrać, bo szkoda zdrowia Jamesa. Zacznie sobie z inną drużyną za rok jeszcze raz i nie będzie musiał się szarpać z jakimiś Siakamami, dostając sweepa od Raptors.

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LeBron wysysa energię z drużyny i odchodzi do następnej. Cavs->Heat->Cavs->?

Uświadomiłem to sobie w przegranych Finałach ze Spurs, gdzie bez niego nie potrafili grać w ofensywie zupełnie nic niczym paralitycy.

 

Jak to najpierw przeczytalem to smiechlem.

 

Wczoraj jak obejrzalem pierwsze 2,5 kwarty tego "widowiska" to w sumie chyba juz sie nie smieje. Ziomki z Cavs autentycznie wygladali jak koszykarze ze Space Jam po zabraniu talentu lol. Oni pilki nawet nie potrafili zlapac.

 

To ze z tymi patalachami LBJ w tym wieku w ogole wygrywa mecze to jest epicka sprawa. Szkoda tylko ze w duzej mierze sam sobie zorganizowal to otoczenie.

 

Podsumowujac:

 

LBJ koszykarz to true King

LBJ GM to Sacramento Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to najpierw przeczytalem to smiechlem.

 

To ze z tymi patalachami LBJ w tym wieku w ogole wygrywa mecze to jest epicka sprawa. Szkoda tylko ze w duzej mierze sam sobie zorganizowal to otoczenie.

 

Podsumowujac:

 

LBJ koszykarz to true King

LBJ GM to Sacramento Kings

No tak, zwłaszcza, że z tym otoczeniem czyli JRmi, Tristanami zdobył mistrzostwo, i oraz innymi był 3 lata w finale.

Takiego GM to Sacramento mogłoby tylko pozazdroscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zwłaszcza, że z tym otoczeniem czyli JRmi, Tristanami zdobył mistrzostwo, i oraz innymi był 3 lata w finale.

Takiego GM to Sacramento mogłoby tylko pozazdroscic.

Jakby do Sacramento za darmo trafil taki gracz jak LBJ to zapewne tez mieliby lepsze wyniki.

 

Mimo tego ze tez obudowywaliby go za grube miliony JRami, Tristanami i innym szrotem.

 

Czaisz?

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslicie, ze liga pozwoli na takie traktowanie Lebrona w g7 w ohio?

Moim zdaniem bedzie pare wylotow.

 

Faceci z gwizdkami to jest jedyna nadzieja Cavs.,Liga vide pasiaki znowu zrobią wszystko, żeby utrzymać ekipę LeBrona w grze. LeBron=biznes,Play Offs bez LeBrona=ch*jowy biznes., Sad but true

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli game 7 oglądać nie trzeba bo wynik znany. Można się rozejść 

W NBA gwizdkowi mają trochę pod górkę i trudniej im ustalić wynik meczu.,W piłce kopanej wystarczy zagwizdać karnego w ostatniej minucie i dla pewności wyrzucić z boiska bramkarza , w NBA tak się nie da, dlatego wynik G7 nie jest znany.,Wiadomo tylko komu pasiaki będą pomagać., 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W NBA gwizdkowi mają trochę pod górkę i trudniej im ustalić wynik meczu.,W piłce kopanej wystarczy zagwizdać karnego w ostatniej minucie i dla pewności wyrzucić z boiska bramkarza , w NBA tak się nie da, dlatego wynik G7 nie jest znany.,Wiadomo tylko komu pasiaki będą pomagać.,

niech tylko rozsadnie gwizdza faule na Lebronie, zeby sie Perkins nie musial z dresu rozbierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.