Skocz do zawartości

Playoffs 2018 - 1st round Cleveland Cartel (4) vs. Indiana Pacers (5)


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

A co ja Twojego przeinaczam? Przecież wklejam Twoje cytaty... Piszę tylko, że wklejanie takich tekstów:

nie ma sensu dla pokazywania słabości supportu, bo po pierwsze to jest mała próbka poszczególnych lineups a po drugie dominujący styl gry LBJ w ost. sezonach pokaże mniej więcej zawsze to samo, powoływanie się na te statystyki nic nie wnosi.

Dwa runy w playoffach i początek trzeciego to już wystarczająca dawka.

 

A jakie są tego przyczyny jest drugorzędne, nawet jeśli to jego wina, bo to nie zmienia faktu, że LeBron musi grać takie minuty.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dannygd "słabosć Lebrona" argumentuje różnymi ratingami po czym ktoś mu wrzuca jak wyglądają Cavs bez Lebrona i dochodzi do wniosku że nie potrafią grać przez niego przez to że zdominował ekipe

 

przecież to jest śmiech i zart

Jest taka prosta zasada: jak nie rozumiesz co ktoś napisał, to nie komentuj. Z litości (żeby zwoje mózgowe Ci się nie zagotowały) podpowiem Ci: ja komentowałem (krytykowałem) wrzucanie adv stats supportu grającego kilka posiadań w meczu bez LBJ, a nie na odwrót jak piszesz...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

​1. Nie rozumiem, jakim sposobem w 2018 roku mamy takie błędy jak przez ostatnie 40 sekund meczu (niesłuszne TO LeBrona, niesłusznie nieuznany kosz Oladipo) ;]]

 

2. Ciężko powiedzieć czy w tej serii gorszy jest Oladipo czy support Cavs - dzisiaj Pacers poza Dipo 32/56 (!) a Cavaliers poza LeBronem 17/51 (!!!) - świetnie to pokazuje co musi robić LeBron żeby przejść pierwszą rundę (35-11-8 na 65%ts w 5 meczach + buzzer beater). Zwłaszcza Love jest naprawdę dramatyczny w tej serii.

 

3. Oladipo notuje dużo gorszy choke od Lillarda, bo o ile Blazers pewnie tak czy siak by przegrali z Pelicans, tak rolesi Pacers grają znakomitą serię i gdyby Oladipo grał na sensownym poziomie w ataku to mogłoby być po serii, bo tak fatalni są Cavs. Poza g1, Victor robi jakieś 17ppg na 45%ts przy 4 stratach - a mamy praktycznie same close games. Dzisiaj miał pecha, bo powinni mu zaliczyć te punkty, ale przecież i tak gra katastrofalnie. A szkoda, bo cholernie imponujące jak kolejni rolesi Pacers w kolejnych meczach notują występy jak dzisiaj Sabonis.

 

4. Cavs nie mają szans na ECF z tą grą, mają dużo farta, że trafili na Pacers. ;]

 

5. Dzisiaj LeBron 15pts w 3q i 9pts +  gamewinner w 4 ;]

 

6. https://twitter.com/ESPNStatsInfo/status/989325489897648130

 

:smile:

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to są za czasy, co to jest za "drużyna", że LeBron w tym wieku i to w 1 rundzie musi rzucić 40+, dać kluczowego bloka i rzucić game-winnera, żeby wygrać mecz 1 rundy u siebie. 

 

Mam wrażenie, że tam wszyscy są pogodzeni z jego odejściem, kompletnie tam team chemistry nie widać, a jeszcze te reklamy z Lovem przedstawianym przez PR Love jako jakaś bestia zachęcająca do głośnego dopingu to pełen lolcontent. LBJ można nie lubić, ale niech odejdzie i wydłuży sobie karierę o 2-3 lata w innym zespole, bo na ciągnięciu na plecach całego stanu Ohio to może i James nie wyrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy jeżeli LeBron wciągnie tę taczkę gnoju na plecach do Finałów i dostanie w dupala w 4-5 meczach to będzie to wartość dodana/skaza na jego legacy?

Dla tych co uważają Jordana za niekwestionowanego GOATa bo 6-0, to pewnie będzie kolejny argument przeciwko LBJ. Ja uważam, że zawsze lepiej dojść do finału niż nie dostać się do playoff lub odpaść w pierwszej rundzie.

 

Nie myślałem, że support Cavs będzie tak beznadziejny ofensywnie w tych playoff, ale LeBron gra to czego wszyscy się spodziewali i na Indiane to jak na razie wystarcza. Na pewno można pochwalić ich za defensywę, ale gdyby rzucali tak jak w sezonie regularnym to pewnie by było już 4:0. Myślałem, że ich gra będzie wyglądać lepiej, a Love jako druga opcja rzuca 12 ppg i to na żałosnej skuteczności. Największe wsparcie LeBron ma w Korverze, a nowe nabytki praktycznie w każdym meczu zawodzą. Cleveland musi zrobić teraz wszystko by wygrać następny mecz bo w game 7 presja na nowych zawodnikach będzie tak duża, że nie trafią żadnego rzutu.

 

Mam pytanie. Kiedy ostatnio LeBron zagrał serię, którą można uznać za słabą w jego wykonaniu?

Edytowane przez Boberson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Blok LBJ fajny ale tylko sędziowie nie widzieli że tam był goaltending?

 

Fixed.

 

 

Dla mnie wygląda to na 2+1. Tak wiem, takich przewinien się nie gwiżdże, w meczu play off, na 5 sekund do końca, w serii w której jest 2-2.

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te beznadziejność supportu Jamesa to trochę zdarta płyta.

Love gra z kontuzją ręki (nie rzucającej, ale widać że mu przeszkadza) JR to JR raz będzie 0/7 a raz 6/10, a biorąc pod uwagę jaką robotę robi na Oladipo to można przeżyć jego nieskuteczność. Jak nie ma 2 opcji to nic dziwnego, że James musi rzucać po 40+ punktów.

 

Przez cały sezon była mantra zła obrona Cavs w PO okazało się, że Cavs potrafią bronić, a problem mają z atakiem (w 4Q przez 7 minut nie wygenerowali FG)

 

W tym zespole widać brak zgrania w ataku w końcu "zagrali" razem ~27 spotkań w RS, a biorąc pod uwagę kontuzje to nawet mniej.

 

Pacers grają fajny basket widać, że się nie boją to w sumie pierwszy zespół w ostatnich dwóch latach, który się nie boi Cavs. Dipo słabo sobie radzi z JR czy Greenem, a z trapami to Pacers nie radzą sobie praktycznie wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie tu tego gościa od "Lebrona dopadł dziadek czas"   :panda:

 

James ciągnie wózek pełen scrubów, grając sam przeciwko całej drużynie Pacers, a komuś nie wstyd pisać takie rzeczy.

 

JR - 0-8, Love swoje rzucił, ale na 18% FG, jedynie dziadek Korver już w drugim meczu nie zawiódł. Resztę graczy nawet szkoda komentować, bo mogłyby tam być kartonowe atrapy i nic by się nie zmieniło. Może nawet LBJ miałby łatwiej, bo nie by nie miał pokusy, żeby któremuś z tych kasztanów podać piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Excelów mam pytanie: czy gdzieś można sprawdzić ilość nietrafionych rzutów z otwartej, niekrytej pozycji? Bo obejrzałem sobie tylko 4 kwartę do śniadania i to ile Pacers przestrzelili otwartych rzutów jest trochę żenująca. Albo źle widziałem przez ropę w oczach :] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie od Excelów mam pytanie: czy gdzieś można sprawdzić ilość nietrafionych rzutów z otwartej, niekrytej pozycji? Bo obejrzałem sobie tylko 4 kwartę do śniadania i to ile Pacers przestrzelili otwartych rzutów jest trochę żenująca. Albo źle widziałem przez ropę w oczach :] 

 

http://stats.nba.com/game/0041700135/tracking/

 

według tego cavs gorzej trafiali uncontested rzuty.

 

jeszcze tutaj można dokładniej popatrzeć: http://stats.nba.com/players/shots-closest-defender/?Season=2017-18&SeasonType=Playoffs&TeamID=1610612754&LastNGames=1&PerMode=Totals&CloseDefDistRange=6%2B%20Feet%20-%20Wide%20Open

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blok LBJ fajny ale tylko ja widziałem że tam był goaltending?

 

wszyscy widzieli oprócz sedziów

Aj tam, pierdzielicie. Poszli z duchem gry i akurat bardzo dobrze zrobili dla widowiska. Nawet jeśli, to nie było to jakieś rażące, a sprawdzać dokładnie mi się nawet nie chce, bo po co. 

 

Oglądało się lux. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, pierdzielicie. Poszli z duchem gry i akurat bardzo dobrze zrobili dla widowiska. Nawet jeśli, to nie było to jakieś rażące, a sprawdzać dokładnie mi się nawet nie chce, bo po co. 

 

Oglądało się lux. 

Chyba sobie żarty stoisz. Tam był  goaltending, i powinny być punkty dla Indiany, i mowie tutaj jako kibic Cavs. Co to znaczy z duchem gry? przepisy to przepisy, i na nich się opiera gra w koszykówkę, a nie na emocjach.

Edytowane przez Vice
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, pierdzielicie. Poszli z duchem gry i akurat bardzo dobrze zrobili dla widowiska. Nawet jeśli, to nie było to jakieś rażące, a sprawdzać dokładnie mi się nawet nie chce, bo po co. 

 

A ja takiej argumentacji w sporcie nie znoszę. Mają te magiczne powtórki, kamery w każdym miejscu i w decydującym momencie nie są w stanie podjąć prawidłowej decyzji. O wiele bardziej wolałbym, żeby ten rzut LeBrona przesądził o zwycięstwie jednym punktem niż trzema w takich okolicznościach. Tak zawsze pojawia się jakiś niesmak i pytanie "co by było, gdyby jednak gwizdnęli...". Rozumiem, że gracze Pacers jakoś żywiołowo nie protestowali, a sama akcja była dynamiczna, ale...

 

Szacun dla Jamesa za dzisiaj. Drugi raz w tej serii wyjaśnił temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oladipo:

 

“I got a step on him (LeBron James), felt like I even got grabbed on the way to the rim, tried to shoot a layup, it hit the backboard, then he blocked it. There’s replays. I guess it’s a tough plays at the time for them, but it was a goaltend. I mean, it’s hard to even speak on it. It just sucks, honestly. It really sucks.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.