Skocz do zawartości

beGM - Play-offs 2017/2018 [komentarze ogólne]


MJ1

Rekomendowane odpowiedzi

A Mirotic jest? 

 

W Celtics Barnes jest niejako sprowadzony do roli z GSW i to przez grę w tej drużynie powinien być intepretowany. 

 

Co by nie mówić Mirotic w Pels w obronie grał nieźle. Barnes faktycznie daje ciała, chociaż tam brakuje mu motywacji, no i jednak ta PF mu nie leży, o czym sam mówi, nie lubi tej fizycznej walki pod koszem, ale też Carlisle chcę od Niego większej funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że stonowany zwykle Karpik zabrał ostatnio głośny głos w sprawie braku awansu Clippers, GM Mavs powiedział, że każdy kto przyczynił się do braku awansu LAC ma "krew na rękach". Jako winnych nie wskazał jednak prowadzącego kiepską politykę LAFa czy ich sztabu medycznego, który mocno utrudnił mu zadanie liczną ilością kontuzji czołowych graczy, ale sędziów oraz GMów, którzy mieli się rzekomo układać, by pozbawić Clippers awansu.

 

MarcusCamby wyśmiał wypowiedź Karpika i raczył mu zasugerować, że to właśnie on ma "krew na rękach", bo najbardziej pokrzywdzonym zespołem RS jest właśnie Orlando Magic. "Mitchell i Tatum zasłużyli, by w pierwszym sezonie pokazać się na wielkiej scenie jakim jest gra w postseason. Szkoda, że nie zawsze decydowały tylko względy sportowe. Karpiu to wytrawny i bezwzględny gracz, wie jak wpływać na opinię publiczną" - zakończył swoją wypowiedź GM Pels.

Powiedzmy, że czuję się wywołany do tablicy. Więc po kolei:

 

 

1. Clippers do PO zabrakło 0.2W, Magic 5.5W, czyli ponad 25 razy więcej. Mój głos nie ma aż takiej wagi, aby wypaczyć w ten sposób wynik, więc myślę jednak, że moja opinia nt Magic nie była odosobniona.

2. Fajnie, że są Mitchell i Tatum, ale warto pamiętać, że w koszykówkę gramy 5 na 5, a w s5 Magic byli też minusowi Fox i Noel oraz nierówny Gordon.

3. Celtics i Jazz w realu swoja siłę opierają na defensywie, a Tatum i Mitchell nie są x factorami po tej stronie parkietu, dlatego nie widzę tego, żeby w zespole z raczej słabą obroną jaką byli u nas Magic, wygenerowali bdb ofensywę (bo musieliby taką zrobić, żeby wyjść na plus), skoro nie zrobili tego w rzeczywistości.

4. Sam CP3 sportowo jest więcej na ten moment wart niż Magic razem wzięci.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mirotic jest?

Netto jego wplyw jest pozytywny podczas gdy Barnes...

 

W Celtics Barnes jest niejako sprowadzony do roli z GSW i to przez grę w tej drużynie powinien być intepretowany.

Mimo wszystko alokacja minut jaką dla niego mam jest pochodną istnienia innych opcji, ktore są mimo wszystko lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zadecydowało ? Totalne wyjebane kucia i bulka w tą zabawę oraz Lucas ,który pojechał po bandzie dając Ci 18-9. Spokojnie to też będzie poruszone.

 

Kolejne kłamstwo. Potrzebowałbyś 9 winów przewagi  w ostatnich dwóch głosach żeby mieć lepszy % niż Sota. 

Jak dla mnie s-f. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś usunął vote ale wpisz sobie jak inni głosowali.

 

2 W możesz to sprawdzić.

 

Chodzi mi o to ,ze kucio daje 17-10 mi a Qcinowi 15-12 i to ja jestem w PO

 

% miałem lepsze a bilans był 46,65 do 46,55

 

 

Masz tu arkusz ze wszystkimi głosami. Jeśli dostałbbyś od kucia i bulka 22 W a Sota 14 dopiero byłby remis. Byłeś tak daleko więc skończ już kolejne głupoty gadać i się nie kompromituj.

 

 

f72146bf11ad4d01.jpg

 

Już? Skończyłeś? Dziękuję, a teraz żegnam.

 

PS Jeśli masz zamiar śledzić zabawę to oczywiście sobie śledź, zachęcam. Jeśli masz zamiar co jakiś czas się wcinać i wylewać żale z jakimiś wycieczkami personalnymi to będę sukcesywnie kasował Twoje posty. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To końcówka musiała być ciekawa. Clippers wydawali się mieć bezpieczną przewagę, gdzieś tam za pięć dwunasta zaczęto mówić o remisie i wyrównaniu Qcina, a potem jeszcze Qcin tak odjechał?

 

Nie wiem jak to się wszystko stało.

 

Nie, ta przewaga jednak nie jest aż tak duża jak w excelu :] Nie ja pisałem formułę i L przy tym zapisie mają znaczenie. Byłem bliski pisząc z pamięci za pierwszym razem Przy 8 W LAF by awansował. Przy 7 nie. 

Co nie zmienia faktu, że każde kolejne żale LAFa i atakowanie innych graczy będę kasował, bo to nie piaskownica. 

 

EOT

 

Co?

Średnia Wolves za 3 trymestr 15,2

Średnia Clippers za 3 trymestr: 16,8

 

a i jeszcze. LAF odrabiał średnio 1,5 W na głos.

Szaleństwem jest sądzić i wymagać, by nagle miało się z tego zrobić 4 i jeszcze mieć o to pretensje.

 

Camby wyjaśnił co się stało. LAF gm+kontuzje+roszczeniowe pisanie do ludzi na PW z obrażeniem zamiast rzeczowej obrony swojego projektu.

 

Teraz już EOT.

 

Wracamy do playoffs, Clippers prowadzi BMF.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekajcie - czy ja dobrze widzę aż tak duze emocje w związku z tym jak ktoś zagłosował?

No ludzie głosują. I nie zawsze tak że wszyscy będą zadowoleni. Taka już jest istota demokracji że krzywdzi jednych a nagradza innych. W imię równości naturalnie.

Ba - co wybory parlamentarne/prezydenckie to połowa Polski łazi skrzywiona przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że LAF jeszcze do nas kiedyś wróci, co by nie mówić aktywny GM który miał swoją wizję, szkoda że nie wyszło bo na papierze przed sezonem ten team miał szanse na HCA. Wole aktywnego LAFa niż GMa widmo który na.PM nie odpisze i trzeba sie go prosić 10x żeby głos oddał. Może jestem w mniejszości ale mam do chłopa sentyment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że LAF jeszcze do nas kiedyś wróci, co by nie mówić aktywny GM który miał swoją wizję, szkoda że nie wyszło bo na papierze przed sezonem ten team miał szanse na HCA. Wole aktywnego LAFa niż GMa widmo który na.PM nie odpisze i trzeba sie go prosić 10x żeby głos oddał. Może jestem w mniejszości ale mam do chłopa sentyment

 

Zgadzam się. Aczkolwiek LAF decyzję podjął bardzo szybko i zrobił to samodzielnie.

Przed BMF duże wyzwanie, ale patrząc na jego uczestnictwo w forumowych dyskusjach jestem optymistycznie nastawiony :smile:

 

Teraz się zorientowałem, że nicki obu Panów to akronimy, choć u LAFa może niekoniecznie, ale zapis identyczny

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek zaczął agresywnie nietypowo : atak na drugi ćwierćfinał konferencji, z którego zwycięzcą miałby się zmierzyć.

Jednakże jak to mówi stare ludowe przysłowie ,,Myślał Harden o niedzieli a w piątek brodę ucięli"

 

Ciekawi mnie matchup Rox-Pels bez CP3 :-)

 

 

Co do serii- poczekam spokojnie na opisy Ingazza i Kucia, bo to jedna z 5 serii, gdzie opis może u mnie wszystko ustawić :smile:

 

Też mnie ciekawi bardzo, ale wiem, że Camby nad tym pracuje więc nic nie pisałem w jego temacie.

 

Natomiast druga części mnie zaskakuje. Będe uparcie twierdził, że są 3 w porywach do 4 serii, w których rozstrzygnięcia nie są znane. W reszcie, niezależnie jak ktoś sobie będzie cukrował opis, to po prostu ni cholery nie wynika to z siły rosteru i będą to zwyczajne bezedury i jakieś wyrywkowe przekręcenia, półprawdy i manipulacja.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.