Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Teraz dopiero zauważyłem, że jest taki temat.

 

NBA oglądam od 1995. Piękne czaaasy. Ulubione? Już nie istnieje, SuperSonic. Payton to mój idol. A hejt - może się narażę ale LAL i NYK. Za podkupywanie najlepszych i myślenie że kasą się wszystko wygra. Dlatego tak mnie cieszy co SAS zrobili w ciągu ostatnich 15 lat.

 

Miasto: królewskie, czyli Kraków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Już miałem to zlać ale przewertowałem pierwsze strony, zobaczyłem bułkowskiego i bastyliona z wpisami, łezka pociekła...

a c***

Cezar, lat 32. Pijam cytrynówkę w Toruniu,zmieniam roboty jak mnie boss wkurwia.

Phoenix, Barkley, Bird i gracze co są ambitni a mają tyle umiejętności co ja

Dalej NY bo Carlin, BBoys i najlepszy pg w NY - Charlie Ward

Z Warszawy, ot po prostu

Raz uczestniczyłem w zjeździe ebasketu, raz byłem modem.

A tak ogólnie to chleb i cebularze piekę. 

Czytam Wędrowycza i fermentuję różne owoce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo twojej stylowce pisania nie do podjebania myslalem ze jestes 21 latkiem ktory dzien w dzien siedzi na wykopie i jeb z dzidy i sypie trzy lyzeczki cukru do herbaty bo nieslodzona jest niedobra ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umknął mi ten temat wcześniej :)

 

Rodzice dali mi na imię Adam 30 temu, jestem z Bydgoszczy. Wychowałem się w złotej erze Byków z Chicago i tak mi zostało uwielbienie dla NBA i ogólnie basketu. W NBA obecnie nikomu szczególnie nie kibicuję, ale mam dużo sympatii do Brooklyn Nets od czasu przenosin do sypialni Nowego Jorku. Lubię też popatrzeć na koszykarskie wywijasy w ligach polskich, Eurolidze i samemu amatorsko pograć. Forum znałem czytałem już dużo przed rejestracją. Do założenia konta zmobilizował mnie pomysł poproszenia Was o radę w wyborze piłki na sezon zimowy.

 

Pozdro dla Użytkowników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć wszystkim

 

Jestem nowy, ale stary, bo około 40. W kosza gram od ponad 20 lat. Zacząłem na wschodzie, na boiskach asfaltowych i salach, na studiach grałem w Toruniu, a potem, od jakichś 14 lat na zachodzie Polski. Oglądam tylko NBA, zacząłem oczywiście od Byków, potem długo, długo nic, a teraz raczej śledzę zawodników niż drużyny.

 

Aktualnie gram regularnie na sali. Walczę z bólem kolan, chętnie poczytam wskazówki dla takich jak ja weteranów. Na początek nt. butów :smile:

Pozdrawiam.

Edytowane przez suwalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich

 

Założyłem konto dopiero teraz, jednak forum śledzę juz od dłuższego czasu, jeszcze od czasów e-basketu.

NBA oglądam od 2004 roku, moim pierwszym zespołem który śledziłem było Sacramento Kings, głównie ze względu na zamiłowanie do trójek Peji Stojakovica i ofensywny styl gry . Poza tym najlepiej grało mi sie nimi w NBA LIVE 2004. Kilka lat później moja sympatia przerzuciła się na Golden State Warriors głownie ze względu na pamiętną serie z Mavs i  We Believe w Oracle. Od tamtego czasu jestem juz stały w uczuciach.

Miasto - Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć,

 

Mam na imię Kuba, mieszkam w Swarzędzu, studiuję prawo w Poznaniu. W sierpniu stuknie mi oczko. NBA interesuję się od 3 lat, impulsem do oglądania meczów była dla mnie koszykówka w konsolowym wydaniu. Oglądam głównie to co leci na nc+, staram się grać co najmniej raz w tygodniu w kosza na dworze z kumplami ,ale niestety akurat teraz leczę zerwane ATFL więc niestety do następnego wyjścia będę musiał trochę poczekać. Moja ulubiona drużyna to LA Clippers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona drużyna to LA Clippers.

No cóż, przykro mi.

W sumie, to tak teraz patrze ze ja aie jeszcze nie przedstawilem! Olaboga.

Łukasz, Koniu, 25 lat. Z Mysłowic.

Nie lubie kosza, uważam go troche za glupia gre, ale na murzynow za oceanem jakos zawsze chętnie zerkam. Nie patrze jakos nalogowo na mecze, raptem kilkanascie w sezonie obejrze. (Meczow Słońc nie wliczam bo mam szacunek do Elwooda Sharifa i innych).

'Przygode' z nba zaczalem od game 5 finalow ORL-LAL, w naatepnym sezonie sie zakochałem w resztkach rng Suna i tak mi zostalo.

Tak w sumie to jedynie w roto nalogowo gram, i tam sie udzielam, ale czytam w zasadzie wszystkie tematy i ogarniam co i jak na forum.

No tyle, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.