Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich starych wyjadaczy.

 

Oglądam Wisłę CANPACK z racji miejsca zamieszkania, czasem Koronę (obecnie Politechnikę bo grały tam moje koleżanki) a tak to mam sentyment do Timberwolves i Kevina Garnett'a zawsze w NBA 2003 grałem tą drużyną.

Z alkoholi to browar no i wódeczka ale czysta bez ubarwiania.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
 

Edytowane przez katanga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

pomyślałem że w końcu trzeba sie przywitac

 

forum czytuje od kilku lat wraz z nawrotem do młodzieńczego zainteresowania NBA

 

przygoda z NBA zaczeła sie gdzies ok 1988 - 1989 roku gdy wyniki fajnie brzmiacych druzyn zaczeły pojawiac sie w prasie, później Szarananowicz i Łąbędź pokazali NBA w TVP, nastepnie TV sat, DSF i inne ciekawe kanały, mecze przegrywane na kasetach itd, porównac to do dzisiejszych czasów gdzie kazda akcja i statystyka jest dostępna...

 

pamietam debiutanckie sezony Paytona, Mutombo czy Shaqa (połamane kosze ;)

 

pamietam jeszcze forum o koszykówce na grupach dyskusyjnych, to były ostatnie czasy kiedy pisałem o koszu w necie

 

ulubiony team - łatwo sie domyslić ;-) zaintrygowało mnie ze średnio mieli najniższe wyniki w gazecie i tak sie zaczeło ;)

 

aha i favourite player - Krystyna Szymańska Lara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cześć wszyscy

 

czytam od jakiegoś czasu ale z racji playoffu może warto się zarejestrować

 

kibicuję Warriors od momentu szokującego wyrzucenia Dallas w playoff

 

ulubionego gracza nie mam

Cześć Golden Glory

Witaj wśród swoich.

 

p.s.

Ksywę już masz gotową jakby co...nawet dwie :]

Anyway, witaj 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj. 

 

Coś więcej... komu kibicujesz, co Cię do nas przynosi? 

 

I może chodziło o DeAndre ;)

 

Cześć, kibicuje Lakers, forum czytam od jakiegoś czasu. Zarejestrowałem się bo podoba mi się, że tu w odróżnieniu od zagranicznych forumków patrzy sie na chłodno na zawodników, trenerów, serie itp. Przykładowo na tym forum zagranicznym które przeglądałem była niesamowita euforia po zatrudnieniu Waltona w LAL, jakieś głupie posty w stylu 74-8 coming, a tu spokojne, wyważone opinie. To mi się podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kibicuje Lakers, forum czytam od jakiegoś czasu. Zarejestrowałem się bo podoba mi się, że tu w odróżnieniu od zagranicznych forumków patrzy sie na chłodno na zawodników, trenerów, serie itp. Przykładowo na tym forum zagranicznym które przeglądałem była niesamowita euforia po zatrudnieniu Waltona w LAL, jakieś głupie posty w stylu 74-8 coming, a tu spokojne, wyważone opinie. To mi się podoba

Trafiles w bardzo dobre miejsce. Jest tu cala masa rzetelnych userow o sporej wiedzy, z ktorymi mozna pogadac na temat kazdej ekipy, w tym Twoich ulubionych LAL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.