Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Witam wszystkich forumowiczow, postaram sie cos od siebie napisac co jakis czas, a NBA interesuje sie juz ladny kawalek czasu ... bedzie juz cos kolo 15 lat :smile:

 

Pozdrawiam

Witam!

 

ładna piłka!

 

na razie zapewne połowa forum podejdzie z taka niepewnością bo mamy wysyp dziwnych nowych narybków z pokroju ocierania się o prowokację więc zaczynaj pisać a nie dziw się początkową niechęcią i podejrzeniami o fejkostwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cześć. no to się przedstawiam- uwielbiam koszykówkę odkąd sięgam pamięcią, a trochę lat już jest. Spkojnie mogę zacytować "...lata melanży, trzy dekady w branży..." ;) Mam nadzieję ze będę udzielał się na forum nie tylko "interesownie"- no właśnie, tutaj kilka słów. Oprócz tego że gram kiedy tylko mogę, mam nieposkromiony apetyt na cokolwiek co ziązane jest z koszem- począwszy od sprzętu, ciuchów, po naprawdę dziwne rzeczy...Niejednokrotnie więc natkniecie się na moje posty z naprawdę fajnymi rzeczami do kupienia- zawsze osobiście kupuję wszysto albo w nba store, albo w footlocker (czasem eastbay, ebay). Wszystko pełen legal, wszystko prywatnie (nie jestem sklepem, handlarzem itp). Jeśli ktoś chciałby zrobić jakiś duży zakup w USA i chce pomocy- zapraszam na priv. Z pewnością postaram się również doradzić czasem, czy warto coś kupić czy też nie, wymienię się doświadczeniami dot butów...no to tyle na tą chwilę. Pewnie i tak na początku wszyscsy laskę będą kładli na moje posty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imię Tomek, mam 16 lat. Forum czytam od dłuższego czasu. Najlepszą koszykarską ligą świata interesuję się od małego, a mocniej interesować zacząłem się od zakupu NBA Live 08 :) Moją ulubioną drużyną, przede wszystkim z powodu Marcina Gortata, jest Orlando Magic. Marcin z Orlando odszedł, a ja zostałem:) Ulubieni zawodnicy to Kawhi Leonard, Dirk Nowitzki, a z zaciekawieniem obserwuję rozwój Victora Oladipo. To chyba tyle :D Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów! tu rocznik 85 ;) więc pamiętający finały 94 i 95 choć pierwsze w całości oglądane po nocach to 96 i finał Seattle z Bykami do dziś na VHS :smile: NBA ślędze - sezony na ile czas pozwala, raz więcej raz mniej przeważnie c+ obecnie nc+ jednak zainteresowanie co w lidze się dzieje nie przerwanie od 96.

Początki sympatyzowania to wiadome Byki i ich era, Sonics - Kemp, Payton i bluzy Startera,  ;) z latami sympatie się zmieniały jak to u małolata...Pistons i bad boys czy Celtowie. Obecne sympatie od dłuższego czasu to przeważnie z dużej chmury mały deszcz  NYK :smile: na wschodzie, może kiedyś się doczekam czegoś więcej niż przez te pare lat z NBA ;)  z zachodu LAC. To tyle na początek.

Pozdrawiam ;)

Nie trudno nie śledzić poczynań Indiany, i mam nadzięję że przerwą hegemonie Heat ;)

Edytowane przez Dustin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemanko.

Krzysiek, już  z deka leciwy, pamiętam jeszcze wcześniejsze finały niż kolega powyżej  :rugby: . Spory czas nie zajmowałem i nie interesowałem się koszem, lecz gówniarskie hobby wróciło jak bumerang. Obecnie pogrywam na hali i staram się rozruszać zastane kości. 

Przypatruję się obecnie trwającemu regularowi nba ale to już jakby inna koszykówka jaką pamiętam, ale również przyjemnie się na to patrzy.

Spodobał mi się temat z forum "mówiłem, że atakujemy na tamten kosz", czy jakoś tak  :panda:

także tego... trzymajta się :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Trochę już tu jestem, więc postanowiłem się ujawnić :) Rocznik 91. Obecnie studiuje informatykę. Interesuje się informatyką, ekonomią oraz oczywiście koszykówką. Kibicuje Cleveland już dobry kawał czasu, ale ich gra,atmosfera, trener i reszta aspektów tej organizacji jest tragiczna! mam nadzieję, że szybko to się zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Na forum dopiero raczkuję, ale pierwsze finały NBA oglądane na żywo to pojedynek Bulls z Sonics, także kilka lat minęło. Kibicuję od lat najnudniejszej koszykówce w NBA spod znaku ostrogi. Poza oglądaniem meczów zza oceanu bawię się w wirtualną koszykówkę, a moje wyczyny można podziwiać na moim kanale YT. To tyle o mnie. Postaram się nie pisać głupot. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

Konto założyłem już jakiś czas temu, jednak kompletnie z niego nie korzystałem, ponieważ zawsze znalazł się ktoś, kto przedstawiał moją opinię, a nie chciałem powielać postów. Forum czytam od czasów e-basketu. 

Rocznik 93, student informatyki, no i przede wszystkim fan dobrej koszykówki. Nie raz zdarzyło się już, że w różnych sezonach kibicowałem zupełnie różnym drużynom, tym które grały fajny basket. Jeśli miałbym jednak wybrać organizacje za które zawsze trzymam kciuki, byłyby to Sixers, Grizzlies, Spurs i Pistons.

No i to chyba na tyle, prawdopodobnie i tak mało kto to czyta, więc nie ma się co rozpisywać.

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.