Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Widzę ,że na forum jest sporo weteranów, którzy przedstawiają się w tym temacie, a więc nie będę "osamotniony" ;)

Wiktor, 33 lata, oglądacz meczów od lat 90tych.

Jak widać w avatarze, wielki fan Shawna Kempa.

Ostatnio miałem dłuuugi przestój w oglądaniu NBA (kilkuletnia praca za granicą) , i mam nadzieję, że spotkam tutaj miłych i pomocnych forumowiczów.

Kibicuję aktualnie Portland, gdyż był to ostatni klub, w którym grał Kemp. Pomijając "blamaż" w Orlando.

Jestem trochę do tyłu z "New Age Stars" więc postanowiłem nadrabiać zaległości.Liczę na pomoc właśnie w tym temacie ;)

Jeśli ktoś chciał by podyskutować o starej gwardii, to służę w tym temacie (SuperSonics, Barkley, Rodman, Drexler, Malone, Nick "nieszczęśnik" (ciekawe czy ktoś to pamięta :grin: ) itp. itd. ;)

Pozdrawiam Wszystkich i do następnego posta.

Edytowane przez Hollywood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, moje imię Natan i patrząc na wiek większości użytkowników będę tu chyba najmłodszy, mam dopiero 17 lat :smile:

Sympatią do koszykówki zaraził mnie mój ojciec (ktory de facto jest w wieku niektórych tutaj, lat 37), byłem małym szczylem jak zacząłem oglądać z nim mecze Bullsow, których był fanem. Mimo wielkiego hyp'u na MJ'a, jego ulubionym zawodnikiem byl Pippen I tak samo jest ze mną.

Oglądałem wiele meczy x lat 90 i moimi ulubionymi zawodnikami z tamtej ery są :

- Pippen

- Charles Barkley

- John Stockton

A z terazniejszej NBA :

- Harden

- Tony Parker

- Curry -

Drummond -

Carter (zwlaszcza za lata w Raptors)

Ulubione zespoly : Jazz, Rockets, Bulls Mieszkam w Lubuskim i chętnie dowiem się czegoś o moim ukochanym sporcie od weteranów ;)

Dodam jeszcze, że gram w szkolnej drużynie na pozycji PG, mierze 178cm wzrostu, średnio/słabo rzucam, dobrze podaje i mam niezły przegląd pola.

Edytowane przez double.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.