Skocz do zawartości

Witam wszystkich,czyli nowi userzy się przedstawiają :-]


sHimmy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Z tej strony Adrian. Zainteresowanie NBA zaczęło się oczywiście od gry na pc. Po długim czasie sięgnąłem po 2k14 i najfajniej grało mi się Jazz i to ich lubię najbardziej. Cieczy mnie to,że istnieje polska strona Jazz więc nic tylko czytać, oglądać i komentować. Poprawiajcie mnie jbc :grin:

Edytowane przez Adison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry wszystkim :)

Forum sledze już długi czas, a dopiero teraz zdecydowałem się do zacnego grona przystąpić.

Mam nadzieje korzystać z forum regularnie i być może z niektórymi forumowiczami kiedyś spotkać się na boisku by rozegrać kilka meczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich Forumowiczów :smile: Dziś zarejestrowałem się na forum, więc pora się przedstawić. Imię: Karol, wiek: 34 lata, jestem z Elbląga. Od ponad 20 lat kibicuję jedynie słusznej drużynie, czyli "Ostrogom" z San Antonio, więc - jak możecie się domyślić - to lato jest dla mnie bardzo udane ;) Mam nadzieję, że podobnie udana będzie moja wizyta w Berlinie 8 października, gdzie zobaczę swoich idoli w przedsezonowym meczu z Albą Berlin.

Oprócz kibicowania ekipie Spurs, od 19 lat zbieram karty koszykarskie, związane z tym zespołem (patrz: zdjęcie po lewej). W obecnej chwili mam juz ponad 3600 kart "Ostróg" a w związku z moim hobby udzielam się często także na forum kartynba.com.pl (jeśli ktoś jest chętny, to tam może obejrzeć moją kolekcję kart). Nie wiem, czy ktoś z moich kolegów z tamtego forum udziela się i tutaj, ale jeśli tak ... to z pewnością mnie skojarzy, ze wspólnych karcianych zlotów, organizowanych przez nas w różnych miastach już od 8 lat.

Mam nadzieję udzielać się także na tym forum, choć szczerze przyznaję, że tego rodzaju fora dyskusyjne potrafią być w niezłym stopniu "złodziejami wolnego czasu". Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na pewno postaram się uczestniczyć w dyskusjach dotyczących ekipy Popovicha a kto wie ... może i tu zachęcę kogoś z Was do rozpoczęcia kolekcjonowania kart? ;) Świetne hobby, naprawdę polecam, jak ktoś ma prawdziwą pasję i trochę pieniędzy do wydania.

W kosza kiedyś grywałem amatorsko, teraz tylko sporadycznie sobie rzucam. Bardziej aktywnie gram w piłkę nożną i biegam sobie długodystansowo, to świetna odskocznia od pracy, polegającej na siedzeniu za biurkiem i rozstrzyganiu (w moim przypadku) administracyjno - prawnych dylematów ;)

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

Edytowane przez SpursNation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wklejaniem tutaj kart (w osobnym temacie) byłoby na pewno za dużo roboty, nie chcę tu kopiować innego forum ;) Tu jest link, kto chce, niech ogląda moją kolekcję http://kartynba.com.pl/viewtopic.php?f=131&t=54580 - choć uprzedzam, że trochę czasu Wam to zajmie ;)

Co do Rodmana, sprawdziłem ... nie, nie mam żadnego takiego "białego kruka", chyba, że za "zwykły" kolor włosów uznamy tlenione na blond. Wtedy owszem - kilka takich kart się u mnie znajdzie :smile: Na pewno znajdziecie sporo takich kart, ale jeszcze w barwach Pistons, bo wtedy się Dennis jeszcze nie kolorował.

Odnośnie Berlina, jestem dogadany już ze znajomymi karciarzami, sporo nas szturmuje niemiecką stolicę w kampanii październikowej ;) Zamierzam - jak się da - zapolować na jakieś zdjęcia albo autografy na kartach.

Co do tematu kart ... uwierzcie, to temat - rzeka. Jeśli ktoś chce poznać ten rodzaj kolekcjonowania, to polecam rejestrację na forum kartynba.com.pl - nie da się tego streścić w trzech (ani nawet trzydziestu) zdaniach. Można się tam wszystkiego dowiedzieć, zapoznać się ze słowniczkiem kolekcjonera, obejrzeć nasze kolekcje (moja to mały pikuś przy niektórych polskich kolekcjach - pod względem wartości kart) lub fotki ze zlotów kolekcjonerów. Zapraszam :smile:

Edytowane przez SpursNation
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Forumowiczów :smile: Dziś zarejestrowałem się na forum, więc pora się przedstawić. Imię: Karol, wiek: 34 lata, jestem z Elbląga. Od ponad 20 lat kibicuję jedynie słusznej drużynie, czyli "Ostrogom" z San Antonio, więc - jak możecie się domyślić - to lato jest dla mnie bardzo udane ;) Mam nadzieję, że podobnie udana będzie moja wizyta w Berlinie 8 października, gdzie zobaczę swoich idoli w przedsezonowym meczu z Albą Berlin.

Oprócz kibicowania ekipie Spurs, od 19 lat zbieram karty koszykarskie, związane z tym zespołem (patrz: zdjęcie po lewej). W obecnej chwili mam juz ponad 3600 kart "Ostróg" a w związku z moim hobby udzielam się często także na forum kartynba.com.pl (jeśli ktoś jest chętny, to tam może obejrzeć moją kolekcję kart). Nie wiem, czy ktoś z moich kolegów z tamtego forum udziela się i tutaj, ale jeśli tak ... to z pewnością mnie skojarzy, ze wspólnych karcianych zlotów, organizowanych przez nas w różnych miastach już od 8 lat.

Mam nadzieję udzielać się także na tym forum, choć szczerze przyznaję, że tego rodzaju fora dyskusyjne potrafią być w niezłym stopniu "złodziejami wolnego czasu". Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Na pewno postaram się uczestniczyć w dyskusjach dotyczących ekipy Popovicha a kto wie ... może i tu zachęcę kogoś z Was do rozpoczęcia kolekcjonowania kart? ;) Świetne hobby, naprawdę polecam, jak ktoś ma prawdziwą pasję i trochę pieniędzy do wydania.

W kosza kiedyś grywałem amatorsko, teraz tylko sporadycznie sobie rzucam. Bardziej aktywnie gram w piłkę nożną i biegam sobie długodystansowo, to świetna odskocznia od pracy, polegającej na siedzeniu za biurkiem i rozstrzyganiu (w moim przypadku) administracyjno - prawnych dylematów ;)

Pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

 

 

kiepskie wejście na forum, tu raczej dominuje stylówa taka:

'siema ziomki, pykam sobie w NBA Live, mojim ulubionym zawodnikię jest Kyrie Irving, i od niedawna oglądam też mecze i muszę przyznać że ten Irving to kozak, ma dobrego crossa, new trickx new movez! elo wszystkim!!! ' 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepskie wejście na forum, tu raczej dominuje stylówa taka:

'siema ziomki, pykam sobie w NBA Live, mojim ulubionym zawodnikię jest Kyrie Irving, i od niedawna oglądam też mecze i muszę przyznać że ten Irving to kozak, ma dobrego crossa, new trickx new movez! elo wszystkim!!! ' 

tej tej. moje zainteresowanie nba wlasnie od tych gierek sie zaczelo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich 

Postanowiłem założyć konto tu i coś rozpocząć się udzielać , nie młodych lotów bo już 30 letni fan NBA od czasów "Hej Hej tu NBA" :-)

Okazjonalnie grywam w kosza zarówno w real jak i wersji konsolowej - obecnie męczę 2k14 na moim Eboxie :) 

Ulubiony zespół hmm jako tako jednego nigdy nie miałem zawsze to jakoś moja sympatia rozkładała się na klika zespołów  ale generalnie kibicuje każdemu klubowi i lubię po prostu  oglądnąć porządne mecze NBA 

Zawodnicy wielu lubiłem lubię np :

Iversona - to była chyba największa sympatia ze względu na styl gry i przeciwstawianie się i zaprzeczanie barierą wzrostu :) 
Stevego Francisa 
Vinca Cartera 
Johna Starksa 
Penny Hardaway'a

Z grających obecnie Topowych nieco młodszych graczy to :
Carmelo Anthony 
Dwyane Wade
John Wall
i Marcin Gortat - za całokształt Polskości i walki wyrobniczej -takie koszykarskie rzemieślnictwo w pozytywnym znaczeniu :)

Poza samym oglądaniem meczów graniem real/konsol , bardzo lubię czytać  wszystko co związane z nazwijmy to publikacjami książkowymi z NBA. Teraz będzie pewnie kolejna biografia lub podobna tematyka :)

A bym zapomniał ; miejsce zamieszkania Gorzów Wlkp.  

Pozdrawiam i mam nadzieje że czas spędzony na tym forum będzie czasem nie straconym ;) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • matek odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.