Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ernie9005 napisał(a):

Atlanta może podpisać jeszcze 2 graczy wybranych w drafcie i wybrać 3 na two way. To jeszcze za mało?

Podpisywanie swoich 2nd rounderów, którzy mają umowy w rl powinno być priorytetem w takich sytuacjach. Dopiero jak już nie ma innej opcji to FA wybierani przez Radę na jednorocznych umowach bez żadnej opcji.

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, LONGER01 napisał(a):

Pięć dni temu zakończyło się głosowanie V tury, kiedy wyniki? Co z zespołami które dalej nie mają pełnego składu?Kiedy ruszamy z wężykiem two way?

Wyniki będą, gdy ktoś policzy głosy ;) Choć tutaj chyba są znane każdemu, więc jak tylko @ozzy110 uzupełni arkusz, to można będzie ruszać dalej. Tylko Hawks mają niepełny roster, więc podpiszą Ruperta, Lundy i pewnie McGee oraz Nworę.

Wężyk w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
29 minut temu, Julka33 napisał(a):

Witam, chciałabym przejąć jedną z wolnych organizacji. 

Pięknie, kobieta może nas trochę ustawi i uspokoi. :D 

a tak serio, jesli czytałaś tu coś to zdajesz sobie  sprawę, ze oprócz wiedzy musisz mieć zajebiscie mocną psychikę ? :)

ps. Jesli są chęci to proponuje: Dajcie jej suns na próbę, taki pośredni team, nie wembanyame albo Doncica. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LONGER01 napisał(a):

Suns posiadają pick ORL '25 (1-7), on przechodzi później w jakiś 2nd czy to zwyczajny pick widmo?

PHX in: J. Leuer, S. Muhammed, 2025 ORL 1st (#240)

a następnie

Suns out: JM Green, K.Anderson, R.O'neal, L.MbahaMoute, ORL 25' 1st (8-30) (#293)

i to wszystko co znalazłem na temat tego picku.

Tak na marginesie w tym 293 brało udział 9 GMów , to chyba @Qcin_69 go robił xD

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LONGER01 napisał(a):

Suns posiadają pick ORL '25 (1-7), on przechodzi później w jakiś 2nd czy to zwyczajny pick widmo?

nie przechodzi, to był pick Orlando zastrzeżony w top7 (zastrzeżenie robiłem ja, miałem cały ten pick przy wymianie Sota-Nuggets gdzie do mnie szedł Winslow, a do Nuggets Royce O’Neal i było to w tym samym okresie co do Minnesoty trafił Lillard, wiec jeśli dobrze pamietam styczeń/luty 2018, w Minnesocie został pick Orlando 1-7, do Nuggets poszedł 8-30, co później z ta częścią picku zrobiłem nie pamietam, pewnie gdzieś dorzuciłem do innej wymiany, ale na 100% nie przechodził w nic innego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.