Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście ze winne są moje błędne kalkulacje. Ale okoliczności są na tyle niejasne ze moim zdaniem to jest istotne. 

A podstawa moich kalkulacji była taka a nie inna sytuacja która nagle się zmieniła. A cześć agentów zagłosowała w sprawie Dejounte mając jak widać mylna ocenę co się dzieje w klubie. 99% graczy może by i brało kasę i w nogi najwyżej. Dejounte to trochę inny typ człowieka. I on do klubu bez wizji by nie poszedł a podczas głosowania na dwa dni obecności GM ktoś sprzedał głosującym wizje której nie ma. Mam tu 3 ale. Cap space - zarządzanie agresywne klubem wbrew raczej naszym tradycjom i sytuacja z GM tez niejasna. 

Trochę za dużo jak na jeden podpis. 

I wiem ze można próbować zmieścić FA gdyby podpis zachować - robi to mimo wszystko trudność ale i ocena ryzyka jest spora a tego Rada z klubem bez GM nie powinna zwiększać oraz kto składał oferty. 

Zobacz na skład suns jaki ze Spencerem ma przeładowane guards ;) 

Dlatego przy tak niejasnej sytuacji W IMIĘ DOBRA GRACZA prosiłem o przesuniecie go do odrzucenia kontraktu suns. 

Rada moim zdaniem powinna wkroczyć i poprawić cały ten bałagan. Poszło inaczej 

I dziwne ze bój toczy się o gracza którego tu patrząc na moje bilanse praktycznie nikt nie ceni a ja akurat celowo zainwestowałem w kogoś tak charakterologicznie innego. On serio po zaniżonych pieniądzach szczęśliwy podpisał szybko ze swoim klubem macierzystym. 

Niektórzy celowo biorą killera statystycznego. Inni pure specjalista od jednej rzeczy inni gościa co wymiata dopiero w PO. Ja poszedłem w takiego dziwnego lojalnego. A sytuacja i zamieszanie sprawiła ze nie wiedząc co mam argumentowac i z kim walczyć przegrałem.  Bardzo rzetelnie kalkulując ile powinien zarabiać. Rzeczywistość nawet przebiła te kalkulacje na moja korzyść. 

Powtórzę masz @Tecu sporo racji bo każdy z elementów składowych oferty można obronić. Ale tu mamy niesamowita komasacje tych takich wątpliwych kwestii a wystąpiły one łącznie. Od nieistotnego niby cofnięcia TO do zniknięcia GM dla ktotego wizji cześć ludzi może i zagłosowała na tak. 

1,2 elementy machnąłbym ręka i grał dalej. Ale taka kumulacja? Tu już się zgodzić na to nie mogę. 

Dlaczego myślicie ze walczę o Dejounte? W takim stylu? Z odejściem włącznie? Bo coś sobie ubzdurałam? Mam gorszy dzień? Chciałem odpocząć od gry lub znaleźć powód odejścia czyli alibi? Nic z tych rzeczy. 

Suma wydarzeń jaka nastąpiła w sprawie Dejounte to taka kumulacja ze z marszu budziła i budzi mój protest. A ze dotyczy tak ważnej części składowej zespołu to nie mam innego wyboru niż odejść w niesławie ;) 

Nikogo nie przekonałem. Trudno. Nie życzę nikomu aby kiedyś ktoś budując skrupulatnie zespół w takich okolicznościach dostał gonga 

W tak niejasnych okolicznościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, ignazz napisał(a):

A cześć agentów zagłosowała w sprawie Dejounte mając jak widać mylna ocenę co się dzieje w klubie. 99% graczy może by i brało kasę i w nogi najwyżej. Dejounte to trochę inny typ człowieka.

którzy?

26 minut temu, ignazz napisał(a):

 

Rada moim zdaniem powinna wkroczyć i poprawić cały ten bałagan. Poszło inaczej 

i naprawiła

kierując się dobrem ligi, a nie jednostki

chyba, że organizacje bez gm'ow wg Ciebie mają być skazane na nic nierobienie. jak widać to jest wg Ciebie ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, ignazz napisał(a):

podstawa moich kalkulacji była taka a nie inna sytuacja która nagle się zmieniła. A cześć agentów zagłosowała w sprawie Dejounte mając jak widać mylna ocenę co się dzieje w klubie. 99% graczy może by i brało kasę i w nogi najwyżej. Dejounte to trochę inny typ człowieka. I on do klubu bez wizji by nie poszedł a podczas głosowania na dwa dni obecności GM ktoś sprzedał głosującym wizje której nie ma. Mam tu 3 ale. Cap space - zarządzanie agresywne klubem wbrew raczej naszym tradycjom i sytuacja z GM tez niejasna. 

Po cholerę ściemniasz teraz ze to były jakieś twoje kalkulacje.  Nie dales kontroferty bo myślałeś ze suns już nie przebiją więcej ? czy na czym polegają te kalkulacje? 
Odpowiedz mi - skad mogles wiedzieć czy suns maja jakies deale dogadane? Ile maja realnie miejsca? Skad? Weź już nie wkręcaj, bo chyba robisz z nas głupków takimi tłumaczeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Pytanie do Rady.

Czy mogę zamienić się nazwami ze Spurs? Albo całymi ekipami?

Lol, po tym jak dałeś randle 260/5, po tym jak za rok masz chyba 180 baniek w kontraktach na sześciu czy siedmiu graczy, to … może jednak nie oddawaj tej ekipy nikomu tylko mecz się sam? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Lol, po tym jak dałeś randle 260/5, po tym jak za rok masz chyba 180 baniek w kontraktach na sześciu czy siedmiu graczy, to … może jednak nie oddawaj tej ekipy nikomu tylko mecz się sam? :)

 

LOL, a ty myślisz, że za ile podpisze nową umowę? Bo narazie gra na starej. Więc daruj te swoje brednie, że będę miał zapchana listę płac, skoro salary cap wzrośnie więcej niż moje wydatki, bo sporo umów mam płaskich. Ale pewnie geniuszu, zakładałeś, że SC jest stale co roku, lol :)

Btw jak ktoś czyta ten temat, to pewnie jesteś jednym z głównych powodów, żeby nie dołączyć. Połowa dymów i negatywnego szajsu jest twoim udziałem. Niepotrzebnie zdjalem Cię z ignora.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pablo81 napisał(a):

LOL, a ty myślisz, że za ile podpisze nową umowę? Bo narazie gra na starej. Więc daruj te swoje brednie, że będę miał zapchana listę płac, skoro salary cap wzrośnie więcej niż moje wydatki, bo sporo umów mam płaskich. Ale pewnie geniuszu, zakładałeś, że SC jest stale co roku, lol :)

Btw jak ktoś czyta ten temat, to pewnie jesteś jednym z głównych powodów, żeby nie dołączyć. Połowa dymów i negatywnego szajsu jest twoim udziałem. Niepotrzebnie zdjalem Cię z ignora.

Ale co, salary w przyszłym roku wzrośnie do 180 mln? Masz 171 mln na szesciu graczy w przyszłym sezonie, takie są fakty, ja mowie o faktach, ty znowu piszesz w jednym akapicie jakieś bzdury wyssane z palca ( masz 3 kontrakty płaskie i 3 rosnące), a w drugim urządzasz sobie wycieczki osobiste. Dopiero co uwaliłes Chicago w podatek na długie lata, a już chcesz zmienić drużynę i to są fakty. Nigdzie Cie nie atakuje, nigdzie Cie nie obrażam, wiec daruj sobie te wycieczki osobiste i weź swoją frustracje wylewaj na swoich koleżkach  w dziale inne, nie na mnie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale co, salary w przyszłym roku wzrośnie do 180 mln? Masz 171 mln na szesciu graczy w przyszłym sezonie, takie są fakty, ja mowie o faktach, ty znowu piszesz w jednym akapicie jakieś bzdury wyssane z palca ( masz 3 kontrakty płaskie i 3 rosnące), a w drugim urządzasz sobie wycieczki osobiste. Dopiero co uwaliłes Chicago w podatek na długie lata, a już chcesz zmienić drużynę i to są fakty. Nigdzie Cie nie atakuje, nigdzie Cie nie obrażam, wiec daruj sobie te wycieczki osobiste i weź swoją frustracje wylewaj na swoich koleżkach  w dziale inne, nie na mnie. 

Salary cap w tym roku wzrosło do poprzedniego +/- 10%. W przyszłym roku będzie zapewne podobnie. A ja mam kontrakty o takim wzroście tylko częściowo. I ani w tym, ani w następnym sezonie nie ma mowy o podatku, więc skończ pi*****ić.

Ale serio większość tego żałosnego dopierdolania się było i jest twoją domeną. Z tego co się orientuję, to rekordowa ilość GMow ma właśnie ciebie na ignorze.

Btw za takiego Keldona mam dwie oferty na stole, które mogą wejść w życie w grudniu dopiero. Ale serio nie chce mi się tego zdradzać po kolejnym twoim ataku.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale co, salary w przyszłym roku wzrośnie do 180 mln? Masz 171 mln na szesciu graczy w przyszłym sezonie, takie są fakty, ja mowie o faktach, ty znowu piszesz w jednym akapicie jakieś bzdury wyssane z palca ( masz 3 kontrakty płaskie i 3 rosnące), a w drugim urządzasz sobie wycieczki osobiste. Dopiero co uwaliłes Chicago w podatek na długie lata, a już chcesz zmienić drużynę i to są fakty. Nigdzie Cie nie atakuje, nigdzie Cie nie obrażam, wiec daruj sobie te wycieczki osobiste i weź swoją frustracje wylewaj na swoich koleżkach  w dziale inne, nie na mnie. 

Bez przesady że w Bulls taka tragedia z kontraktami. Jest ciasno i będzie trzeba kombinować w przyszłości ale też skald raczej na PO będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Salary cap w tym roku wzrosło do poprzedniego +/- 10%. W przyszłym roku będzie zapewne podobnie. A ja mam kontrakty o takim wzroście tylko częściowo. I ani w tym, ani w następnym sezonie nie ma mowy o podatku, więc skończ pi*****ić.

Ale serio większość tego żałosnego dopierdolania się było i jest twoją domeną. Z tego co się orientuję, to rekordowa ilość GMow ma właśnie ciebie na ignorze.

No to jak wzrośnie o 10% to bedzie na poziomie 148,5, czyli podatek bedzie od około 178mln wzwyż, czyli tak, nie robiąc żadnych zmian ( nie trejdujac nikim z twojej szóstki grsczy, którym płacisz za rok 170mln) będziesz na pewno w podatku. Wiec z łaski swojej nie rób z siebie sfrustrowanego tumana, tylko sobie jeszcze raz policz zamiast pierdolic jakieś kocopoły. 
 

teraz wytłumacz mi jeszcze może jak unikniesz podatku w tym roku, skoro jesteś grubo ponad podatkiem w tej chwili z wydatkami 165 mln? Pewnie Przehandlujesz tyusem, którego marne extension chłopaki Ci dopiero co klepneli? To jest właśnie twoja kultura organizacji i dlatego takie teamy jak twój nie powinny dostawać żadnych extension, żadnych. 


W dziurce od kutasa mam też kto ma mnie na ignorze, fakty są takie, że ostatni raz w tej grze kogos obraziłem przy dramie z LaMarcus aldridge, czyli dwa i pół roku temu, za co też przeprosiłem osoby obrażone, a od dwóch lat osobniki twojego pokroju nieudolnie mnie prowokują i obrażają, za każdym razem gdy tylko probuje o czymś tu podyskutować. Jak january pisze o mnie, że jestem tępakiem to tego jakoś nie widzisz i nie komentujeesz, ale jak ja napisze, że jesteś po prostu słabym GM-en i rozjebales finanse Bulls i zmieniasz taktykę co dwa miesiace, to twierdzisz, że się przypierdalam bez powodu i że to przeze mnie nikt nowy nie dołączy :D  

 

No ale to było to przewidzenia ze wpierdolisz się w zle kontrakty i będziesz chciał uciekać. Jak dla mnie Bierz spurs i rozpierdol kolejny team, ta gra i tak od dawna nie ma nic wspólnego z realizmem. 

18 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Bez przesady że w Bulls taka tragedia z kontraktami. Jest ciasno i będzie trzeba kombinować w przyszłości ale też skald raczej na PO będzie :)

No jak team na max 1st round za 165 milionów to nie jest tragedia, to ja już serio nie wiem co jest tragedią. Pablo bedzie na bank na minusie w tym roku, ale c*** tam, przecież za trymestr czy dwa i tak wymieni cały skład, jak zawsze. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

No to jak wzrośnie o 10% to bedzie na poziomie 148,5, czyli podatek bedzie od około 178mln wzwyż, czyli tak, nie robiąc żadnych zmian ( nie trejdujac nikim z twojej szóstki grsczy, którym płacisz za rok 170mln) będziesz na pewno w podatku. Wiec z łaski swojej nie rób z siebie sfrustrowanego tumana, tylko sobie jeszcze raz policz zamiast pierdolic jakieś kocopoły. 


W dziurce od kutasa mam też kto ma mnie na ignorze, fakty są takie, że ostatni raz w tej grze kogos obraziłem przy dramie z LaMarcus aldridge, czyli prawie trzy lata temu, za co też przeprosiłem osoby obrażone, a od dwóch lat osobniki twojego pokroju nieudolnie mnie prowokują i obrażają, za każdym razem gdy tylko probuje o czymś tu podyskutować. 

k****, chyba potrafisz zachować resztki myślenia? Robiąc pewne ruchy latem miałem już na horyzoncie pewne ruchy w zimie. I chyba w swoim ograniczeniu, wiesz, że jest coś takiego jak wymiany?

Na 7 graczy będę wydawał 165.764.050. Ciężko to policzyć?

Więc co ty pierdolisz?

Przyjebales się jak gówno buta i kompensujesz swoje troski. Już były te twoje krokodyle łzy, ale widać nie jesteś skalany jakakolwiek refleksją. Jak sobie przypomnę to przynajmniej 3 GM chciało rezygnować z gry przez ciebie.

 

 

 

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

k****, chyba potrafisz zachować resztki myślenia? Robiąc pewne ruchy latem miałem już na horyzoncie pewne ruchy. I chyba w swoim ograniczeniu, wiesz, że jest coś takiego jak wymiany?

Na 7 graczy będę wydawał 165.764.050. Ciężko to policzyć?

Więc co ty pierdolisz?

Przyjebales się jak gówno buta i kompensujesz swoje troski. Już były te twoje krokodyle łzy, ale widać nie jesteś skalany jakakolwiek refleksją. Jak sobie przypomnę to przynajmniej 3 GM chciało rezygnować z gry przez ciebie.

 

 

 

XD jestes w podatku w tej chwili, jak piszesz ze nie ma mowy o podatku w tym roku, tzn ze z premedytacja już zaplanowałeś handelek Tyusem lub kimś innym, kogo dopiero co podpisałeś. I właśnie dlatego miałem racje i zawsze będę miał racje - tobie nie powinno się dawac zadnego extension, bo traktujesz swoich graczy jak akcje na giełdzie. 
 

pokaz mi druzyne w realu która w półtorej roku trzy razy wymieniła cały trzon składu, łącznie ze superstarami, a później podpisała takie extension jak ty z tyusem, który jeszcze nie zagrał ani jednego meczu u ciebie. Jeszcze teraz bezczelnie zapowiadasz kolejne wymiany. Dramat. Jak dla mnie to bierz sobie spurs i rozpierdol kolejny zespół, śmiało, masz mój głos! 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

XD jestes w podatku w tej chwili, jak piszesz ze nie ma mowy o podatku w tym roku, tzn ze z premedytacja już zaplanowałeś handelek Tyusem lub kimś innym, kogo dopiero co podpisałeś. I właśnie dlatego miałem racje i zawsze będę miał racje - tobie nie powinno się dawac zadnego extension, bo traktujesz swoich graczy jak akcje na giełdzie. 
 

pokaz mi druzyne w realu która w półtorej roku trzy razy wymieniła cały trzon składu, łącznie ze superstarami, a później podpisała takie extension jak ty z tyusem, który jeszcze nie zagrał ani jednego meczu u ciebie. Jeszcze teraz bezczelnie zapowiadasz kolejne wymiany. Dramat. Jak dla mnie to bierz sobie spurs i rozpierdol kolejny zespół, śmiało, masz mój głos! 

It also confirmed that the tax level for the 2023/24 season is 165.294 million dollars.

 

Wydaje obecnie na 14 graczy: 165.175.040.

Serio przerasta ciebie policzenie czegoś takiego? Masz jakąś dysleksję matematyczną? Deficyt inteligencji? Nie, że cię oskarżam. Po prostu pytam, żeby wiedzieć, jak z tobą pisać. Że współczuciem czy zażenowaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LONGER01 napisał(a):

Nie wiem czy coś się nie zmieniło, ale wyrównując RFA nie możesz go wymienić przez rok 

rok do teamu, który dał ofertę, 3 miesiące do reszty

no i oczywiście ma NTC na cały rok

3 godziny temu, kuba2419 napisał(a):

Bez przesady że w Bulls taka tragedia z kontraktami. Jest ciasno i będzie trzeba kombinować w przyszłości ale też skald raczej na PO będzie :)

No właśnie RACZEJ. Spójrz jak wygląda Wschód w tym i przyszłym sezonie. Jeśli nie będzie sporych kontuzji to pierwsze 7 slotów jest zaklepane i zostanie ostatni

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

o Matko 

gdzie Knicks i co na to chłopak-nadkomisarz?

Zaraz za tą siódemką, ale bez problemu mogą być wyżej w trakcie sezonu. Chodziło mi głównie o pokazanie, że zrobienie PO przez Bulls nie będzie takie proste. Jeszcze KP i KM za zdrowi nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.