Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Chętnie oddam miejsce w radzie komuś kto ma więcej czasu. Za miesiąc rodzi mi się pierwsze dziecko, wiec będę miał jeszcze mniej czasu niż teraz, a już teraz nie wiele robie dla rady. W tej turze było wiele fuck-upów wynikających z tego, że tak naprawdę tylko @karpik ogarnia na 100% CBA, a tez nie miał czasu. nikt nie miał czasu żeby wszystko posprawdzać i gołym okiem widać, że nie wszystko funkcjonuje tak jak byśmy chcieli, ze zwyczajnego braku czasu każdego z nas. Nie powinno być tak, że @Reikai który ma dobre chęci, ale jest tylko rok czasu w grze musi robić szablon na kolanie w pracy bo inaczej szablonu w ogóle nie będzie. Nie powinno być tak, że ozzy wyłapuje moją niezgodną z CBA ofertę dzień przed głosowaniem, zamiast tego, że ktoś z rady ją wyłapuje w momencie jej złożenia. 
 

nigdy nie chciałem być w radzie bo się do tego nie nadaje, ale Szulim nie mógł nikogo innego namówić. Uważam, że są osoby które maja dużo większa wiedzę na temat CBA, z tego co wiem maja też ciut czasu ale boja się jakiejś odpowiedzialności chyba.. naturalnym kandydatem powinien być @Tecu, jest zawsze miły dla wszystkich, z nikim nie ma konfliktu, jest bezstronny i uczciwy. Ale pewnie się nie podejmie jak go znam… i w najbardziej dyplomatyczny sposób jaki zna da mi do zrozumienia, żebym się odjebal :) 

 

dlatego proszę publicznie o znalezienie chociaż jednego chętnego za mnie, takiego gościa który się bedzie mógł zaangażować bardziej ode mnie, wtedy może nie bedzie tylu fuck-upów w każdej turze. 
 

 

Masz dużo racji.

Jakiś czas temu proponowałem by podzielić wszystkie rzeczy, które rada robi, na paseczki i wprowadzić zasadę, że każdy jest odpowiedzialny za mały paseczek. Może odpowiedzialny to złe słowo, ale innego w tej chwili nie znajduję, wiecie o co chodzi.

Każdy powinien dać coś od siebie, bo na barkach jednej czy nawet trzech osób to zawsze będzie słabo wyglądało, mimo często szczerych chęci.

Ja niestety mam swoje zmartwienia i naprawdę nie wiem co będzie za miesiąc a do tego, mimo, że dziękuję za miłe słowa, to niestety czasami też jestem niemiły za co przy okazji przepraszam czy to @MarcusCamby czy innych.

Są ludzie, którzy lubią rządzić i decydować, są też tacy co lubią cichą robotę z tabelkami itd. Wszystkim dziękuję i ponawiam prośbę o szeroki podział obowiązków, każdy sobie znajdzie jakiś wycinek i będzie na łatwiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest - ja również docieram do końca mojej drogi jaki Radny - przejąłem to po Eldzie i pociąganiem na ile umiałem. Wole skupić się na mniejszym wycinku i jak już zapoczątkowałem trochę reformę Rady i mniejszych zespołów, tak jestem jak najbardziej za podzieleniem tego na jeszcze mniejsze kawałki. 
I zanim odejdę z Rady po tym offseason co oświadczam - tak przed tym zrobię taki proponowany podział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@ozzy110 @karpiklub ktoś inny, wiecie co to jest za kontrakt tego Garrison Matthews ? Bo jakaś dziwna kwota. Czy to jest minimum, czy co to jest ? Może iść za darmo w dealu do drużyny która nie ma już cap space ? Czy nie może ? Będę wdzięczny za szybka odpowiedź. 

Niestety to nie jest minimum

Garrison Mathews 4,0/2 -> Raptors

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2023 o 13:35, Szulim napisał(a):

Komunikat 123:

Aktualne terminy:

 

 

IV TURA FA:

09-12.09 Oferty

 

13-17.09 Głosowanie

18-19.09 Okienko między turami

 

18 godzin temu, kuba2419 napisał(a):

Jakieś wyniki będą niedługo? Okienko transferowe już trwa? Kończy się dziś czy będzie wydłużone po ogłoszeniu wyników?

Podbijam.

Szulim na wakacjach, LAFa ktoś ostatnio zjebutał jak wykonywał tą mrówczą pracę, Ozzy i tak ma sporo roboty uzupełniając później arkusz i nie ma chętnych do podliczania głosów. Pasowałoby bardziej się podzielić obowiązkami, bo okienko na wymiany i zmiany juz się skończyło, a nadal nie wiemy kto z kim podpisał oraz kto spada do V tury, a już od dziś powinna być możliwość składania ofert na ostatnią turę FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak już szukacie tych zastępstw to zróbcie jeszcze szablon suns bez Dejounte bo może nowy GM łatwiej by zaakceptował zespół rozwojowy z cap space zamiast Dejounte którego na forum ceni 2 userow

Nadal uważam ze sytuacje suns - Dejounte - spurs da się naprawić a przy chętnym na suns bez gracza pozyskanego w niejasnych okolicznościach macie 2 zespoły z marszu obsadzone. 
 

w przeciwnym razie bezpowrotnie tracicie GM 

i pisze to z perspektywy jakiegoś nowego chętnego a nie mojego interesu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał(a):

A jakie to rozwiązanie ? 
 

Jeżeli usuniemy Murraya to Phoenix maja cap space a na FA już nie ma zawodników aby uzupełnić. 
 

Oczywiście dla dobra sprawy mogę wtedy poratować ich Malikiem za free ( czyli starterem contendera )

No na razie to takie aby grać w 25 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał(a):

@ignazz Cofnijmy się jeszcze do czasów play-in hornets vs Pacers i rozstrzygnijmy to na nowo, bo mi miesiąc po serii sporo gm-ów pisało przeprosiny na priv za głos na hornets był błędem. 

Napisz swoje argumenty ;) jezeli pokażesz mi ze błędy czy głosy łamały procedury i było tam nieuczciwie to można wyciągnąć wnioski na przyszłość. Trochę za późno to zgłaszasz. Ja zrobiłem to już w trakcie głosowania. 
u nas jeszcze się offseason nie skończył wiec błyskotliwa analogia byłaby wtedy gdybyśmy teraz byli po ogłoszeniu wyników play in a nie po całym sezonie. Tuż po serii nie miałbym problemu rozpatrzeć kwestie ponownie gdyby były ku temu okoliczności. Na pewno zrobiłbym to inaczej niż wielu z was i usiadł do tego drobiazgowo jezeli sprawa by tego wymagała. A gdyby okazało się ze tam mógł być faul w wyniku którego tracimy gm w imię no name,a którego już nie ma to bym nawet przemyślał sprawę czy serio warto promować „niejasna sytuacje” kosztem utraty usera. 

Mozne tez nie myśleć w taki sposób. Napisać weź na klatę i z banki. Wiec macie z banki jednego gm mniej 

Rozumiem istotę prześmiewcza twego wpisu ale analogii nie ma. 

Ja za wczasu protestowałem i tylko dlatego można przy odrobinie woli to jeszcze odkręcić. Tylko ze nikt nie chce i tak jest ok. Nie mam żalu. Daje tylko info zwrotne po prostu. 

Tak jak nie mieści Wam się w głowie kwestia odkręcenia Dejounte tak mi nie mieści się kwestia tej sytuacji z cap space co zmieniło po czasie możliwości suns na rynku agentów jak i rekrutacja no name 

Jezeli szybko znajdziecie gm to będzie to nawet z plusem dla gry. Trochę świeżej krwi. Jezeli nie to bez sensu grać w to z pustymi stolikami 

Od samego początku nie podobało mi się tylko jedno. Brak jakiejkolwiek dobrej woli od ludzi co nawarzyli piwa tym łamaniem terminów i zasad ofertowania. 

Zero przejawu chęci zrozumienia. Nie od tego są rady 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał(a):

Napisz swoje argumenty ;) jezeli pokażesz mi ze błędy czy głosy łamały procedury i było tam nieuczciwie to można wyciągnąć wnioski na przyszłość. Trochę za późno to zgłaszasz. Ja zrobiłem to już w trakcie głosowania. 
u nas jeszcze się offseason nie skończył wiec błyskotliwa analogia byłaby wtedy gdybyśmy teraz byli po ogłoszeniu wyników play in a nie po całym sezonie. Tuż po serii nie miałbym problemu rozpatrzeć kwestie ponownie gdyby były ku temu okoliczności. Na pewno zrobiłbym to inaczej niż wielu z was i usiadł do tego drobiazgowo jezeli sprawa by tego wymagała. A gdyby okazało się ze tam mógł być faul w wyniku którego tracimy gm w imię no name,a którego już nie ma to bym nawet przemyślał sprawę czy serio warto promować „niejasna sytuacje” kosztem utraty usera. 

Mozne tez nie myśleć w taki sposób. Napisać weź na klatę i z banki. Wiec macie z banki jednego gm mniej 

Rozumiem istotę prześmiewcza twego wpisu ale analogii nie ma. 

Ja za wczasu protestowałem i tylko dlatego można przy odrobinie woli to jeszcze odkręcić. Tylko ze nikt nie chce i tak jest ok. Nie mam żalu. Daje tylko info zwrotne po prostu. 

Tak jak nie mieści Wam się w głowie kwestia odkręcenia Dejounte tak mi nie mieści się kwestia tej sytuacji z cap space co zmieniło po czasie możliwości suns na rynku agentów jak i rekrutacja no name 

Jezeli szybko znajdziecie gm to będzie to nawet z plusem dla gry. Trochę świeżej krwi. Jezeli nie to bez sensu grać w to z pustymi stolikami 

Od samego początku nie podobało mi się tylko jedno. Brak jakiejkolwiek dobrej woli od ludzi co nawarzyli piwa tym łamaniem terminów i zasad ofertowania. 

Zero przejawu chęci zrozumienia. Nie od tego są rady 

Ale przecież jak mówią chłopaki z rady tej oferty nawet nie wysyłał Fatballer tylko rada która zajmowała się klubem wtedy, więc co chcesz cofać? Sytuacja jest jasna. Rada składała oferty, chwilę po ogłoszeniu ofert klub dostał Fatballer, zaspałem na reoferty i kontry więc straciłeś Murray.

Co innego gdyby to Fatballer składał oferty, wygrał i zniknął. Wtedy można myśleć o cofnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Ale przecież jak mówią chłopaki z rady tej oferty nawet nie wysyłał Fatballer tylko rada która zajmowała się klubem wtedy, więc co chcesz cofać? Sytuacja jest jasna. Rada składała oferty, chwilę po ogłoszeniu ofert klub dostał Fatballer, zaspałem na reoferty i kontry więc straciłeś Murray.

Co innego gdyby to Fatballer składał oferty, wygrał i zniknął. Wtedy można myśleć o cofnięciu.

Nie. Pisałem o co mi chodzi. Na pewno nie o to ze blednie myśle kto składał ofertę. W chwili składania moim zdaniem przy informacji o podpisaniu 21 mln Spencera Dinwidlii wątpliwa. Potem nastąpiła zmiana i to po czasie. A zmiana ta wykreowała nowego gracza na rynku wolnych agentów. 

Siedzimy myślimy kalkulujemy. Nie może być tak ze zmiany po czasie zmieniające status quo wywalają koncepcje innych którzy regulaminu nie złamali kosztem tych co złamali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ze w bonusie jest mój wqurv to zupełnie inna historia. Po prostu z perspektywy gry moim zdaniem wybieracie gorsze zło w imię jakich zasad? Imienia Spencera 3 dni później wycofamy TO czy w imię fatballer newcomer?

Teraz, Szulim napisał(a):

@ignazz przypomnę tylko ze byłeś zwolennikiem tej zmiany na rzecz Suns ;) 

i również przypomnę że to zespół mentorów robił oferty i akurat osoba Fatballera nie ma tu za wiele do znaczenia 

 

Napisałem machając ręka ze nie będę przeciwny ale szybko zmieniłem zdanie patrząc jak tragiczne konsekwencje ma ta nieregulaminowa zmiana. 

Pisze kolejny raz ze do fat nic nie mam i wiem ze to zespół mentorów robił ofertę. 

Jeżeli uważacie ze wszystko odbyło się ok to macie do tego prawo. Grajcie tak dalej. 

Ogólnie mam zawsze pozytywne nastawienie do wielu kwestii życiowych włącznie. Jest moim dużym zmartwieniem i zaskoczeniem taka nieprzejednana okopana pozycja ludzi co skopali moim zdaniem po prostu ofertę poprzez zły podpis własnego FA. 
szkoda mi czasu na coś co nie ma krzty wyobraźni ze to druga strona może się mylić. Tu nie ma dialogu przecież.  

Mam nadzieje po prostu ze będziecie dalej grać razem bo warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał(a):

A zmiana ta wykreowała nowego gracza na rynku wolnych agentów

Ale rozumiesz, że gdyby nie było cofnięcia to Suns też by mogli złożyć taką samą ofertę i to cofnięcie wcale nie wykreowało nowego gracza?

Mieli 50% capu, więc mogli. Ty to zlekceważyłeś czy tam zapomniałeś złożyć i tak wyszło. Co najwyżej PHX musieliby posmarować by coś zrzucić w terminie a z pewnością ktoś by się znalazł za 1rd. Lub nawet za darmo Spencera.

Nie zrozum mnie źle @ignazz, ale ani jakiś fatballer ani Dinwiddie nie mieli wpływu na stratę Dejounte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.