Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

rowniez popieram.

ja składam wstępny wniosek, tak żeby zdążyć przed latem, o mozliwość złożenia przez macierzysty klub na koniec tożsamej kwotowo oferty do najwyższej złożonej przez inny klub.

kwestia na jakich zasadach, jakie widełki, do dyskusji

większy realizm. mniej loterii. mniej głupich steali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem przeciw - w poprzednim sezonie jak o to walczyłem wszyscy to mieli w d..

Rada jednoznacznie opowiedziała się wtedy przeciw. @Szulim potwierdzi.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

ja składam wstępny wniosek, tak żeby zdążyć przed latem, o mozliwość złożenia przez macierzysty klub na koniec tożsamej kwotowo oferty do najwyższej złożonej przez inny klub.

kwestia na jakich zasadach, jakie widełki, do dyskusji

większy realizm. mniej loterii. mniej głupich steali. 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał(a):

ja składam wstępny wniosek, tak żeby zdążyć przed latem, o mozliwość złożenia przez macierzysty klub na koniec tożsamej kwotowo oferty do najwyższej złożonej przez inny klub.

kwestia na jakich zasadach, jakie widełki, do dyskusji

większy realizm. mniej loterii. mniej głupich steali. 

Coś takiego mogłoby być, tylko powiedzmy na jakieś 5% więcej, żeby nie robić z UFA nagle RFA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik @Szulim mozecie przerzucić temat fa - argumenty bez komentarzy z archiwum do działu głównego?

32 minuty temu, fluber napisał(a):

Coś takiego mogłoby być, tylko powiedzmy na jakieś 5% więcej, żeby nie robić z UFA nagle RFA.

możliwe, ze tak.

myślałem też np. nad rozwiązaniem w którym macierzysty klub może złożyć taką samą ofertę, a ten który pierwotnie złożył najwyższą może wówczas podbić o 5 %. bardziej realne z perspektywy zawodnika. jeszcze większe ograniczenie bezzasadnego przystealowania

jako liga powinniśmy iśc w kierunku promowania utrzymywania swoich składów.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składam wniosek do rady o stworzenie dodatkowego terminu możliwości składania extension dla graczach na rookie umowach na dzień 1 listopada.

imo będzie to odwzorowywac realia.

w realu umowy mogą być podpisywane mniej więcej do końca paździenrika. zatem na dzień 1 listopada będziemy mieli wiedzę czy a jeśli tak, to jakie umowy otrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

składam wniosek do rady o stworzenie dodatkowego terminu możliwości składania extension dla graczach na rookie umowach na dzień 1 listopada.

imo będzie to odwzorowywac realia.

w realu umowy mogą być podpisywane mniej więcej do końca paździenrika. zatem na dzień 1 listopada będziemy mieli wiedzę czy a jeśli tak, to jakie umowy otrzymali.

Czemu wszystko musimy zgapiać z RL ? To duże ułatwienie dla takich skautów jak Ty, jestem przeciwny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.12.2023 o 12:32, january napisał(a):

Wolę się upewnić (Julian Strawther ofk):

dla własnych 2nd rounderów wersja pod tytułem - podpis na two-way (po 1T) -> umowa 3+1 TO z wyjątku na 2nd roundery po 2T jest u nas ok?

 

W dniu 25.12.2023 o 13:15, MarcusCamby napisał(a):

Tegoroczny wybór z draftu, tak? 

Jeśli tak to ok. Po trzech latach RFA. Po czwartym UFA. 

  

W dniu 11.01.2024 o 13:28, karpik napisał(a):

Camara też oferta o jeden rok za długa @człowiek...morza, może być max 2+1. Dodatkowo złożyłeś o jedną ofertę za dużo. Komisja śledcza już się zebrała, decyzja wkrótce.

 

To jak to wygląda w końcu? Bo ja chcę Strawthera podpisać po 2T na 3+1 TO, mogę już teraz dać mu two-way, w związku z potwierdzeniem jakie otrzymałem, ale jak niby tak nie można to poczekam z jego podpisem do końca 2T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.