Skocz do zawartości

beGM - Pytania do Radnych (i nie tylko radnych)


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@karpik @ozzy110 tak teraz patrzę w arkuszu i Hornets nie mogą wymienić 1st picku '27 @LAF Możliwe, że coś źle widzę, ale naprawdę już mi się nie chce sprawdzać gdzie w gierce LAF nam po cichu przemyca kolejny sabotaż.. Tam wcześniejszy pick jest z protekcją i chyba kończy się unprotected '26. Zatem swojego '27 Hornets nie mogą oddać, bo tam Orlando 1st jest z protekcją (15-30) co nie gwarantuje posiadania picku na 100%.

@LAF - dobrze wiesz że no offence, ale musisz staranniej wykonywać swoje ruchy kadrowe, bo robisz straszne zamieszanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2024 o 16:40, Alonzo napisał(a):

@karpik @ozzy110 tak teraz patrzę w arkuszu i Hornets nie mogą wymienić 1st picku '27 @LAF Możliwe, że coś źle widzę, ale naprawdę już mi się nie chce sprawdzać gdzie w gierce LAF nam po cichu przemyca kolejny sabotaż.. Tam wcześniejszy pick jest z protekcją i chyba kończy się unprotected '26. Zatem swojego '27 Hornets nie mogą oddać, bo tam Orlando 1st jest z protekcją (15-30) co nie gwarantuje posiadania picku na 100%.

@LAF - dobrze wiesz że no offence, ale musisz staranniej wykonywać swoje ruchy kadrowe, bo robisz straszne zamieszanie..

@karpik potwierdzisz, ze wystarczy przesunac pick o rok? To jest propozycja @Alonzo na rozwiazanie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał(a):

@karpik potwierdzisz, ze wystarczy przesunac pick o rok? To jest propozycja @Alonzo na rozwiazanie tego.

Ja się w tych wymianach @LAF już dawno pogubiłem. Na pewno @Alonzo ma rację, że taki stan rzeczy jaki jest obecnie, jest wbrew Stepien rule i pick CHA 2027 musi być w całości w posiadaniu Hornets. Przesunięcie picku o rok rozumiem poprzez zatrzymanie go w 2027 i oddanie z tymi samymi protekcjami do Nets w 2028? Jeśli tak, to ok. Trzeba tylko jeszcze o karze dla Hornets pomyśleć za próbę nielegalnego handlu pickami. Na to są poważne paragrafy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Pytanie jak będzie wyglądać przyszły rok Rubio? Ma normalny kontrakt czy jak to będzie traktowane jego dogadanie się z RL Wolves?

Będzie głosowanie czy bierze PO czy nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.02.2024 o 14:09, Principe napisał(a):

Melton finalnie nie podpisuje extension? 

Podbijam :) 

Mi na szybko licząc wyszło, że podpisuje (nawet z głosami Eviego i Flubera po czasie)

No ale może ktoś liczy lepiej lub jest jakiś inny powód odrzucenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Principe napisał(a):

Podbijam :) 

Mi na szybko licząc wyszło, że podpisuje (nawet z głosami Eviego i Flubera po czasie)

No ale może ktoś liczy lepiej lub jest jakiś inny powód odrzucenia 

Oferta była nielegalna. Melton podpisał 3-letni kontrakt latem 2022, w związku z czym będzie extension-eligible dopiero latem 2024. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2024 o 13:39, karpik napisał(a):

Ja się w tych wymianach @LAF już dawno pogubiłem. Na pewno @Alonzo ma rację, że taki stan rzeczy jaki jest obecnie, jest wbrew Stepien rule i pick CHA 2027 musi być w całości w posiadaniu Hornets. Przesunięcie picku o rok rozumiem poprzez zatrzymanie go w 2027 i oddanie z tymi samymi protekcjami do Nets w 2028? Jeśli tak, to ok. Trzeba tylko jeszcze o karze dla Hornets pomyśleć za próbę nielegalnego handlu pickami. Na to są poważne paragrafy.

a od kiedy można zmieniać deale po czasie? Z tego co pamiętam zawsze było tak, że jeżeli deal był nielegalny to był cofnięty, a nie jakieś zmiany miesiąc po jego ogłoszeniu.

Tutaj jest dopuszczenie bardzo niebezpiecznego precedensu, otworzenie furtki na robienie nieprawidłowych deali i wrzucania niepoprawnych tradow z możliwością korekty, co chyba od zawsze było piętnowane?  czy dotyczy to tylko wybranych?

Imo deal do anulowania, a chłopacy niech sobie go wrzuca jeszcze raz w najbliższym okienku w poprawnej wersji + oczywiście kara dla organizatora dealu za handlowanie czymś czego się nie ma, bo to jest chyba normalnie w CBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

oczywiście kara dla organizatora dealu za handlowanie czymś czego się nie ma, bo to jest chyba normalnie w CBA 

o proszę do karania do pierwszy, ale może poszukasz i znajdziesz taki punkt w CBA aby było wszystko czarno na białym ( a najlepiej go przetłumacz abyśmy wszyscy wiedzieli z czym mamy do czynienia) , wtedy rozpoczniemy proces karania

Edytowane przez LAF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LAF napisał(a):

o proszę do karania do pierwszy, ale może poszukasz i znajdziesz taki punkt w CBA aby było wszystko czarno na białym ( a najlepiej go przetłumacz abyśmy wszyscy wiedzieli z czym mamy do czynienia) , wtedy rozpoczniemy proces karania

z tego co pamiętam zwykle jest to odebranie picku, albo przesunięcie na koniec wężyka.

Nie jestem pierwszy do karania, ale lubię jak jest utrzymywany porządek i każdy jest traktowany jednakowo, a nie wg sympatii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zaangazowany, wiec jesli chodzi o podjecie decyzji to mysle ze nalezy czekac na decyzje @karpik @ozzy110

Tbh, mi to nie robi roznicy czy zostanie pick przesuniety o rok, czy ze deal wchodzi w zycie po T2.

Kara tez powinna byc oczywiscie, czy to dla @LAF za handlowanie pickiem który nie moze byc wymieniony, czy dla mnie za nie sprawdzenie tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał(a):

Czy stepien rule dotyczy tylko własnych picków czy po prostu trzeba mieć co drugi draft jakiekolwiek pick w pierwszej rundzie? Bo teraz to mi się pomieszało w głowie, a nie chcę nikogo w błąd wprowadzać. 

Trzeba mieć jakikolwiek pewny pick, czyli nie taki, który może nie wpaść (top10 protected itd, itp).

Niekoniecznie swój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.