Skocz do zawartości

NBA Draft 2018


LukeMorrison

Rekomendowane odpowiedzi

Young to lepszy prospekt niż Monk.

 

https://www.youtube.com/watch?v=Pmukx6YJoHs

 

Zawsze ciężko oceniać tych starszych zawodników z college'u, bo potem kończą jak Dunn czy Hield, ale niesamowicie się jaram, jak dla mnie Mikal ma szansę być Klayem tego draftu (nie stylowo, ocw) - niby junior, ale widzę tu bardzo duży upside, świetny size na 2-3 (7'1 wingspan?), imponujące IQ, >50% za 3 jak na razie, znakomity obrońca, imponująca krzywa rozwoju... Tak, średnio raz na tydzień będę pisał jak go lubię, na ten moment trudno mi uwierzyć, żeby miał nie wypalić w NBA.

 

Jaren Jackson Jr jest strasznie surowy, ale to niesamowite jak potrafi dominować jako shotblocker będąc pewnie najmłodszym graczem jaki przystąpi do draftu.


Ktoś wie jak się Bamba rozbija w NCAA ? Długaśny, nawet 2 wolne pod rząd potrafi trafić. Dalej taki surowy w ataku chłopak jest ?

 

Tak, myślałem, że lepiej rzuca, no i kreowanie sobie rzutu na ten moment można przemilczeć. Dalej potencjalny potwór w defensywie, z potencjałem rzutowym, i niesamowitym sizem, ale Jaren Jackson może pójść przed nim w drafcie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Young to lepszy prospekt niż Monk.

 

 

 

jednego i drugiego archetyp to 6th man, Monk jest bardziej atletyczny, Young chyba ma lepszy passing, i tyle - stawianie go nad Foxem jest śmieszne (a fanem tego ostatniego nie jestem)

 

Younga nie chciał Callipari w Kentucky - powiedział jego staremu "my tak tu nie gramy" (ad. jego holowanie piłki, ceglenie i ogólnie hero ball)

 

jak dla mnie to nie jest Curry 2.0 tylko raczej biedne dziecko ery 3pt shot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dokładnie co powiedział Callipari:

 

“Tell me how you want to play or be coached. And through the questioning, sometimes I look and say, this is not going to work. Now, it doesn’t mean they’re wrong in not coming to Kentucky. There’s a kid that’s father wanted him to shoot every ball and I said, we just don’t do that here. Well, he’s gone to a school and he had 40 last night as a freshman. The most in 20 years. Well, that may have been right for their son.

 

​Nie jestem jakimś wielkim fanem Younga, w sensie, wysokiego wyboru, jak tak myślę pewnie miałbym go teraz gdzieś na 10-11 miejscu, ale jego potencjału jeżeli chodzi o scoring i playmaking nie da się zakwestionować.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

​Nie jestem jakimś wielkim fanem Younga, w sensie, wysokiego wyboru, jak tak myślę pewnie miałbym go teraz gdzieś na 10-11 miejscu, ale jego potencjału jeżeli chodzi o scoring i playmaking nie da się zakwestionować.

 

Jest na pewno intrygujący, ale ma sporo red flagów i nie widzę go jako startera, lecz backup PG. A na takiego nie wydaje się lottery picka tylko jakiś późniejszy pod koniec I rundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy draft od dawna gdzie nie mam swojego faworyta i jest mi obojetny.

Ale natura nie lubi pustki i w 2019 kupuje 2 koszulki.

Bol Bol my men, ktory pozamiata ta liga. To wyzsza i zwinniejsza kombinacja Embida i Mutombo.

Na dokladke mega atletyczna bestia aka Zion Wiliamson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy draft od dawna gdzie nie mam swojego faworyta i jest mi obojetny.

Ale natura nie lubi pustki i w 2019 kupuje 2 koszulki.

Bol Bol my men, ktory pozamiata ta liga. To wyzsza i zwinniejsza kombinacja Embida i Mutombo.

Na dokladke mega atletyczna bestia aka Zion Wiliamson.

 

pierwsze słysze o gościu, ale trudno mi sobie wyobrazić kogoś bardziej zwinnego od Embiida przy takim wzroście. Ah ten hype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pierwszy draft od dawna gdzie nie mam swojego faworyta i jest mi obojetny.

Ale natura nie lubi pustki i w 2019 kupuje 2 koszulki.

Bol Bol my men, ktory pozamiata ta liga. To wyzsza i zwinniejsza kombinacja Embida i Mutombo.

Na dokladke mega atletyczna bestia aka Zion Wiliamson.

A R.J. Barrett? 

 

Nie wierzę w Bolka-Bolka, gościu jest chudszy niż Ingram:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A R.J. Barrett? 

 

Nie wierzę w Bolka-Bolka, gościu jest chudszy niż Ingram:)

 

Barrett jest spoko, ale jakoś mnie nie przekonuje. Nie ma nic co go wyróżni w lidze, a Bol i Zion to bardzo charakterystyczni gracze.

P.S.Ingram nie sięgnie do siatki nie odrywając się od ziemi :smile:

 

http://up.programosy.pl/view/bol.jpg.pdf.html

Edytowane przez allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barrett jest spoko, ale jakoś mnie nie przekonuje. Nie ma nic co go wyróżni w lidze, a Bol i Zion to bardzo charakterystyczni gracze.

P.S.Ingram nie sięgnie do siatki nie odrywając się od ziemi :smile:

 

http://up.programosy.pl/view/bol.jpg.pdf.html

 

Oczywiście, że sięgnie, to wbrew pozorom nic trudnego dla większości profesjonalnych koszykarzy. Obręcz jest na wysokości 305 centymetrów, siatka ma około 45 centymetrów, czyli wisi na wysokości 260 centymetrów. Standing reach Ingrama to około 280 centymetrów, więc sięga do siatki bez najmniejszego problemu. Bol Bol ma oczywiście standing reach na bardzo wysokim (  :nevreness:  ) poziomie, pewnie gdzieś w okolicach Thabeeta:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? To szybko nadrób zaległości.

 

 

Takie filmiki są nic nie warte, niektórzy jego rywale sięgają mu do pasa, nie grał przeciwko niemu żaden zawodnik o porównywalnym wzroście, jest też zapewne od wszystkich dużo silniejszy.

 

Poza tym ja nie widzę tej super zwinności. Znaczy jak na takiego wysokiego grajka to rusza się całkiem spoko, ale do Embiida mu daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.