Skocz do zawartości

BothTeamsPlayedHurd

Rekomendowane odpowiedzi

Rozłam w Bostonie? Jak donoszą zaufane źródła, w szatni Bostonu panuje fatalna atmosfera. Po kontuzji DMC, większość zawodników straciło ambicje, by walczyć o mistrzostwo. Sytuację próbowali naprawić weterani, jednak nic z tego. Do stosu fatalnych wiadomości doszły plotki o wymianie pewnych zawodników Bostonu. Chemia jaką zbudowali bo noworocznych wymianach, ulotniła się. Mimo że DMC nie jest przykładem najlepszego kolegi z drużyny, to jako współlider z PG13 zbudowali świetną chemię i drużynę na finały. Co czeka Boston? Czy powalczą o mistrzostwo. We will see...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym uroczyście powitać nowych członków s5 Nowojorskich Knicks:

 

 

The Utah Jazz have the league's best defense since Rudy Gobert's return. Jazz—103.4 DRtg Spurs—103.6 DRtg Heat—103.7 DRtg

https://www.youtube.com/watch?v=HuRfN_fBGSk&t=39s

 

https://www.youtube.com/watch?v=WiPQMKgkJ3w&t=1s

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źródło blisko związane z #OKC twierdzi, że GM Thunder po wysłuchaniu ofert za swoich zawodników, przeprowadził dogłębną analizę zespołu i zawiesił rozmowy. W najbliższych dniach ma odbyć się spotkanie z zespołem. Rusell Westbrook poprosił o rozmowę 1na1 z przełożonym w celu omówienia przyszłości i kierunku rozwoju klubu.

Jakieś bliższe informacje co z Oladipo? Co mówią sources?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak chwalimy graczami trzeciej piątki to ja pokażę swojego TWC, który w tym trymestrze gra:

 

12,1 PTS 3,5 TRB 2,5 AST FG% 48,3 PER 11,8 WS 0,7

 

Całkiem nieźle jak na głęboką rezerwę. Do tego dobra obrona, gryzie parkiet i wydaje mi się, że będą z niego ludzie :smile: Trójka mogłaby być lepsza, ale wszystkiego nie można mieć :smile:

A imię jego Tyrone :)

 

No i Josh gra coraz lepiej, oczywiście chimeryczny, ale ma naprawdę spoko mecze.

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.