Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Szczerze to ( karpik bez urazy wiesz ze podoba mi się twój skład i to jak do tego doszedłeś ) Dallas to taki trochę contender na glinianych nogach. Trae i Jrue jako jedyni z big4 są sprawdzeni w PlayOffach, Zion co prawda u nas doszedł już do WCF ale jesli w tym roku znowu nie wejdzie w realu do PO, to ja go traktować powaznie nie będę. (tak samo nie traktuje w PO powaznie KAT-a wiec muszę być konsekwentny)  Niech wejdą do PO to pogadamy, a jak znowu 35-36 winów zrobi to troche lipa. Nie mowie już o Woodzie nawet. Dallas ma wysoko sufit i bardzo mlody ten trzon, wiec będą się liczyc przez najbliższe lata, ale czy to już ten sezon? Wg mnie jeszcze nie. Na ten moment na papierze zdecydowanie Lakers, Wolves >> Mavs. 

Na glinianych nogach to są Lakers, ale generalnie to się oczywiście zgadzam. Trudno, żeby tak młody zespół był głównym faworytem do tytułu. Niemniej uważam, że mogę tym składem zrobić najlepszy bilans w RS, PO to już trochę inne granie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, karpik napisał:

Na glinianych nogach to są Lakers, ale generalnie to się oczywiście zgadzam. Trudno, żeby tak młody zespół był głównym faworytem do tytułu. Niemniej uważam, że mogę tym składem zrobić najlepszy bilans w RS, PO to już trochę inne granie.

popieram, na papierze Lakers wyglądają na najmocniejszy skład w historii beGM, z drugiej strony zobaczymy w jakiej formie zameldują się dziadki w tym roku :) ja odpuściłem np. jakieś mocne wzmacnianie w tym roku bo jeśli Lakers zdrowi zameldują się w PO, to nawet jeśli w rl NBA będą c***a grali, to dalej taki Eld czy Ozzy zagłosuje na nich ze względu na nazwiska, wiec uznaliśmy z kolega ze nie ma sensu bić się z koniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

@everyone

widzę, że idą głosy na QO 1,8 mln przez Anfree Simmonsa.

Serio uważacie że zamiast w pełni gwarantowanych 9 mln gracz na dorobku weźmie 1,8 licząc że dostanie za rok 4-5 mln na sezon aby wyjść na swoje?

Mam młody zespół i sporo minut dla niego więc propozycja nowego kontraktu mimo że nie oszałamia to jest fair i robi mu spokojne dni. dodatkowo w tym sezonie z marszu dostałby 1,2mln extra dostając gwarancję na wypadek kontuzji

myślałem, że mimo że oferta nie jest jak dla Gwiazdy ta gwarancja i zachowanie praw Birda z równoczesnym graniem dużych minut w młodym zespole to OK oferta

Żartujesz z tymi 3M/rok. Gdybym wiedział, że takie kokosy mu zaoferujesz odpouścił bym Aarona. Kolo ma trójkę pasującą do każdego 2nd unitu a Ty mu dajesz zwkłe 3M rok? Kolejny GM 'badający gracza'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, człowiek...morza napisał:

prospect @mac i @Qcin_69 

szacun

Jedyne prospecty duetu @mac & @qcin to Tate i Yurtseven, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ja akurat jedyne czego byłem pewien jak dołączyłem, to że Samanicia (czy tam jakieś prawa do niego) trzeba jak najszybciej wymienić.

Qcin nie miał żadnych zastrzeżeń co też sugeruje, żę go jakoś specjalnie nie cenił.

 

A wymienisz może swoje prospecty przy okazji jak tam teraz sobie radzą?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, mac napisał:

Jedyne prospecty duetu @mac & @qcin to Tate i Yurtseven, z których jesteśmy bardzo zadowoleni.

Ja akurat jedyne czego byłem pewien jak dołączyłem, to że Samanicia (czy tam jakieś prawa do niego) trzeba jak najszybciej wymienić.

Qcin nie miał żadnych zastrzeżeń co też sugeruje, żę go jakoś specjalnie nie cenił.

 

A wymienisz może swoje prospecty przy okazji jak tam teraz sobie radzą?

 

wymiana Samanic i DFS na Roberta Williamsa i pick zdaje się być całkiem udana swoją droga z perspektywy czasu, wprawdzie wtedy jeszcze nie wiedzieliśmy ze za DFSa można dostać Paula Georga z pickami, ale uznaliśmy to za bardzo dobry zwrot 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dosyć wygórowane oczekiwania co do Samanica i lekko oddałem 2x2 wierząc ze może to być jego sezon gdy nie ma już DDR Gaya i LMA obok siebie. On niestety skupił się na promocji swojej dupy , podróży i instagramow a elitarny był tylko w planowaniu tatoo. Mimo wszystko wolałbym go zamiast spurs podpisali Forbesa toralnie z dupy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Miałem dosyć wygórowane oczekiwania co do Samanica i lekko oddałem 2x2 wierząc ze może to być jego sezon gdy nie ma już DDR Gaya i LMA obok siebie. On niestety skupił się na promocji swojej dupy , podróży i instagramow a elitarny był tylko w planowaniu tatoo. Mimo wszystko wolałbym go zamiast spurs podpisali Forbesa toralnie z dupy. 

GOAT beGM tez podpisał Forbesa tego lata- przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Miałem dosyć wygórowane oczekiwania co do Samanica i lekko oddałem 2x2 wierząc ze może to być jego sezon gdy nie ma już DDR Gaya i LMA obok siebie. On niestety skupił się na promocji swojej dupy , podróży i instagramow a elitarny był tylko w planowaniu tatoo. Mimo wszystko wolałbym go zamiast spurs podpisali Forbesa toralnie z dupy. 

ja Ci proponowałem go notabene po przyjacielsku rok temu dużo taniej jakbyb co.

Tak czy siak, dobrze raczej dla obu stron że się rozdzielili.

Bardzo dziwny wybór SAS.

Podobnie jak Lonnie Walker, czy Murray spodziewałbym się że SAS unika takich gości.

Murray jednak się obsunął na tyle, że szkoda było nie brać i wtedy się opłaciło.

Jednak wtedy z 19 zamiast Samanicia powinni byli brać Keldona, Clarke (ja miałem wysoko Little, ale kolo miał w fav player Kawhiego, to ze strony SAS naturalny pass )

 

Co do Bryna zauważ Ignazz że nawet na spurstalk już hejt na niego mija i Tobie też polecam.

Za minimum taki koleś jak najbardziej wporządku, a w preseason gra bdb.

Duzo lepszy imo deal Forbes za minimum niz to co dostal McDermot

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forbes jest jednym z 5 najgorszych w D graczy ligi. Niegrywalny typ chyba ze ustawisz zasieki. Ale wtedy w ataku nie nadrobisz. Po prostu go nie powinno tu być. Nie w sytuacji rozwoju młodych obecnych spurs. A pogardę zamieniono na taki lzejszy prześmiewczy ton. A dlaczego obecnie ciut lepiej się o nim czyta? Bo jeszcze nie ruszył sezon. 

PreS miał rzutowo dosyć dobre spotkanie wiec mu odpuszczę zgodnie z twoja rada. Na jakiś czas. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.