Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, Lucas napisał:

Mikal podpisał 90/4, więc u nas nie chciał się na obniżkę zgodzić 

 

W dniu 15.10.2021 o 17:33, Eld napisał:

Sorry, tyle razy ile mnie wkurwił Karp to niepojęte, niezliczę ile razy ten ku**on sprawiał, że ciśnienie mi rosło, ale odrzucić 85 baniek?

G. mnie obchodzi dyskusja. Kolo na więcej nie zasługuje +/- 10M czyli granica błędu statystycznego.

 

Nawet nie wiem jak to skomentować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

 

Nawet nie wiem jak to skomentować. 

10 milionów to granica błędu statystycznego? Rozwiniesz ta myśl? 
 

Abstrachuajc już od tego, ze gość u nas nie wziął zniżki dla klubu, w którym gra jeden sezon (w przeciwieństwie do Real NBA), to imho z hajsem jaki jest za rok na naszym Fa, spokojnie ktoś może przebić ta ofertę, i sypnąć mu nawet te 100 baniek, jeśli tak jak nasi Bulls będą chcieli złożyć szybko contendera, albo osłabić potencjalna konkurencje. Imho z perspektywy gracza odrzucenie, to w tym przypadku była ok decyzja. 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Lucas napisał:

Mikal podpisał 90/4, więc u nas nie chciał się na obniżkę zgodzić 

Przecież 90 mln w Arizonie to niemal to samo co 85/4 w Teksasie (8% podatku vs 0% podatku). Dodatkowo chyba Bridges w realu nie ma PO w czwartym roku, u nas miał. Daliście dupy i taka jest prawda, a już tłumaczenie, że "jestem na nie, bo w realu jeszcze nie podpisał", to jest dramat, bo nie masz pojęcia jak wyglądają negocjacje w realu, Ty masz po prostu ocenić czy oferta u nas jest dobra czy nie. Jak widać była. Tak czy siak nie mam problemu z tym, że ktoś może mieć inne zdanie niż moje, ale ciekawostką jest to, że 4 GMów było w pierwszym głosowaniu, kiedy dawałem 74/4 na tak, a potem, przy ofercie 85/4 byli na nie :) To jest kompletnie niepoważne i idealnie pokazuje jak dramatycznie źle wygląda u nas decision making wśród GMów (rzut monetą często byłby lepszym i bardziej sprawiedliwym sposobem podejmowania decyzji). Umowa Otto Portera, Nic Batum za minimum w Lakers, Sexton ze śmiesznym extension to kolejne przykłady, że ludzie tutaj często nie myślą tylko klikają jak leci i choćby jak udoskonalić regulamin, to bez włączenia myślenia nic to nie da. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, january napisał:

Twój przykład to Bron, który sobie co 4 lata wybierał co chciał - Heat, Cavs, Lakers i nie miało to związku z big marketami.

Lakers akurat miało, bo przecież nie przyszedł tam, żeby grać z Ingramem i Ballem. I Ty na tej narracji akurat popłynąłeś, to, że zmieniasz narrację w zależności od potrzeb, to akurat nic nowego.

24 minuty temu, january napisał:

Ale jak przeskoczymy stricte na big markety to wiesz, pewnie za 3 lata Ziona stracisz na rzecz Knicks. Niezależnie od wyników.

Ok, przekonałeś mnie.

Ogólnie ja nie biorę pod uwagę wielkości marketu i tego czy jest ciepło/zimno podczas głosowań, ale warto by to może jakoś odgórnie wytyczne dać co należy liczyć, a co nie. Bo kilka dni temu chyba @Lucas pisał, że bierze pod uwagę markety, to mu napisałem, że 90/4 w Suns to generalnie to samo co 85/4 w Mavs, ale nagle zza winkla wyłania się użytkownik @RonnieArtestics i mówi mi, że markety i stawki podatkowe się nie liczą i ileż można o tym gadać. No, jak widać można, skoro jeden je bierze, a drugi nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik jesteś jednym z ojców założycieli begm albo jesteś od początku i jednym z pierwszych założeń było ze czynniki pogodowe, podatki i big markety czy ilość ładnych dziewczyn w mieście nie grają roli … że sie dali ludzie  nabrać januaryemu wtedy ze szkołą syna lebrona to już nie moja wina. Ale takie były założenia wyraźnie powiedziane, jakby tak nie było to bym sobie wybrał Warriors albo Clippers a nie Pacers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@karpik jesteś jednym z ojców założycieli begm albo jesteś od początku i jednym z pierwszych założeń było ze czynniki pogodowe, podatki i big markety czy ilość ładnych dziewczyn w mieście nie grają roli … że sie dali ludzie  nabrać januaryemu wtedy ze szkołą syna lebrona to już nie moja wina. Ale takie były założenia wyraźnie powiedziane, jakby tak nie było to bym sobie wybrał Warriors albo Clippers a nie Pacers :)

Ile razy będziesz powtarzał ta legendę? Nic nigdy nie było wyraźnie powiedziane lol

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

Ile razy będziesz powtarzał ta legendę? Nic nigdy nie było wyraźnie powiedziane lol

 

Wybacz, że nie będę szukał postów sprzed 6 lat ale jestem pewien ze pytałem o to zanim dołączyłem do gry i wtedy od samego januaryego chyba było info ze nie gramy na bigmarkety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja jestem pewien że to pitolenie jest powtarzane od 5 lat bez żadnego potwierdzenia. Więc przestań powtarzać że to pewnik, bo nigdy nic nie zostało takiego napisanego. Każdy ma wolność w ustalaniu własnych kryteriów i tylko to było ustalone. Też gram od początku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

No a ja jestem pewien że to pitolenie jest powtarzane od 5 lat bez żadnego potwierdzenia. Więc przestań powtarzać że to pewnik, bo nigdy nic nie zostało takiego napisanego. Każdy ma wolność w ustalaniu własnych kryteriów i tylko to było ustalone. Też gram od początku 

To liczą się te podatki i pogoda czy nie? 🤭

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.