Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@karpik jesteś jednym z ojców założycieli begm albo jesteś od początku i jednym z pierwszych założeń było ze czynniki pogodowe, podatki i big markety czy ilość ładnych dziewczyn w mieście nie grają roli … że sie dali ludzie  nabrać januaryemu wtedy ze szkołą syna lebrona to już nie moja wina. Ale takie były założenia wyraźnie powiedziane, jakby tak nie było to bym sobie wybrał Warriors albo Clippers a nie Pacers :)

No to powiedz to @Lucas :) On je bierze pod uwagę, dlatego mu napisałem, że 90/4 w Arizonie, to jak 85/4 w Teksasie. Tak jak mówię, szanuję opinię każdego, choć postawy Lucasa kompletnie nie rozumiem. Tak jak i Twojej zresztą w kwestii Bridgesa, bo wiesz dobrze, że byłeś jednym z tych czterech, którzy woleli 74 mln od 85;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

No to powiedz to @Lucas :) On je bierze pod uwagę, dlatego mu napisałem, że 90/4 w Arizonie, to jak 85/4 w Teksasie. Tak jak mówię, szanuję opinię każdego, choć postawy Lucasa kompletnie nie rozumiem. Tak jak i Twojej zresztą w kwestii Bridgesa, bo wiesz dobrze, że byłeś jednym z tych czterech, którzy woleli 74 mln od 85;)

Ja pisałem konsekwentnie, że przedłużenia biorę jak w RL, a rynek BeGM dopiero przy FA :P Rozumiem też że komuś może się to nie podobać.

Co do rynku to przecież przy LeBronie całe społeczeństwo BeGM zadecydowało że rynki mają znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Wybacz, że nie będę szukał postów sprzed 6 lat ale jestem pewien ze pytałem o to zanim dołączyłem do gry i wtedy od samego januaryego chyba było info ze nie gramy na bigmarkety. 

No ja tam jestem od początku i potwierdzam. Nie mniej w regulamin nic nie zostało wpisane i tak to właśnie jest na gębę się umawiać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, eMeS napisał:

No ja tam jestem od początku i potwierdzam. Nie mniej w regulamin nic nie zostało wpisane i tak to właśnie jest na gębę się umawiać 

a kto sie umowil?

abstrahując od tego, ze ktory big market dotychczas skorzystal dzieki rzekomemu niestosowaniu tej rzekomej zasady (oprocz lakers)?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to taki problem wpisać to w regulamin? Prosty zapis ze założenie gry mówi ze każde miasto ma w begm ta sama pogodę i podatki i nie ma big i small market?

@januaryjakie jest twoje stanowisko w tej sprawie ? Jesli pamietam ty takie założenia Miałeś co do gry jak ją zakładałeś.  Możesz potwierdzić ? 

 

zreszta 90% raczej tego się trzyma, w innym przypadku zawsze ktos by rzucał podczas fa te argumenty typu mniejsze podatki, big market, pogoda. A nikt tego jakos nie robi podczas fa, jedynie jako nowy gracz evitacre ostatnio podał jakiś taki argument i mu też zresztą grzecznie wyjaśniłem ze tak nie gramy… 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

a kto sie umowil?

abstrahując od tego, ze ktory big market dotychczas skorzystal dzieki rzekomemu niestosowaniu tej rzekomej zasady (oprocz lakers)?

Kto sie umowil?No... wszyscy. MIało to wyrównać szanse. Dla mnie big market w beGM powinien byc tam gdzie jest mocny sklad.

Swoja droga coachow tez nie uznajemy, a to podobna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Memphis Grizzlies F Jaren Jackson Jr., has agreed to a four-year, $105 million rookie contract extension, his agent Austin Brown of

@CAA_Basketball

tells ESPN. Another massive deal to secure one of league’s best young big men ahead of 6 PM ET deadline.

Szkoda, ze nie podpisał wczesniej :< 

no wlasnie ja nie kumam totalnie, czemu u nas extension jest zablokowane (skoro dzis jeszcze podpisywane sa umowy). 

dodalbym teraz zapis nawet ad hoc, ze jeszcze np. jedna tura po extension p oto zeby karpik czy ty podpisali kontrakty jak w realu, jesli taka wola.

w przeciwnym razie dzialamy na szkode zawodnikow, a gra przeciez ma odzwierciedlac realizm.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

no wlasnie ja nie kumam totalnie, czemu u nas extension jest zablokowane. 

dodalbym teraz zapis nawet ad hoc, ze jeszcze np. jedna tura po extension p oto zeby karpik czy ty podpisali kontrakty jak w realu, jesli taka wola.

w przeciwnym razie dzialamy na szkode zawodnikow, a gra przeciez ma odzwierciedlac realizm.

jak większość przepisów służą głównie po to, by ułatwiać życie tym co je tworzą w stosunku do tych co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eMeS napisał:

Kto sie umowil?No... wszyscy. MIało to wyrównać szanse. Dla mnie big market w beGM powinien byc tam gdzie jest mocny sklad.

stary, wyobraziliscie sobie to, nikt sie na nic nie umawial, a wy wracacie z ta legenda jak mantra.

kazdy ma wolnosc w dobieraniu kryteriow, taka byla zasada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no wlasnie ja nie kumam totalnie, czemu u nas extension jest zablokowane (skoro dzis jeszcze podpisywane sa umowy). 

dodalbym teraz zapis nawet ad hoc, ze jeszcze np. jedna tura po extension p oto zeby karpik czy ty podpisali kontrakty jak w realu, jesli taka wola.

w przeciwnym razie dzialamy na szkode zawodnikow, a gra przeciez ma odzwierciedlac realizm.

IMO nie ma sensu robic tego teraz, mozna od przyszlego sezonu, choc chetnie podpisalbym taki deal z JJJ ;) Ja juz wczesniej pytalem czemu u nas te tury sa tak dziwne i nie mozna extension podpisywac do terminu zgodnego z RL ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

 Ja juz wczesniej pytalem czemu u nas te tury sa tak dziwne i nie mozna extension podpisywac do terminu zgodnego z RL ;]

"nei bo nie".

tak samo idiotyzmem byla/jest sytuacja w ktorej trzeba pisac, ze "podpisuje gracza dopoki mi starczy salary" (to oczywistosc) i wysylanie info, ze nie skladam ofert (na c*** to?)

bawia sie niektory panwie w tu zupelnie niepotrzebny formailzm.

2 minuty temu, Lucas napisał:

IMO nie ma sensu robic tego teraz, mozna od przyszlego sezonu, choc chetnie podpisalbym taki deal z JJJ ;) Ja juz wczesniej pytalem czemu u nas te tury sa tak dziwne i nie mozna extension podpisywac do terminu zgodnego z RL ;]

jest sens, bo nikt nie jest poszkodowany poza samym graczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

No przecież big markety tak ogólnie to nie są u nas używane. Nie wiem skąd się wymyśliło nagle karpikowi, że kwestia LJ to była kwestia big marketu.

Ta, yhym...

W dniu 9.07.2018 o 22:47, january napisał:

Kwestie rodzinne, biznesowe, marketingowe, czy miłość do LA – moja przewaga jest tu chyba największa w historii głosowań na dowolnego FA w historii beGM. LeBron James wyraźnie dał znać – idę do Lakers bez względu na wszystko. Zniwelowanie tego jest według mnie niemal niemożliwe, bo by tak się stało zarówno moi oponenci musieliby się mocno postarać, by być ZNACZNIE silniejsi niż w RL NBA, jak i ja musiałbym mieć … WYRAŹNIE gorszy (a nie lepszy! jak mam) roster. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

No przecież big markety tak ogólnie to nie są u nas używane. Nie wiem skąd się wymyśliło nagle karpikowi, że kwestia LJ to była kwestia big marketu.

Oczywiście, że to była kwestia big marketu. W tamtym czasie Lakers byli przeciętną organizacją, z masą słabych ruchów i gównianym rosterem. 

Dostałeś LBJ tylko i wyłącznie dlatego, że w real poszedł do Lakers, a dlaczego tam poszedł sam wiesz doskonale. Gdyby nie to, to nie miałbyś podjazdu do Rockets wtedy:)

1 godzinę temu, january napisał:
 

Nie widzę w tym cytacie nic o big markecie;)

Jeśli to nie jest definicja big marketu to co nią jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.