Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Alonzo napisał:

@fluber

To IV tura FA 2019 (wtedy gracze bez głosowania szli do teamów, które im jako jedyne złożyły propozycję kontraktów - później była jeszcze V tura.

Rok później też w IV turze FA składałeś Koncharowi taki sam kontakt (później tez była V tura bo część teamów uzupełniała składy)

 

Nie mamy Exibit 10 contractów, ale zdrowy rozsądek podpowiada, że niegwarantowane kontrakty tak działają. Nie mamy też 10-dniowych i szeregu innych niegwarantowanych (gdzie kluby zwalniają graczy nawet po kilku meczach).

Jak ludzie faktycznie nie wiedzą o co mi tu chodzi - czyli jak największe odwzorowanie naszej gry względem rl NBA, gdzie przecież każdy skład dobija na campach do 20 to w sumie nie wiem w co my tu gramy. Zresztą w poprzednich sezonach sam (chociażby niegwarantowany dla Konchara, czy również Caleba Martina) składałeś i później w ostatniej chwili zwalniałeś graczy by mieć max 15 w składzie. 

.. a teraz nagle okazuje się, że  to co robiliśmy do tej pory - czyli niegwarantowane kontrakty i to co ja zrobiłem teraz to dwie rózne rzeczy.. bo ktos sobie to nagle wymyślił z d.. 🙃

.. odnośnie kontraktu Krutwiga w Belgii - od kiedy nam to przeszkadza? Jakos wcześniej nigdy nie stanowiło to w BeGM problemów, więc nie dorabiaj teorii do swoich bieżących potrzeb..

 

Nie było 5 tury fa w 2019 ani w 2020.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie było 5 tury fa w 2019 ani w 2020.

Jakoś od połowy 3 str. V tura 2019

 W 2020 nie chce mi się szukać, ale SlaKB podpisywał wtedy z połowę składu uzupełniając skład Milwaukee, również C_M podpisywał Luwawue i Justiny Jacksony, a Jasiek wtedy podpisywał bodajże McLemorea - szło to na zasadzie jakiegoś wężyka chyba, czy jakoś tak, ale to była zdecydowanie V tura FA - jak byś tego nie nazwał. 

 

Znalazłem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

Jakoś od połowy 3 str. V tura 2019

 W 2020 nie chce mi się szukać, ale SlaKB podpisywał wtedy z połowę składu uzupełniając skład Milwaukee, również C_M podpisywał Luwawue i Justiny Jacksony, a Jasiek wtedy podpisywał bodajże McLemorea - szło to na zasadzie jakiegoś wężyka chyba, czy jakoś tak, ale to była zdecydowanie V tura FA - jak byś tego nie nazwał. 

 

Znalazłem:

 

4 tura była zapowiedziana jako ostatnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

4 tura była zapowiedziana jako ostatnia

Czemu w to brniesz? - to nie ma sensu..

@ozzy110 w tym roku też pisał, że jak uda się dograć składy w IV turze, to nie będzie V.. - ale nie zamierzam się tym zasłaniać - za rok jak uda mi się za dużo nie czytać tych machlojek i jeszcze będę grał w BeGM to również będę pewnie składał propozycje kontraktów niegwarantowanych w IV turze, gdyż uzupełnianie składu z niegwarantowanych kontraktów jest jednym z uroków preseason, gdzie możemy obserwować formę graczy walczących o gwarantowany kontrakt. ja tak teraz mam z Garrettem i Martinem - obaj to defensorzy, którzy pewnie mogą zdobywać max 5pkt. jak przebije się któryś przed Strusia, czy Vincenta - o to cała drama 🙃 - raczej nonfactorzy.. 

Nigdy wcześniej nie miałeś z tym problemów - nie zachowuj się jak Jasiek dorabiając ideologię do bieżących potrzeb. To nie jest tak, że za każdym razem Ty, czy Jasiek musicie mieć rację - czasami człowiek się uprze by postawić na swoim i niepotrzebnie w to bronie. Tak jak pisałem Jaśkowi wyżej - każdy może się pomylić z takiego, czy innego powodu. ja tam akurat potrafię docenić przyznanie się kogoś do błędu - to tylko gra, każdy na co dzień zajmuje się różnymi rzeczami - czasem coś z głowy wyleci, czasem mamy gorszy dzień, ale grunt, żeby na końcu być fair.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ozzy110 napisał:

A to do jakiego stanu CM doprowadził Knicks woła o pomstę do nieba.

do jakiego stanu doprowadziłem?

A tak, takiego, że gdyby nie kontuzje, byłby 3-peat 🤷‍♂️

Perturbacje (kontuzje, a nie złe umowy, deale) na które wpływu nie miałem spowodowały takie, a nie inne problemy (hardcap).

Co mialem zrobić  zatem konkretnie wymiernie lepszego w tym okienku?

ja wiem, że większość z was uwielbia ruchy na łapu-capu, tymczasem to totalnie nie ten etap. Etap na takie ruchy był np w przypadku ściagniecia Bogdanovicia za dwa picki 1-rundowe.

Sezon na przeczekanie i skład który w mojej opinii zagwarantował PO. 

Jestem otwarty na dyskusję i opinie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

do jakiego stanu doprowadziłem?

A tak, takiego, że gdyby nie kontuzje, byłby 3-peat 🤷‍♂️

Perturbacje (kontuzje, a nie złe umowy, deale) na które wpływu nie miałem spowodowały takie, a nie inne problemy (hardcap).

Co mialem zrobić  zatem konkretnie wymiernie lepszego w tym okienku?

ja wiem, że większość z was uwielbia ruchy na łapu-capu, tymczasem to totalnie nie ten etap. Etap na takie ruchy był np w przypadku ściagniecia Bogdanovicia za dwa picki 1-rundowe.

Sezon na przeczekanie i skład który w mojej opinii zagwarantował PO. 

Jestem otwarty na dyskusję i opinie.

Do takiego, że kolejną rundę masz wyjebane, kryjesz się jakimiś wyjazdami i brakiem dostępu do forum i nie potrafiłeś złożyć całego składu. Aspiracje na mistrza a organizacja i rzetelność zerowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ozzy110 napisał:

Do takiego, że kolejną rundę masz wyjebane, kryjesz się jakimiś wyjazdami i brakiem dostępu do forum i nie potrafiłeś złożyć całego składu. Aspiracje na mistrza a organizacja i rzetelność zerowa

i jaka bylaby wymierna korzysc ze sciagniecia jakis ziutkow na rookie minimum (bo tylko na to mam miejsce)?

abstrahując od tematu mojej wyjebki za którą przepraszam. taki okres, będzie lepiej 😛

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Chłopie, ja im rzuciłem wtedy ponad 4 mln gwarantowanej kasy, a Ty dalej płaczesz, że zawodnicy nie podpisują klauzuli pod tytułem "dostanę dokładnie 0$, zrezygnuję z wszystkich innych opcji aka - możliwy deal w NBA, możliwy two-way w NBA, umowy jakie mam w Europie  ale będę za to mógł charytatywnie przez miesiąc pomachać ręcznikiem na treningach Magic." Nikt, wliczając w to Łukasza Koszarka, Marcina Wygnańskiego czy magazyniera z biedronki nie podpisze czegoś takiego.

 

Wygnanski easy by podpisał, koszulkę meczowa z własnym nazwiskiem by miał!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Myślę, że rozmienienie Beasleya pozwalające na podpisanie kilku dodatkowych graczy za minimum byłoby znacznie lepszą opcją. 

Sprzedaż Irvinga jak chodzi o brak uzyskanych solidnych dodatków do Simmonsa wygląda słabiutko.

Co do Beasleya, to myslisz krotkofalowo. 

A propo Irving Simons nie masz racji.

Co do Landale itd niby masz racje, ale to malo wymierne korzysci tak czy siak i prawdopodonie nic by nie zmienily.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Może być tu bardzo ciężko o 10 miejsce, musiałbyś obecnie mieć nieustannie zdrowy cały skład by walczyć, a jest to delikatnie mówiąc mało prawdopodobne. 

mozliwe, niemniej w nawiazaniu do twoich postow, jedyne co mogloby tu stworzyc rotacje to rozmienienie beasleya.

zaspokakajac ciekawosc, nie pojawily sie takowe oferty, ktore bylyby godne.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, january napisał:

No to już jest jakaś informacja z tym Beasleyem;). Jednak nie do końca - lepiej negocjując deal Simmonsa zyskałbyś pewne assety. Mogłeś zrzucić Decka i mieć miejsce na kolejne - dla Ciebie wyjątkowo cenne minimum dla vet - przykładowo utrzymać Tuckera za minimum/ pozyskać jakiegoś Otto Portera, czy choćby Connaughtona dzięki temu? Mogłeś wyciągnąć kilku undrafted graczy, mogłeś pozyskać 2nd roundery w tegorocznym drafcie '21 i wyciągać sam Reavesów czy Hylandów.

Coś w rodzaju:

Simmons/Reaves/Vincent
Beasley/Kennard/Hyland
Porter/Connaughton
Davis/Melo/Nwora
Robinson/Landale/Bassey

I zupełnie inaczej byśmy wtedy rozmawiali;)

 

moglem tez nie zejsc z kwarteru plumlee, bradley, burke, dotson za darmo i miec 5 mln wiecej w wydatkach bez wymiany irving simmons (czyli w sumie 15 mln wiecej).

jak na moje spoko lato. jestem zadowolony.

jak uznam ze jest potrzeba, rusze pick. narazie jej nie ma

wymiany decka na vet min mnie nie stac, zatem porter to teoria bez podstawy

twoje lepsze lato =  connuahgton versus forbes (forbes lepszy fit dla mnie) i wacki ktore nic nie wniosa (te 2-rundowce itd)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.