Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Lucas napisał:

Btw jako że obaj są graczami Nuggets i przy obu pojawiało się sporo komentarzy że przepłacenie i że lepiej było czekać rok to spójrzcie, że Porter dostał (wydaje mi się że nie poprawną, ale czekam na potwierdzenie) identyczna ofertę jak od Denver i BMF nie wyskakuje z tekstem, że powinien podpisać za mniej, bo nie jest tyle wart 😜

bo porter jest tyle wart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał:

@Lucas ja tylko zwracam uwagę że to podejście "ile by gracz chciał" ( @Alonzo przecież o tym piszą @RonnieArtestics i @Lucas ) rok temu spowodowało że wszyscy gracze są w plecy i to może sugerować że to podejście może być bledne

Duncan Robinson u nas zarabia o połowę mniej niż w rl

Kennard który w rl dostał chyba 40mln u nas gra za minimum

A pisanie @Lucas i @RonnieArtestics że gracz tyle nie jest wart i z drugiej strony mówienie, że u nas gracz wyceniłby się na więcej jest właśnie hipokryzją z Waszej strony bo to nie Wasze  pieniądze i nie Wasze negocjacje - a gracz co najwyżej powinien zwolnić agenta..

..ale to Wy jesteście jego agentem 🙃 i macie to rozpatrywać tak, zeby jednak gracz podpisał dobry kontrakt, a nie później beztrosko rozkładać ręce - bo jak podpisze zły kontrakt to będzie właśnie Wasza wina, że później gracz dostał mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Alonzo napisał:

.. napisała osoba, która uznała, że Cameron Krutwig odrzuciłby możliwość campu na niegwarantowanym kontrakcie z drużyna, która grała w Finale Konferencji w NBA 🙃

.. poczytaj swoje głupoty, to może zrozumiesz.. w sumie dyskusja z tobą nie ma sensu.. 

Cameron Krutwig made in April the announcement that he would leave NCAA to turn pro and chooses for a European deal instead of G-League

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

pisanie @Lucas i @RonnieArtestics że gracz tyle nie jest wart i z drugiej strony mówienie, że u nas gracz wyceniłby się na więcej jest właśnie hipokryzją z Waszej strony bo to nie Wasze  pieniądze i nie Wasze negocjacje - a gracz co najwyżej powinien zwolnić agenta..

Ale to nie jest hipokryzja, dałeś mu dobrą ofertę, której sam Gordon nie chciałby przyjąć, bo wycenia się lepiej. Także jako jego agent moge mu coś sugerować, ale decyzja zależy od gracza, jeśli agent twierdziłby że Aaron jest gorszy niż sądzi to pewnie zostałby zmieniony na innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lucas napisał:

Ale to nie jest hipokryzja, dałeś mu dobrą ofertę, której sam Gordon nie chciałby przyjąć, bo wycenia się lepiej. Także jako jego agent moge mu coś sugerować, ale decyzja zależy od gracza, jeśli agent twierdziłby że Aaron jest gorszy niż sądzi to pewnie zostałby zmieniony na innego.

Hipokryzja to jest odrzucić Extension oladipo i Zacha Collinsa sezon temu bo gracz by tyle nie wziął a teraz przy gordonie atakować innych i twierdzić że są hipokrytami jeżeli głosują na nie bo gracz by tyle nie wziął;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Regis napisał:

Tam ich nie było, moich był tylko Bam i decyzję odnośnie niego podjąłem.

http://e-nba.pl/topic/7664-begm-decyzje-odnośnie-graczy-two-way-tw/

Ale byli tu. Byłeś oznaczony. A co się dzieje z RFA jeśli nie zrezygnujesz z cap holdu i złożenia QO? No składasz QO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Regis napisał:

Ale tu nie ma żadnego terminu, dlaczego nie mogę z nimi podpisać umowy na drugi rok two-way? 

Proszę cię przeczytaj regulamin. Potem będziemy rozmawiać

Jeden

4.1.1: Oferty quallyfying offer można wycofywać do zakończenia drugiej tury. Każdy zawodnik, któremu taka oferta zostanie przedstawiona, a nie doczeka się oferty w żadnej z tur FA klub podpisuje go na roczny kontrakt o wartości QO

Dwa

Gracza sprowadzonego do klubu w drugiej rundzie draftu, można podpisać na dwuletnią umowę two-way. Zawodnicy ściągnięci metodą wężyka dostają umowę tylko na rok.

A trzy to CBA mówiący o byciu RFA po zakończeniu two wayaFor players coming off Two-Way contracts where the player is no longer eligible to sign another Two-Way contract1, the qualifying offer is a standard NBA contract with the minimum salary based on years of service, with at least the Two-Way G-League amount guaranteed.

For all other players coming off Two-Way contracts, the qualifying offer is a Two-Way contract, for the standard Two-Way salary, with $50,000 protected

 

A jakoś że gracze z wężyka nie mogą być przedłużeni na 2 rok to zostaje opcja QO.

Oznaczałem, pisałem, przypominałem. Eld też pisał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@everyone

widzę, że idą głosy na QO 1,8 mln przez Anfree Simmonsa.

Serio uważacie że zamiast w pełni gwarantowanych 9 mln gracz na dorobku weźmie 1,8 licząc że dostanie za rok 4-5 mln na sezon aby wyjść na swoje?

Mam młody zespół i sporo minut dla niego więc propozycja nowego kontraktu mimo że nie oszałamia to jest fair i robi mu spokojne dni. dodatkowo w tym sezonie z marszu dostałby 1,2mln extra dostając gwarancję na wypadek kontuzji

myślałem, że mimo że oferta nie jest jak dla Gwiazdy ta gwarancja i zachowanie praw Birda z równoczesnym graniem dużych minut w młodym zespole to OK oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

@everyone

widzę, że idą głosy na QO 1,8 mln przez Anfree Simmonsa.

Serio uważacie że zamiast w pełni gwarantowanych 9 mln gracz na dorobku weźmie 1,8 licząc że dostanie za rok 4-5 mln na sezon aby wyjść na swoje?

Minimum za rok na dwa lata to ponad 4 miliony więc dużo nie ryzykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ci powiem @ignazz dlaczego głosuje za QO

osobiście obserwuje Simonsa od początku jego kariery i uważam że może być świetną 3 opcją w dobrym teamie - potrzebuje więcej minut które w tym sezonie podobno ma od Billupsa dostać.

Sam zastanawiałem się bardzo mocno czy nie dać mu 15-18/3 ale stwierdziłem że poczekam i zobaczę jak po tym sezonie rynek go wyceni - 9/3 to dość słaba propozycja szczerze mówiąc - jakbyś dał mu w okolicach tego co ja miałem w głowie to głosowałbym na tak - w tej sytuacji lepiej brać QO i za rok sprawdzić rynek (wedle mojej opinii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Żaden młody gracz nie da zniżki pazernym lajzom z Mavericks po tym jak potraktowano Trae Younga, który notabene za rok podpisuje tylko i wyłącznie umowę 2+1 PO, by móc po 2 latach samemu decydować o swej przyszłości, a nie siedzieć u GMa co go tak bardzo nie szanuje. 

#stopzłodziejstwuDallas

Zlituj się po tym co dałeś Ingramowi na start. To było dopiero złodziejstwo…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, january napisał:

Żaden młody gracz nie da zniżki pazernym lajzom z Mavericks po tym jak potraktowano Trae Younga, który notabene za rok podpisuje tylko i wyłącznie umowę 2+1 PO, by móc po 2 latach samemu decydować o swej przyszłości, a nie siedzieć u GMa co go tak bardzo nie szanuje. 

#stopzłodziejstwuDallas

Dallas Mavericks glownym faworytem do wygrania tytułu w tym sezonie, GM Lakers świadomy potencjalnej łamliwości swojego zespołu -> tekst przetłumaczony za darmo specjalnie dla społeczności BeGM.

Btw uwazam, ze @january ma troche cos ala Nets w RL (choc jednak liderzy Lakers u nas sa bardziej zdrowi historycznie i nie maja problemów z antyszczepem) i zdrowych Lakers raczej nikt nie jebnie, ale jak miałbym kasę stawiać to wybrałbym pewnie 2-3 inne zespoly :D  Na pewno Minnesote i Dallas, moze tez kogos ze Wschodu. Generalnie Zachód > Wschód w tym roku, no brainer.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lucas napisał:

Dallas Mavericks glownym faworytem do wygrania tytułu w tym sezonie, GM Lakers świadomy potencjalnej łamliwości swojego zespołu -> tekst przetłumaczony za darmo specjalnie dla społeczności BeGM.

Btw uwazam, ze @january ma troche cos ala Nets w RL (choc jednak liderzy Lakers u nas sa bardziej zdrowi historycznie i nie maja problemów z antyszczepem) i zdrowych Lakers raczej nikt nie jebnie, ale jak miałbym kasę stawiać to wybrałbym pewnie 2-3 inne zespoly :D  Na pewno Minnesote i Dallas, moze tez kogos ze Wschodu. Generalnie Zachód > Wschód w tym roku, no brainer.

Zion się połamie, Trae trafi na lepszym konkurentów w playoff, niż NYK i Ben Simmons i hajpik na Dallas spadnie. 

Swoją droga czy oprócz Trae jest u nas jakikolwiek zawodnik, który w Real NBA dostał maksa, a u nas nie potrafił się dogadać z swoim Gm-em? 

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MMM2121 napisał:

Trae trafi na lepszym konkurentów w playoff, niż NYK i Ben Simmons i hajpik na Dallas spadnie. 

Trae trafił na trzecią i drugą obronę w lidze. Myślę, że se poradzi :) 

27 minut temu, MMM2121 napisał:

Swoją droga czy oprócz Trae jest u nas jakikolwiek zawodnik, który w Real NBA dostał maksa, a u nas nie potrafił się dogadać z swoim Gm-em? 

Embiid, Adebayo, pewnie jeszcze ktoś.

E: Jeszcze Murray i Towns.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ( karpik bez urazy wiesz ze podoba mi się twój skład i to jak do tego doszedłeś ) Dallas to taki trochę contender na glinianych nogach. Trae i Jrue jako jedyni z big4 są sprawdzeni w PlayOffach, Zion co prawda u nas doszedł już do WCF ale jesli w tym roku znowu nie wejdzie w realu do PO, to ja go traktować powaznie nie będę. (tak samo nie traktuje w PO powaznie KAT-a wiec muszę być konsekwentny)  Niech wejdą do PO to pogadamy, a jak znowu 35-36 winów zrobi to troche lipa. Nie mowie już o Woodzie nawet. Dallas ma wysoko sufit i bardzo mlody ten trzon, wiec będą się liczyc przez najbliższe lata, ale czy to już ten sezon? Wg mnie jeszcze nie. Na ten moment na papierze zdecydowanie Lakers, Wolves >> Mavs. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.