Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, MMM2121 napisał:

To od ziomów, którzy liczą potem na promocje od swoich graczy. Ręka rękę myje xd

No ja tam ziomkiem bym się nazwał Karpika ;) 

mniej tak z prostych względów - 85/4 jest bdb opcja dla solidnego rolsa

@january skąd info o ze chce maxa? Ja czytałem że phx szykuje kwotę w okolicach 80-100/4 (gdzie ta druga dla mnie lekko przesadzona)

wez pod uwagę ze za rok będzie mniej druzyn z kasa a nie widzę tu hurra optymizmu co do rzucania mu kwot rzędu 100+ ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Szulim napisał:

mniej tak z prostych względów - 85/4 jest bdb opcja dla solidnego rolsa

?? ;)

Btw, plotki krążyły, że obóz WCJ liczy na ~70/4 od rl Magic, a u nas dostał propozycję 50/4, co wydaje się raczej fair (no może lepiej by to wyglądało w postaci 3+1, bo jednak taki młody gracz lubi wyskoczyć poziomem nagle dość mocno, a pozycja centra też raczej deficytowa), ale no dają do myślenia takie potencjalne oczekiwania z obozu zawodnika. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Braveheart22 napisał:

?? ;)

Btw, plotki krążyły, że obóz WCJ liczy na ~70/4 od rl Magic, a u nas dostał propozycję 50/4, co wydaje się raczej fair (no może lepiej by to wyglądało w postaci 3+1, bo jednak taki młody gracz lubi wyskoczyć poziomem nagle dość mocno, a pozycja centra też raczej deficytowa), ale no dają do myślenia takie potencjalne oczekiwania z obozu zawodnika. 

Ja sie kierowalem wycena Hollingera:

Take a look at Hollinger’s EEV for the lottery picks from 2018

  1. Ayton — $34.4+ million per year
  2. Marvin Bagley III — $5
  3. Luka Doncic — $41.4
  4. Jaren Jackson Jr. — $15.2
  5. Trae Young — $34.4+
  6. Mo Bamba — $3.1
  7. Wendell Carter Jr. — $12.5
  8. Collin Sexton — $16
  9. Kevin Knox — $3.2
  10. Mikal Bridges — $30
  11. Shai Gilgeous-Alexander — $34.4
  12. Miles Bridges — $17.5
  13. Jerome Robinson  released, not eligible
  14. Michael Porter Jr. — $34.4+
  15. Troy Brown Jr. — $11
  16. Zhaire Smith — released, not eligible
  17. Donte DeVincenzo — $24.75
  18. Lonnie Walker — $3
  19. Kevin Huerter — $21.25
  20. Josh Okogie — $12
  21. Grayson Allen — $5.6
  22. Chandler Hutchison — released, not eligible
  23. Aaron Holiday — $8.25
  24. Anfernee Simons — $4.5
  25. Moritz Wagner — released, not eligible
  26. Landry Shamet — $8
  27. Robert Williams — $11
  28. Jacob Evans — released, not eligible
  29. Dzanan Musa — released, not eligible
  30. Omari Spellman — released, not eligible
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby był tylko "solidnym" rolesem to by nie dostał od karpia 85/4. Elite roles pasujący wszędzie o każdej porze dnia i nocy. Patrząc na to, że Mikal to powszechnie lubiany i ceniony, w dodatku jeszcze młody grajek, a także na niektóre kontrakty z naszej gierki (choćby Winslow :)) to myślę, że akurat o niego będzie mocna walka za rok i jeszcze lepsza wypłata wleci niż teraz. 

22 minuty temu, eMeS napisał:

Ja sie kierowalem wycena Hollingera:

Rozumiem, ale nie jest on żadną wyrocznią :)

Napisałem tylko jak to według plotek widzi obóz WCJ ;)

Np. w zeszłym roku Hollinger wycenił Hassana na ponad 17 baniek, RHJ na prawie 12... :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Braveheart22 napisał:

Rozumiem, ale nie jest on żadną wyrocznią :)

Nie no jasne, ale plotki z obozu zawodnika z drugiej strony tez nie :DA Hassan to chcial maxa swego czasu :)

edit: aaa, ze rok temu mial zarobic 15+, no to jest niezla beka rzeczywiscie :P

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, eMeS napisał:

Nie no jasne, ale plotki z obozu zawodnika z drugiej strony tez nie

No zawsze trochę zawyżone. Sam jestem ciekaw jak rl Magic to rozwiążą, bo z ich środowiska to bardzo ciężko o jakieś info, przecieki itd., więc nie wiadomo i ciężko ostatecznie ocenić :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

No zawsze trochę zawyżone. Sam jestem ciekaw jak rl Magic to rozwiążą, bo z ich środowiska to bardzo ciężko o jakieś info, przecieki itd., więc nie wiadomo i ciężko ostatecznie ocenić :)

zwłaszcza że bambe mają, mogą im obydwu mówić, że ten drugi chce mniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie z Mikalem. Ten kto mu da te 30 baniek za rok to się niezłe może wdupic. Ale na moje to standardowo dużo gadania a sam zawodnik tylko finalnie straci. Sam początkowo myslalem ze by zaryzykował ale po chłodniejszym spojrzeniu wątpię by dostał 22+ No chyba ze ktoś się ostro napali a na rynku za rok bida i RFA będzie na zasadzie udupic rywala albo siebie…

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, shevcu napisał:

Trochę przesadzacie z Mikalem. Ten kto mu da te 30 baniek za rok to się niezłe może wdupic. Ale na moje to standardowo dużo gadania a sam zawodnik tylko finalnie straci. Sam początkowo myslalem ze by zaryzykował ale po chłodniejszym spojrzeniu wątpię by dostał 22+ No chyba ze ktoś się ostro napali a na rynku za rok bida i RFA będzie na zasadzie udupic rywala albo siebie…

 

Ej a ile razy ktoś u nas odpuścił Rfa inna darmo go stracił? Dallas sobie nie pozwolą stracić sobie stracić zawodnika za darmo. No i maja w c*** gajsu, aby płacić podatek ewntualnie. Dlaczego tacy Bulls lub ktokolwiek inny nie dadzą mu z 25 na rok? Dla nich to byłby skarb, a z hajsem i tak nic nie zrobią. Dodatkowo to zdrowy zawodnik, nigdy nie opuścił większej liczby gier… 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMM2121 napisał:

Ej a ile razy ktoś u nas odpuścił Rfa inna darmo go stracił? Dallas sobie nie pozwolą stracić sobie stracić zawodnika za darmo. No i maja w c*** gajsu, aby płacić podatek ewntualnie. Dlaczego tacy Bulls lub ktokolwiek inny nie dadzą mu z 25 na rok? Dla nich to byłby skarb, a z hajsem i tak nic nie zrobią. Dodatkowo to zdrowy zawodnik, nigdy nie opuścił większej liczby gier… 

 

Chyba mało kto. Niby nie pozwolą ale Young i Zion to max Holiday ma 30 baniek Wood 20. Albo robisz transfer Wooda albo odpuszczasz Mikala. Przecież karpik nie będzie płacił za s5 jakieś 140 baniek no ludzie:) wiem ze niektórzy maja w chuuuj hajsu ale przychodzi taki moment ze jak masz go wydać to oglądasz dolara z każdej strony.

przykladow jest wiele. Czy Theis by miał od Lakers taka ofertę gdyby nie inne oferty. Pewnie nie. Przykładów można mnożyć. 90/4 może ale nie wierze w żadne 100/4, nie ma gracza który mu tyle da

Teraz, january napisał:

No to chyba dobrze dla gracza z taką umowa za rok?

Może ale nie musi. Co będzie za rok nie wiemy a jak się rozpierdoli po drodze jak Oladipo…za potencjał 30 baniek nikt nie da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Lol, to Ingram tu odrzucał grubo ponad 100 baniek z zakrzepica co mu wywaliło rękę na pół roku, ale Bridges na wyższym juz salary weźmie 85 bo może się rozwali.

Podwójne standardy;)

Ja nie wiem czemu ktoś w ogóle patrzy na interes Dallas, gdy powinien dotyczyć nas tylko interes Bridgesa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Ja nie wiem czemu ktoś w ogóle patrzy na interes Dallas, gdy powinien dotyczyć nas tylko interes Bridgesa

Nauczeni przypadkiem Duncana Robinsona uważam, że powinniśmy klepnąć extension Bridgesa. 

To jest bardzo dobra oferta dla elite, ale jednak tylko rolesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.