Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

no i mowie, wyjdzie taki kwaitek, ze dozier bedzie 10 mln zarabial a lakers go na minimum beda kisic i wymienia w ostatnim roku Eldowi czy komus za pick

To wtedy to wkleisz i nikt już na Jaśka nie zagłosuje w takiej sytuacji. 

Rozchmurz się, wigilia jest ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, człowiek...morza napisał:

bo wychodzi tu po prostu totalny brak znajomosci graczy przez co poniektrocyh.

Ja dlatego byłem tu aktywny, bo nie chodzi o złośliwość względem Lakers, ale o samego zawodnika. Jestem w połowie meczu i Dozier wygląda świetnie, jaraja się nim też komentatorzy.

No ale zadecydował płacz Januarego, próba odwrócenia dyskusji z Doziera na jakąś wojenkę ze mną i trade z Thunder oraz komentarze z całym szacunkiem do ely'ego osoby która z nami nie gra i nie jest z tego co wiem osoba oglądająca praktycznie każdy mecz Denver :)

Teraz, Alonzo napisał:

Rozchmurz się, wigilia jest ;) 

Wigilia jest wieczorem, na razie jest oglądanie NBA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja dlatego byłem tu aktywny, bo nie chodzi o złośliwość względem Lakers, ale o samego zawodnika. Jestem w połowie meczu i Dozier wygląda świetnie, jaraja się nim też komentatorzy.

No ale zadecydował płacz Januarego, próba odwrócenia dyskusji z Doziera na jakąś wojenkę ze mną i trade z Thunder oraz komentarze z całym szacunkiem do ely'ego osoby która z nami nie gra i nie jest z tego co wiem osoba oglądająca praktycznie każdy mecz Denver :)

ocieram łzy w chusteczki z beasley'a, który wyglądał zajebiście mimo niemrawego początku i paru wykręconych z kosza trójek.

swoją drogą d'lo z lawki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ocieram łzy w chusteczki z beasley'a, który wyglądał zajebiście mimo niemrawego początku i paru wykręconych z kosza trójek.

Chociaż teraz będziesz widział ile daje gra z KATem, liczę tu na uczciwość z Twojej strony i wniosek do Rady o anulowanie tej haniebnej pseudowygranej Knicks w playoffs z Wielkimi Magic

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Chociaż teraz będziesz widział ile daje gra z KATem, liczę tu na uczciwość z Twojej strony i wniosek do Rady o anulowanie tej haniebnej pseudowygranej Knicks w playoffs z Wielkimi Magic

no w obornie ladna kaszana, przyznaje

a sliwka flirtowal z tripple-double

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, człowiek...morza napisał:

no w obornie ladna kaszana, przyznaje

a sliwka flirtowal z tripple-double

Plumlee wyjaśniony przez KATa, ale fajnie mu szło przeciwko Nazowi Reidowi ;) Chociaż trzeba przyznać, że jak Plumlee nie był w stanie przebić się przez tą kaszanę w obronie KATa - jak to ładnie ująłeś - to potrafił faktycznie dobrze podać. Ogólnie cieszy dobra dyspozycja mojego pocovidowego lidera i odniesiony łin nad Pistons, pomimo, że prawie cały czas przegrywali. Ławka Wolves za dużo oddaje i brakuje tam tego RHJ, bo ten Juancho to się chyba faktycznie tylko do machania ręcznikiem nadaje. Ciekawe, jak rozwiążą Wolves bogactwo guardów - Beasley, Rubio i z ławki niezły Russell i świetny w debiucie Edwards. Okogie robi za czwórkę, Layman zardzewiały jeszcze. 

Beasley fatalny w I połowie, ale drugą miał świetną - fakt, choć nie szalałbym z zachwytami nad niim, bo jednak najlepszą swoją akcję miał przeciwko Twojemu Plumlee, którego minął jak krzesełko - co widać nawet na filmiku, który wrzuciłeś. Bronili go głównie debiutujący Hayes i młody Michajluk - zatem zaczekajmy na bardziej wymagających obrońców. :) Choc decydujące punkty, to jego trójka z rogu po podaniu KATa, który ściągnął na siebie wbijając się chyba 3 graczy Pistons i za chwile wymuszenie faulu na Prawie Trimple Double Plumlee i 3 osobiste KATa :) 

 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Dla BeGM oczywista. 

Natomiast dla RotoGM faktycznie dziwna :) 

Jeśli nie patrzymy na grę w RL to ja bym jednak chciał Poeltla na extension za 2mln za sezon bo przed Cavs był CZWARTYM centrem w beGM Raptors (za Zazą, Gortatem i jakimś Birchem czy kimś takim), więc te 7,5 ode mnie to jakaś masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.