Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Eld napisał:

Extension a la LBJ będzie możliwe, tym bardziej że podstawę będzie miał całkiem spoko bo około 18M × 120%.

Extension możesz dać 2 lata po podpisaniu nowego kontraktu, czyli łącznie po 3 latach, a renegocjować możesz też dopiero po 3 latach, więc za 2 lata będzie to po prostu niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no siakam i vanflet melodia przeszlosci, z ktora longer nie ma wiele wspolnego. brown to byl wysoki pick.

a w knicks amsz przyklady z aktualnego lata, za co w pelni odpowiada czlowiek morza.

wszysyc krzycza, ze mielismy docenaic prace gm'a. a jak przychodzi co do czego, to grochem o sciane xdddd

No ale jak Ty dajesz przykłady Dotsona i Nianga, to jak ja mam traktować to poważnie?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No ale jak Ty dajesz przykłady Dotsona i Nianga, to jak ja mam traktować to poważnie?;)

podalem Ci 4 przyklady. 

lepsze i gorsze, kazde ma znaczenie.

bo kazdy dostal szanse na promocje swojej osoby.

zabawne jak to Ignazz czy Eld krzycza, ze nie bierzemy pod uwage big marketow ola boga tralalala, ze tylko praca gm'a. 

no widac to po glosach haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jaki jest najwyższy kontrakt jaki podpisał którykolwiek z tych ludzi w wolnej agenturze?

sam sobie odpowiedz co oznacza odrzucenie oferty za 54 mln

bo ja logicznego i trzezwego rozumowania uczyc Cie nie bede. nie moja rola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LONGER01 napisał:

Ja od początku gry co sezon mam połowę składu opartą o młodzież, w zeszłym roku miałem jednego gracza powyżej trzydziestego roku życia, więc w stawieniu na młodzież mam trochę więcej doświadczenia niż Ty.

zadnego nie znalazles.

a mielismy promowac prace gm'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, fluber napisał:

Uwielbiam te pojedynki kontenderów na FA na to kto ma gorszą rotację w celu podpisania jakichś kasztanów znikąd;)

Muszę jednak przyznać, że płacz CM-a, że powinien wygrać głosowanie, bo wypromował Damyeana Dotsona, przebił wszystko jak do tej pory;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jae'Sean Tate... 

Bardzo mnie zaskakuje jak do jego przypadku podchodzą głosujący. O ile stawianie na 1 miejscu Soty oczywiście można zrozumieć, bo jako jedyni przedstawili mu na papierze dwa lata gwarantowane (u mnie to była, po zobaczeniu oferty Soty, tylko gwarancja słowna, w którą nie każdy musi wierzyć i rozpatrywać), więc pewnie są faworytem i prawdopodobnie go zgarną. Ale stawianie ofert innych zespołów (poza Sotą) ponad Clippers to już śmiech na sali. Tyle z mojej strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Duncan Robinson

Dałem mu maksymalny kontrakt jaki wg CBA mogę dać w tej chwili. 

Duncan ma prawie 27 lat i jeden dobry/bardzo dobry sezon za sobą. Kontrakt ode mnie daje mu stabilizację i pierwsze poważne pieniądze. 

Jeżeli ktoś go wycenia na 60/4 lub w pobliżu to proszę by się zastanowił czy dla ok 10% większego kontraktu jest w stanie zaryzykować tyle milionów. Kontuzja, słabsza forma, trade w realu do innej drużyny i inna pozycja, gorsze statystyki itd. wszystko to może spowodować, że rozminie się z dużą ilością gotówki. 

Czy po jednym dobrym sezonie i w wieku prawie 27 lat by był w stanie zaryzykować. 

Lepszy wróbel w garści czy gołąb na dachu. 

Dodatkowo dałem mu PO na koniec. 

Oczywiście jeżeli ktoś go ma jako maksowego gracza, to nie musi się zastanawiać, trzeba ryzykować. 

Do przemyślenia. 

skoro kennard dostaje 64 mln to o czym my tu rozmawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Extension możesz dać 2 lata po podpisaniu nowego kontraktu, czyli łącznie po 3 latach, a renegocjować możesz też dopiero po 3 latach, więc za 2 lata będzie to po prostu niemożliwe.

Nawet jak się ma full birdy i pozyskało się gościa na rookie kontrakcie? Gdzieś widziałem taki zapis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, człowiek...morza napisał:

meczu Ci nie zagrał i oddales jak worek ziemniakow.

wiec działa na twoja niekorzysc jak juz

He??? Cały sezon u mnie gral i jako jedyny złożyłem mu ofertę. Jak worek ziemniaków to Ty mi oddałeś D. White'a tydzień po drafcie. Watson za tydzień skończy 26 lat, tyle samo co Siakam, Harrell i VanVleet + będzie starszy od sześciu zawodników u mnie w składzie - a propos promowania młodzieży. Na SF mam tylko Matthewsa i Browna, więc 10x łatwiej będzie mu dostać minuty. Każdy argument którego użyłeś jest po prostu chybiony, także ja poczekam w spokoju do rozstrzygnięcia a Ty tu dalej wymyślaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Na obietnice przyszłego kontraktu jest paragraf w cbafaq. Radzę wszystkim, zwłaszcza tym, którzy je składają, zaznajomić się z nim i go przestrzegać. Obowiązuje również u nas. 

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q30

A Radę o przestrzeganie zasad gry. 

@Eld to nie do Ciebie personalnie, ale do wszystkich, którzy składali takie oferty. 

U nas warto do tego podejść łagodniej i sprawdzamy przy tym wiarygodność GMów, dlatego tu Tecu kompletnie się z Toba nie zgadzam. Grając w BeGM trzeci sezon widzę jak niektóre głosowania są u nas - przepraszam nie chcę nikogo urazić - ale strasznie niepoważne. Do tego gracze latają z klubu do klubu z zatrważającą prędkością, a na końcu przy ocenie teamaów brany jest u nas pod uwagę impact gracz a rl i wielu GMów nie zwraca uwagi na to, że gracz w danym teamie jest w zupełnie innej roli, albo co dopiero tam trafił i zwyczajnie nie może dawać tego impactu. Ciekawi mnie chociażby skuteczność za 3pkt. teraz Georgea Hilla w rl Thunder. Niestety nie ma już u nas Lamy, żeby pomimo, ze pięknie pisał o koszykówce zweryfikować teraz tą bzdurę - gdyż on cały czas żonglując składem powoływał się na jego grę obok Antka, a sam wtedy pod koszem nawet nie miał Aytona, który był zawieszony.. 

Deklaracje mówią nam sporo o wiarygodności danego GMa. Wiem, że dla kilku GMów jest to śmieszne i naiwne, ale są wśród nas tacy, dla którego dane słowo coś jednak znaczy. 

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

A szkoda strzepic ryja na tego Watsona.

Longer nikogo w Toronto na własna reke nie wypromował, co świadczy o tym, ze toronto nie stawia na młodych i nie daje im szansy.

knicks wypromowali robinsoan cartera dotsona i nianga. Stawiaja na młodych, a Ci zarabiaja porzadne pieniadze.

i c*** i czesc. i nie ma to znaczenia,

To, ze Longer zaproponuje kontrakt Watsonowi, to ja już wiedziałem, jak przeczytałem ileś czasu temu, że rl Raptors chcą na niego postawić, dlatego dla mnie to żadne zaskoczenie. Przypominam, że na początku Van Vleet był wybrany u nas na kontrakt 2way właśnie przez Longera, podobnie mój Birch. Tu @Eld chciałem zwrócic Twoją uwagę na to, że są u nas GMowie, którzy przykładają się do wyboru graczy 2way. :) 

Odnośnie promowania graczy, to akurat ja młodzieży poza oczywiście moimi Gwiazdami nie miałem na draftowskich kontraktach żadnej w Orlando i wykonałem uważam niezłą prace przez te 2 sezony zabezpieczając sobie tu głębię. Moje pierwsze ruchy po młodzież średnio wypaliły - Allonzo Trier, Frank Mason i Timothe Luwawu, ale tego ostatniego ściągnąłem w poprzednim sezonie po raz drugi. Z Duncanem Robinsonem dałem ciała, ale chciałem go na 2way (uprzedził mnie Tangiers - myślałem, ze wie kogo wybrał.. zresztą o Duncanie to my dużo na Priv pisaliśmy), Cartera i Doziera równiez chciałem wybrać przed Tobą - juz o tym pisałem. W drafcie wziąłem ro ktemu Granta Williamsa i undrafted Kendricka Nunna oraz dodałem Silve(miał być moim drugim 2way, ale ubiegł mnie Wooden) i Pelle (Pelle sam chciałeś - pamiętam o tym :) ), a teraz podpisałem Okeke i Sirvydisa - to sporo młodzieży na którą stawiam - Nunn, Williams, Silva,  Okeke i Sirvydis - do tego żaden nie jest na sprzedaż i do tego rozwijam wszystkich od początku u siebie. Jako drugiego 2way wybieram też Rayjona Tuckera - również moje odkrycie i to pomimo, że nie ma go aktualnie/już w NBA, a będzie jeszcze mój drugi 2way oraz stashowani w tym sezonie Quickley, Bolmaro i Hagans. - i to jest scouting młodzieży, a nie chwalenie się Dozierem i Carterem, którzy już grali w rl NBA :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, LONGER01 napisał:

. Na SF mam tylko Matthewsa i Browna, więc 10x łatwiej będzie mu dostać minuty. 

i terrence davis.

lillard/mccollum/van flet/ w trojke w zasadzie pochalaniaja cale 96 minut na pg/sg. 

konkruencja w obu teamach jest zgrubsza ta sama. nie ma co opowaidac bajek, ze o u mnie zagra. moze zagra moze nie, zalezy jak sie rozwinie. poki co w zadnym teamie szans ma minut nie ma. a jesli juz to bardziej w knicks gdzie dotson na sf rezerowoym smiga.

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Odnośnie promowania graczy, to akurat ja młodzieży poza oczywiście moimi Gwiazdami nie miałem na draftowskich kontraktach żadnej w Orlando i wykonałem uważam niezłą prace przez te 2 sezony zabezpieczając sobie tu głębię. Moje pierwsze rychy po młodzież średnio wypaliły - Allonzo Trier, Frank Mason i Timothe Luwawu, ale tego ostatniego ściągnąłem w poprzednim sezonie po raz drugi. Z Duncanem Robinsonem dałem ciała, ale chciałem go na 2way (uprzedził mnie Tangiers - myślałem, ze wie kogo wybrał.. zresztą o Duncanie to my dużo na Priv pisaliśmy), Cartera i Doziera równiez chciałem wybrać przed Tobą - juz o tym pisałem. W drafcie wziąłem ro ktemu Granta Williamsa i undrafted Kendricka Nunna oraz dodałem Silve(miał być moim drugim 2way, ale ubiegł mnie Wooden) i Pelle (Pelle sam chciałeś - pamiętam o tym :) ), a teraz podpisałem Okeke i Sirvydisa - to sporo młodzieży na którą stawiam - Nunn, Williams, Silva,  Okeke i Sirvydis - do tego żaden nie jest na sprzedaż i do tego rozwijam wszystkich od początku u siebie. Jako drugiego 2way wybieram też Rayjona Tuckera - również moje odkrycie i to pomimo, że nie ma go aktualnie/już w NBA, a będzie jeszcze mój drugi 2way oraz stashowani w tym sezonie Quickley, Bolmaro i Hagans. - i to jest scouting młodzieży, a nie chwalenie się Dozierem i Carterem, którzy już grali w rl NBA :) 

no no, ty wszystkich chciales, ale jakos nie trafili.

wszystkich promowales, a narazie jako jedyny o ktrym mozna mowic to nunn. 

ale bajka tradycyjnie opowiedziana

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.