Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

@Qcin_69

W NBA pierwszorundowe wybory dostają tylko dwa lata gwarantowane i czasem na tym poprzestają np Lydon w Denver a w Suns był mały shit storm jak dali gwarnacje na 3 rok Josha Jacksona. Więc jak drugorundowy wybór dostaje 3 lata w pełni gwarantowane to bierze to od ręki. Dlaczego? Bo większośc tych graczy po roku już nie ma w NBA po dwóch często wylatują.

Zwłaszcza ,że pierwszy rok w przypadku Doziera to musi być 900 tys jeśli on podpsuje minimum. Czyli wg Ciebie gracz weżmie gwarantowane 900 tys zamiast 4 mln ? Bo za rok będzie mógł testować rynek? Dozier za rok może wylecieć  z NBA albo za dwa lata.

Dozier w NBA grał dopóki Denver miało sporo kontuzji . Jak wrócił Harris to wchodził na 50 sekund na mecz. I taki gracz miałby odrzucić 3 lata gwarantowane? Bo woli teraz grać za 900 tys i wchodzić na mniej niż minutę gry ? I dzięki temu za rok ma dostać od kogoś grube miliony? Wolne żarty.. W interesie takiego gracza zawsze bedzie branie 3 lat gwaranacji . On  w Denver nie jest w 10 rotacji więc niby od kogo ma dostać ten gruby jhjs z rok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Poezją jest jak CM w argumentacji minut dla Doziera wypiernicza z rotacji sobie Treya Burkea, a Davisa (chce grać na PF) Tuckera i Carmelo upycha na 1 pozycji.

Tyle warte pierdololo o minutach dla Melo legendy Knicks co nawet nie dostała opcji gracza, kiedy 3 dni po  podpisaniu umowy się dowiaduje że z rotacji to ja wstępnie wywala Dozier Dotson i Watson. 

Epickie xd

to sobie k**** przeczytaj dokladnie w temacie free agency komentarze, ze pisze o tuckerze.

i roli burke'a rowniez

wiec nie wprowadzaj ludzi w blad

a melo gra na innej pozycji niz dotson carter i dozier wiec nie manipuluj

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 z całym szacunkiem do twojego zdania, ale zupełnie nie znasz naszych realiów.

Wychodzi, że Derrick Jones Jr. jest u Nas przeszczęśliwy, że gra jeszcze dwa lata za minimum, gdy w RL NBA dostaje już 10mln. 

Młodzi gracze wcale nie są zainteresowani długimi kontraktami. Oni wiedzą, że 2-3 mln czeka na Nich zawsze w Europie. Oni chcą się wypromować, spełnić marzenia i grać o wielkie pieniądze. A ty sugerujesz, że jakby dostali cztery lata gry za minimum to powinni GMów po nogach całować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo!!!!

Czy ktoś tu bierze pod uwagę to, że Dozier - wybrany 3 lata temu w drafcie nie zagrał u nas jeszcze ani jednego meczu? 

Przykładowo Jae'Sean Tate na którego wszyscy się u nas rzucili jak na promocje w Biedronce dostał od Rockets 3 niegwarantowane lata i jet RFA wtedy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Hallo!!!!

Czy ktoś tu bierze pod uwagę to, że Dozier - wybrany 3 lata temu w drafcie nie zagrał u nas jeszcze ani jednego meczu? 

Argumentacja równie słaba jak wtedy, gdy January pozyskiwał Dinwiddie z Chin, gdy w rzeczywistości zgłaszał mocny akces do MIP w RL NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakty sa takie.

nie wiemy ile dozier zarobił, gdzie zagrał. moglo to byc g-leauge, moglo w eurolidze, moglo w chinach.

wiemy natomiast, ze dozier za 2 lata na minimum to bedzie zlodziesjtwo i richanie zawodnika.

zatem nalezy przyjac wykladnie zgodnie z ktora, dozier nie ejst anonimowym graczem, cos tam zarobil i tera podejmuje krok, ktory da mu najlepsze perspektywy i zarobk oraz elastycznosc.. czyli knicks

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

@ely3 z całym szacunkiem do twojego zdania, ale zupełnie nie znasz naszych realiów.

Wychodzi, że Derrick Jones Jr. jest u Nas przeszczęśliwy, że gra jeszcze dwa lata za minimum, gdy w RL NBA dostaje już 10mln. 

Młodzi gracze wcale nie są zainteresowani długimi kontraktami. Oni wiedzą, że 2-3 mln czeka na Nich zawsze w Europie. Oni chcą się wypromować, spełnić marzenia i grać o wielkie pieniądze. A ty sugerujesz, że jakby dostali cztery lata gry za minimum to powinni GMów po nogach całować. 

Tak ale bierzesz pod uwagę, że Dozier i tak będzie po roku w Knicks RFA ? I gdzie niby czeka? W tym roku już kilka graczy NBA zwolniło i na razie w Europie nie podpisali bogatych umów

No i średni czas trwania umowy dla graczy typu Dozier jest ciut powyżej roku . Dozier w RL NBA nie otrzymał nawet roku gwarantowanego.

Naprawdę uważasz, że gracz weźmie niecałe 900tys w tym roku bo za rok może dostanie więcej ( mówimy o graczu ,który w normalnej rotacji nie przekracza minuty na mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Argumentacja równie słaba jak wtedy, gdy January pozyskiwał Dinwiddie z Chin, gdy w rzeczywistości zgłaszał mocny akces do MIP w RL NBA. 

Po Davisie w Knicks i teraz przy akcji z Dozierem oczy mi się coraz bardziej otwierają, że Wy tu jednak gracie w roto..

edit. i dochodzi jeszcze żonglowanie składem, które u nas nie ma wpływu na grę. 

ja z czegoś takiego wysiadam - to nie dla mnie. Mogę tu być takim Kungfu, czy Regisem bo właśnie do mnie dotarło dlaczego moja drużynę ludzie którzy znają się na NBA tak bardzo mają w pompie.. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Alonzo napisał:

Po Davisie w Knicks i teraz przy akcji z Dozierem oczy mi się coraz bardziej otwierają, że Wy tu jednak gracie w roto..

tak a propo

Pamiętacie jak Alonzo sumował zdobycze punktowe swojej drużyny i wychodziły te kwiatki po 200-ileś punktów? xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

tak a propo

Pamiętacie jak Alonzo sumował zdobycze punktowe swojej drużyny i wychodziły te kwiatki po 200-ileś punktów? xd

Doprecyzuję - roto z punktami i zaawansowanymi statsami dopasowanymi do potrzeb zainteresowanych :) 

Davis gra z LeBronem - jest bardzo dobry

KAT nie gra z LeBronem - jest ch%#wy 

Spoko C_M masz lepszy team wg tu panujących zasad. Dotarło to do mnie :)  

22 minuty temu, Regis napisał:

Wiem, że to kusząca perspektywa, ale nie idź tą drogą. Po prostu bądź sobą! 

I pamiętaj : kimkolwiek jesteś -  jesteś zwycięzcą. 

Za dużo corpo-szkoleń Regis, odpuść sobie jakieś ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Po Davisie w Knicks i teraz przy akcji z Dozierem oczy mi się coraz bardziej otwierają, że Wy tu jednak gracie w roto..

edit. i dochodzi jeszcze żonglowanie składem, które u nas nie ma wpływu na grę. 

ja z czegoś takiego wysiadam - to nie dla mnie. Mogę tu być takim Kungfu, czy Regisem bo właśnie do mnie dotarło dlaczego moja drużynę ludzie którzy znają się na NBA tak bardzo mają w pompie.. 

Opowiedz mi w takim razie jak oceniasz Tyus Jonesa, a ja Ci powiem czy ty również nie grasz w Roto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Opowiedz mi w takim razie jak oceniasz Tyus Jonesa, a ja Ci powiem czy ty również nie grasz w Roto ;)

Naprawdę po dwóch latach moich długich wypocin na forum muszę komuś Marcus udowadniać, że jestem jedną z tych nielicznych osób, które tu nie grają w roto? 

Zresztą Leonardowi i Davisowi przydałby się bardziej chociażby Twój Tyus Jones niż Kyrie Irving. :)  Wtedy Knicks to by była drużyna, a nie Roto Team.

@Qcin_69

Tak sobie śledzę wyniki głosowania - jako że je zliczam i masz spore szanse na wygranie Tate'a, który ostatnio na treningu poróżnił się z tą primadonna Rumcajsem. Ma charakter, że mu się postawił na dzień dobry ;) Do tego w Rockets może mieć łatwiej o minuty, niż w przepakowanych Nuggets - Dozier. 

Ty mu dajesz 2 gwarantowane lata + TO jak okaże się dobry  - czyli jeszcze bardziej niewolniczy kontrakt, bo Dozier chociaż ma gwarancję 3 lat, a Ty jak Tate nie wypali to go na zbitą twarz wywalisz po 2.. 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 niewiarygodna jest ta Wasza hipokryzja.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Ten Dozier zagrał 500 minut w NBA i 3,5 tysiąca w G-Leage, gość popłakałby się ze szczęścia jakby dostał gdzieś gwarantowane 3y. 

Beasley bardzo długo nie grał, a po dwóch latach wiadomo było, ze gość dostanie dwucyfrowa wypłatę, akurat Dozier zna tą historie, pokazał się w PO nie koniecznie musi lecieć na byle jaki hajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.