Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

 

no no, ty wszystkich chciales, ale jakos nie trafili.

wszystkich promowales, a narazie jako jedyny o ktrym mozna mowic to nunn. 

ale bajka tradycyjnie opowiedziana

Ponieważ ja zacząłem o nich pisać zanim zaczęli grać w rl NBA, a Ty robisz odwrotnie :) 

No i znowu pomijasz Granta Williamsa za którego proponowałeś mi ostatnio Duncana ;) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Alonzo napisał:

U nas warto do tego podejść łagodniej i sprawdzamy przy tym wiarygodność GMów, dlatego tu Tecu kompletnie się z Toba nie zgadzam

Tu nie ma się co zgadzać czy nie. To nie jest opinia. To jest fakt wynikający wprost z regulaminu. Rzeczy nie spisane regulaminem obejmuje CBA. Dopóki nie zmienicie regulaminu to jest to niedozwolone a wręcz karane. Po prostu. Nie ma dyskusji. 

Dyskusja może być nad zmianą w przyszłości regulaminu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał:

Tu nie ma się co zgadzać czy nie. To nie jest opinia. To jest fakt wynikający wprost z regulaminu. Rzeczy nie spisane regulaminem obejmuje CBA. Dopóki nie zmienicie regulaminu to jest to niedozwolone a wręcz karane. Po prostu. Nie ma dyskusji. 

Dyskusja może być nad zmianą w przyszłości regulaminu. 

Znów się nie zgadzamy :) 

Podczas głosowania FA - ok - tu mogę się z Toba zgodzić (to taka cisza wyborcza), ale ogólnie podczas naszych forumowych dyskusji pisanie o roli gracza u nas jest jak najbardziej wskazane - na bazie czego chcesz później podejmować decyzję? - bo ktoś dał więcej kasy? poważnie? - gdyby tak było, to wszyscy gracze NBA braliby po prostu wyższe kontrakty, ale decyduje dużo czynników - w tym mało kto się będzie ruszał za podobną kasę z miasta w którym gra - bo on tu ma dom, rodzinę itp. Taki Lillard przykładowo po tym, jak został sprzedany z Portland do Minnesoty, a teraz do Toronto, to chce po prostu NTC (i tu nie chodzi mi o Ciebie Longer - po prostu pierwszy z brzegi przykład, który mi się nasunął); 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Alonzo napisał:

Ponieważ ja zacząłem o nich pisać zanim zaczęli grać w rl NBA, a Ty robisz odwrotnie :) 

No no Panie scout.

To może wyslij cv do nba, skoro wynalazłes tylu graczy zanim zaczeli grac w nba

abstrahując od tego, że poświęciłem niemało czasu na obejrzenie cartera, dotsona i robinsona (pierwsi dwaj po parenaście spotkań w ncaa, a robinson parę z g-leauge). co oczywiście żadnego eksperta ze mnie nie robi, daje mi to co najwyżej powierzchowną ocenę, czy warto sie zainteresowac czy nie. i owszem wszystko bylo poprzedzone wczesniej jakims zdarzeniem (robinson chyba podpisal kontrakt, a dotson wybrany w drafcie). nie czyni to jednak mi ujmy jak sadze

a ty tam se dalej czytaj miami herald i na tym buduj cala ocene xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Alonzo napisał:

Znów się nie zgadzamy :) 

Podczas głosowania FA - ok - tu mogę się z Toba zgodzić (to taka cisza wyborcza), ale ogólnie podczas naszych forumowych dyskusji pisanie o roli gracza u nas jest jak najbardziej wskazane - na bazie czego chcesz później podejmować decyzję? - bo ktoś dał więcej kasy? poważnie? - gdyby tak było, to wszyscy gracze NBA braliby po prostu wyższe kontrakty, ale decyduje dużo czynników - w tym mało kto się będzie ruszał za podobną kasę z miasta w którym gra - bo on tu ma dom, rodzinę itp. Taki Lillard przykładowo po tym, jak został sprzedany z Portland do Minnesoty, a teraz do Toronto, to chce po prostu NTC (i tu nie chodzi mi o Ciebie Longer - po prostu pierwszy z brzegi przykład, który mi się nasunął); 

Przecież rozmowa jest o obiecaniu dodatkowych pieniędzy przy okazji nowego kontraktu w zamian za zniżkę przy obecnym. To jest zabronione i powinno być po prostu piętnowane. Chyba przykład Wesa Matthewsa i zeszłorocznej obietnicy Bucks jeszcze nie wszystkich nauczył, żeby czegoś takiego nie brać na poważnie, bo widzę, że już Gobert ma obiecany kontrakt łącznie na kolejne 6 czy 7 lat do przodu, a OG chyba na 7-8. Szanujmy się, bo to jest niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Przecież rozmowa jest o obiecaniu dodatkowych pieniędzy przy okazji nowego kontraktu w zamian za zniżkę przy obecnym. To jest zabronione i powinno być po prostu piętnowane. Chyba przykład Wesa Matthewsa i zeszłorocznej obietnicy Bucks jeszcze nie wszystkich nauczył, żeby czegoś takiego nie brać na poważnie, bo widzę, że już Gobert ma obiecany kontrakt łącznie na kolejne 6 czy 7 lat do przodu, a OG chyba na 7-8. Szanujmy się, bo to jest niepoważne.

dlatego wprowadzmy kary. bo najwyrazniej niektorych tutaj nic nie uczy i myslenie jest procesem obcym.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

No no Panie scout.

To może wyslij cv do nba, skoro wynalazłes tylu graczy 

abstrahując od tego, że poświęciłem niemało czasu na obejrzenie cartera, dotsona i robinsona zanim trafili do nba (pierwsi dwaj po parenaście spotkań, a robinson parę z g-leauge). co oczywiście żadnego eksperta ze mnie nie robi, daje mi to co najwyżej powierzchowną ocenę, czy warto sie zainteresowac czy nie. 

a ty tam se dalej czytaj miami herald i na tym buduj cala ocene xd

Niestety reżim komunistycznej (Ch)Ujni Europejskiej ocenzurował mi Sun Sentinel :( - oczywiście dla mojego dobra - jak to w dyktaturze.. 

ja również nie uważam się za jakiegoś experta - żeby nie było - podaje Tobie tylko suche fakty, że mam lepszy scouting w BeGM od Ciebie aktualnie (możliwe, ze mam po prostu szczęście), ale już mnie mdli od tej propagandy o kulturach organizacji i tego typu shicie.. 

Wymieniłeś całą młodzież i ostał się Tobie tylko ten Dotson - i żeby nie było ja to rozumiem - jak drużyna walczy o najwyższe cele, to niestety musi się wystrzelać z assetów przeważnie, ale proszę Cieę - nie pisz już jak to rozwijasz tą młodzież, bo to bzdura. Ostał sie Tobie ten Carter teraz, ale też obaczymy jak długo ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Niestety reżim komunistycznej (Ch)Ujni Europejskiej ocenzurował mi Sun Sentinel :( - oczywiście dla mojego dobra - jak to w dyktaturze.. 

ja również nie uważam się za jakiegoś experta - żeby nie było - podaje Tobie tylko suche fakty, że mam lepszy scouting w BeGM od Ciebie aktualnie (możliwe, ze mam po prostu szczęście), ale już mnie mdli od tej propagandy o kulturach organizacji i tego typu shicie.. 

Wymieniłeś całą młodzież i ostał się Tobie tylko ten Dotson - i żeby nie było ja to rozumiem - jak drużyna walczy o najwyższe cele, to niestety musi się wystrzelać z assetów przeważnie, ale proszę Cieę - nie pisz już jak to rozwijasz tą młodzież, bo to bzdura. Ostał sie Tobie ten Carter teraz, ale też obaczymy jak długo ;)  

no fakty sa takie, robinson, carter, dotosn, niang.

u ciebie nunn, ktorego jak twierdzisz obejrzales zanim go jeszcze dzial scoutingu miami wypatrzyl i opinia pobliczna uslyszala

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

no fakty sa takie, robinson, carter, dotosn, niang.

u ciebie nunn, ktorego jak twierdzisz obejrzales zanim go jeszcze dzial scoutingu miami wypatrzyl i opinia pobliczna uslyszala

 

A który Robinson? - bo sporo ich się u Ciebie przewija :D 

Nunna oglądałem dopiero w Lidze Letniej w Miami, nawet zwracałem na niego uwagę dwóm naszym GMom na Priv podczas Summer League, ale nie byli nim wtedy zainteresowani, zatem zdecydowałem się zaproponować mu kontrakt ;) 

Williamsa oglądałem w Tennessee razem ze Schofieldem.

A to taka ciekawostka dla Ciebie :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

A który Robinson? - bo sporo ich się u Ciebie przewija :D 

Nunna oglądałem dopiero w Lidze Letniej w Miami, nawet zwracałem na niego uwagę dwóm naszym GMom na Priv podczas Summer League, ale nie byli nim wtedy zainteresowani, zatem zdecydowałem się zaproponować mu kontrakt ;) 

Williamsa oglądałem w Tennessee razem ze Schofieldem.

A to taka ciekawostka dla Ciebie :) 

 

fajnie, ale ogolnie c***a mnie to obchodzi (czy o kims myslales, ale jakims cudem go nie wybrales, bo cos tam itd.).

a fakty sa takie, Knicks (a ściślej rzecz ujmując Czlowiek Morza) to krolowie w naszej lidze wyszukiwania zapomnianych ludzi i ich wypromowania. Nasi Spurs, Heat z reala. Czy to szczescie czy nie, faktu nie zmienia.

Zatem czas oddac cesarzowi co cesarskie.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, człowiek...morza napisał:

fajnie, ale ogolnie c***a mnie to obchodzi (czy o kims myslales, ale jakims cudem go nie wybrales, bo cos tam itd.).

a fakty sa takie, Knicks (a ściślej rzecz ujmując Czlowiek Morza) to krolowie w naszej lidze wyszukiwania zapomnianych ludzi i ich wypromowania. Nasi Spurs, Heat z reala. Czy to szczescie czy nie, faktu nie zmienia.

Zatem czas oddac cesarzowi co cesarskie.

..ale kogo Ty wypromowałeś? 

Mam Leonarda, Davisa i Irvinga - głosujcie na mnie! :D  -ja tylko coś takiego kojarzę

..i faktycznie - Dotson to Twój człowiek. 👍

ale reszta? 🤨 wolne żarty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie spora przewaga na TAK w przypadku Johna Collinsa.

- Po pierwsze brak player option, co powinno zamknąć dyskusje z miejsca przy braku maxa

- Mocno przeciętna finansowo oferta jak na oczekiwania gracza.

- Spurs właśnie oddali Brogdona i Aldridge jawnie zapowiadając tank. Po co gracz miałby brać teraz zniżkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Zastanawia mnie spora przewaga na TAK w przypadku Johna Collinsa.

- Po pierwsze brak player option, co powinno zamknąć dyskusje z miejsca przy braku maxa

- Mocno przeciętna finansowo oferta jak na oczekiwania gracza.

- Spurs właśnie oddali Brogdona i Aldridge jawnie zapowiadając tank. Po co gracz miałby brać teraz zniżkę?

Jakbym miał gracza pokroju Davisa w życiu bym nim nie handlował. Szukam najlepszej drogi aby wyjść z idealnego przeciętniactwa Marcus. 

Mam bardxo młody core do którego John Collins idealnie pasuje. LMA i jego 35 lat nie bardzo. Malcolm tez jest sporo starszy od mojego lidera. 

John Collins zabezpiecza swoją przyszłość i staje się najlepiej zarabiającym spurs ( pierwsza moja 100.000.000 oferta w grze). 

I nigdzie jawnie nie zapowiadam tanku bo wręcz przeciwnie to może być tak głupi sezon ze w samym zdrowiu mogę zrobić wynik młodymi. To ze jestem zachwycony klasa 2021 to prawda. Stad mam dwa wybory 2021. Wynik wyśrubować może mi ekipa 155.000.000 gdzie wszystko opiera się na jednym herosie. Bez niego wynik mimo głębi składu może być obiecujący. 

Nigdzie nie pisałem ze idę po Cade. 

Ps. Strasznie mi się dublowali LMA z Collinsem. Problem z perspektywy Johna rozwiązany. 

Dodatkowo podpis gracza obecnie sprawia ze jeżeli Marcus rzeczywiście obecnie doradzałbys mi tank dla lepszego jutra to przyjęcie oferty nie tworzy w zespole konfliktu interesu tank vs pokazanie się. Jeżeli gracz koniecznie chciałby wypromować swoją markę to będzie miał w spurs trudniej bo będę grał młodym składem a zdaje sobie sprawę ze wtedy o wynik trudniej. Dlatego rl ATL poszła w kierunku wzmocnień i sprowadziła aż 4 weteranów. U mnie etap budowy składu jest odwrotny i weterana oddałem. 

Wiec moim zdaniem Collins promował się w poprzednich 2 sezonach gdzie grał w PO. Bez waszej miłości jako głosujący. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Nie wiem czemu mając podjąć decyzję jako gracz chcecie podjąć ja na zasadzie 'byle ktoś nie miał steala na FA'. Macie się wcielić w Dociera, a patrząc na sytuację jego w życiu (24 lata, pustka na koncie) i kadrową Knicks (daleka droga do jakichkolwiek minut) to nie mam pojęcia skąd głosy na Knicks, których GM na tym FA robi z głosujących Pacanów w kwestiach Melo (któremu nawet nie dał PO, tylko wygrał żałosna deklaracją, bez ryzyka dania bonusu dla Melo jak ten skończy karierę) czy Plumlee (grubszy skandal) i teraz Doziera. 

Pacanem to Ty jesteś pisząc takie pierdoły i wprowadzając innych w błąd. Podpisali? Podpisali, więc nie wiem co wyjeżdzasz z Alonzowa argumentacja, zamiast dostosować się do rzeczywistości.

Ja swoją argumentację przedstawiłem w temacie free-agency argumentacja. Chętnych zapraszam tam. Jest tam również mowa o miejscu w rotacji.

A nawiasem mówiąc trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, że Lakers tym składem skończą. Pozostawili sobie mid-level (czekają na wolnych agentów w lutym), mają picki. Oczywistym jest, ze beda wzmocnienia. 

Gracze na pozycji Doziera - Butler, LBJ, Ingram, Batum, Glen Robinson III. W Knicks? Leonard, Beasley, Dotson, Tucker. 

Zarówno tu i tu jak na ten moment będzie musiał przeskoczyć jednego zawodnika. Glena Robinsona bądź Dotsona. Z tym, że Knicks mają małe pole manweru do zmian, a w Lakers wiadomo, że one nastąpią.

A historia Doziera moglabyć taka, że własnie skonczyl jako gwiazda euroligi. Nie wiesz co było, nie wiesz czy nie zarobil. Blokujesz karierze graczowi ktory za rok moze spodziewac sie sporo wyzzej umowy i zarobic pare razy iecej niz to co mu oferujesz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Pacanem to Ty jesteś pisząc takie pierdoły i wprowadzając innych w błąd. Podpisali? Podpisali, więc nie wiem co wyjeżdzasz z Alonzowa argumentacja, zamiast dostosować się do rzeczywistości.

Ja swoją argumentację przedstawiłem w temacie free-agency argumentacja. Chętnych zapraszam tam. Jest tam również mowa o miejscu w rotacji.

A nawiasem mówiąc trzeba być człowiekiem wielkiej wiary, że Lakers tym składem skończą. Pozostawili sobie mid-level (czekają na wolnych agentów w lutym), mają picki. Oczywistym jest, ze beda wzmocnienia. 

Gracze na pozycji Doziera - Butler, LBJ, Ingram, Batum, Glen Robinson III. W Knicks? Leonard, Beasley, Dotson, Tucker. 

Zarówno tu i tu jak na ten moment będzie musiał przeskoczyć jednego zawodnika. Glena Robinsona bądź Dotsona. Z tym, że Knicks mają małe pole manweru do zmian, a w Lakers wiadomo, że one nastąpią.

A historia Doziera moglabyć taka, że własnie skonczyl jako gwiazda euroligi. Nie wiesz co było, nie wiesz czy nie zarobil. Blokujesz karierze graczowi ktory za rok moze spodziewac sie sporo wyzzej umowy i zarobic pare razy iecej niz to co mu oferujesz.

Dozier wybierający 3 lata w Lakers ponad 1+PO to jest dobra beka :) Ciężko uwierzyć ze ktoś się na to łapie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał:

Dozier wybierający 3 lata w Lakers ponad 1+PO to jest dobra beka :) Ciężko uwierzyć ze ktoś się na to łapie :)

Wiem, że Lakers to Wasz przeciwnik w tej słabszej Konferencji ;) , ale u nas Dozier to debiutant olany przez Suns, którzy go wybrali w drafcie 2017 i nagle po 3 latach aktualny mistrz mu proponuje od razu 3 gwarantowane lata. Dla mnie tu sprawa jest prosta :) 

Ogólnie trochę słabe, że u nas LeBron nie jest w stanie zwerbować jakichś ciekawych vetów i Jasiek musi dopinać skład rookasami.. 😐 

1 godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Pacanem to Ty jesteś pisząc takie pierdoły i wprowadzając innych w błąd. Podpisali? Podpisali, więc nie wiem co wyjeżdzasz z Alonzowa argumentacja, zamiast dostosować się do rzeczywistości.

 

C_M domagający się Doziera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.