Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Naprawdę po dwóch latach moich długich wypocin na forum muszę komuś Marcus udowadniać, że jestem jedną z tych nielicznych osób, które tu nie grają w roto? 

Zresztą Leonardowi i Davisowi przydałby się bardziej chociażby Twój Tyus Jones niż Kyrie Irving. :)  Wtedy Knicks to by była drużyna, a nie Roto Team.

@Qcin_69

Tak sobie śledzę wyniki głosowania - jako że je zliczam i masz spore szanse na wygranie Tate'a, który ostatnio na treningu poróżnił się z tą primadonna Rumcajsem. Ma charakter, że mu się postawił na dzień dobry ;) Do tego w Rockets może mieć łatwiej o minuty, niż w przepakowanych Nuggets - Dozier. 

Ty mu dajesz 2 gwarantowane lata + TO jak okaże się dobry  - czyli jeszcze bardziej niewolniczy kontrakt, bo Dozier chociaż ma gwarancję 3 lat, a Ty jak Tate nie wypali to go na zbitą twarz wywalisz po 2.. 😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣 niewiarygodna jest ta Wasza hipokryzja.. 

Eee jakby ktoś dal turaj 1+PO to bym nawet słowem nie szepnął ze jest coś nie tak :) ale kontroferty były na ten sam czas z niegwarantowanym drugim rokiem lub 1+TO od Houston, jeśli nie widzisz różnicy to cóż. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

Eee jakby ktoś dal turaj 1+PO to bym nawet słowem nie szepnął ze jest coś nie tak :) ale kontroferty były na ten sam czas z niegwarantowanym drugim rokiem lub 1+TO od Houston, jeśli nie widzisz różnicy to cóż. 

No nie widzę :) Przecież Tate bez problemu sobie znajdzie za rok lepszy kontrakt podobnie jak Dozier ;) - innymi słowy jakby Dozier musiał ratować się i brać to PO od Knicks, to by znaczyło, że wcale nie jest tak dobry jak się tu wg narracji co poniektórych wydaje. :) U nas by wychodziło, że najlepszy kontrakt Tate dostaje od Rockets, bo niewolnikiem będzie tylko 2 sezony - wedle takiego rozumowania. ;) 

Nie mam do Ciebie o to pretensji - po prostu mnie to bawi. :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Alonzo napisał:

No nie widzę :) Przecież Tate bez problemu sobie znajdzie za rok lepszy kontrakt podobnie jak Dozier ;) - innymi słowy jakby Dozier musiał ratować się i brać to PO od Knicks, to by znaczyło, że wcale nie jest tak dobry jak się tu wg narracji co poniektórych wydaje. :) U nas by wychodziło, że najlepszy kontrakt Tate dostaje od Rockets, bo niewolnikiem będzie tylko 2 sezony - wedle takiego rozumowania. ;) 

Nie mam do Ciebie o to pretensji - po prostu mnie to bawi. :) 

Meh, jak dla mnie różnica między 1+PO a 3latami gwarantowanymi w stosunku do 2 gwarantowanych z opcja zespołu i 1 gwarantowanym z 2 opcjami zespołu jest jednak baaaardzo duża :) 

Ewidentnie większość zespołów chciała turaj przystealowac ale bała się zainwestować w Tate, a nasz australijski scouting był pewny Tate i nie wahał się zainwestować grubych milionów w jego kontrakt, może nauczy to niektorych, ze dobro zawodnika jest ważniejsze niż ich finanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

c***, zmieniam na doziera w lakers. January może podziękować ely3, przekonał mnie lepiej niż sam mistrz beGM. 

A Ty pamiętasz, że przy remisie 14:14 przy Markieffie Morrisie Ty miałeś ostatni, decydujący głos? :P

Ja bym na Twoim miejscu wyjeżdżał z Indianapolis jak Kieff będzie z Wolves przyjeżdżał na mecz do Was.

Kolo porywczy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Dajcie się uśmiechać także Johnowi Collinsowi. Gość szuka drobnych a tu może 100 baniek zawinąć ;) 

Gość ma przeskok z 3,8 na 100.000.000 

ja dalem na tak, bo jakos wielce go nie cenie

i mam watpliwosc czy jest w stanie zarobic za rok wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy Collinsie też byłem na tak, bo chcę zobaczyć ile 1st rounderów za rok Ignazz będzie wołał za niego.

Te 100/4 to może być jeden z najgorszych kontraktów w lidze, więc jako 1/29 podpisuję i czekam na przelewy.

Ba! Nawet dam @ignazzowi jeden argument ekstra. Collins dostając od niego 100M zarobi na czysto więcej, niż dostając 100M np. w Kalifornii. Przecież to Teksas a tam niższe podatki! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, człowiek...morza napisał:

oj bedziecie przepraszac tego Doziera, gdy za 2 lata bedzie grac na minimum, a wart bedzie 10 mln.

 

Znaczy Jasiek wyskamlał kolejnego gracza, jadąc na tej samej narracji od początku gry, że każdy kto krzywdzi?

Czy on przegrał kiedykolwiek jakieś kluczowe głosowanie, nie licząc serii z Warriors?

Cała liga mu wiecznie robi z połykiem, a on dalej będzie na PW mi pisał, że go każdy oszukuje. Rzygać się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo @Eld @MarcusCamby caleb Martin nie idzie do mnie, bo max 3 graczy chciałem a wygrałem Bobana, który był wyżej w prio. 

do mnie idą jak coś jeszcze z QO Kelan Martin i Alize Johnson i mam 15 graczy. Mówiłem o tym już po ofertach. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@Alonzo @Eld @MarcusCamby caleb Martin nie idzie do mnie, bo max 3 graczy chciałem a wygrałem Bobana, który był wyżej w prio. 

do mnie idą jak coś jeszcze z QO Kelan Martin i Alize Johnson i mam 15 graczy. Mówiłem o tym już po ofertach. 

Tak, zgadza się - był warunkowy :) 

Myślałem Houston Rockets -  wpisałem z rozpędu Indiana Pacers (bo wszyscy na Ciebie głosowali) ;) 

@Eld nie śpij! Ojczyzna wzywa!  Otwórz mi temat, albo sam edytuj Martina. 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lucas napisał:

Dozier pojawia się na parkiecie w pierwszej kwarcie pierwszego meczu sezonu w tym momencie co Campazzo czy Morris, ale i tak wolicie go wysyłać na 3 lata umowy za minimum 🙃

xddddddddd

standard

wkurwiam sie.

bo wychodzi tu po prostu totalny brak znajomosci graczy przez co poniektrocyh.

no i mowie, wyjdzie taki kwaitek, ze dozier bedzie 10 mln zarabial a lakers go na minimum beda kisic i wymienia w ostatnim roku Eldowi czy komus za pick

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.