Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

No ale ponoć c***a się znamy, bo Ignazz wie ze dostanie 100mln czy tam nawet tyle co McCollum, jak zwykle amatorka Minnesoty :( 

Pisałem 72,000,000-90,000,000

4 vs 5 lat. I chyba trafiłem w punkt 

100,000,000 to oferta na Collinsa. Nie mylcie faktów 

McColluma nawet w dyskusji nie użyłem bo nie pamietam ile on dostał wiec nie robię takich odnośników. 
zaczelicie od 50 potem 60 mln co wspominałem ze to za mało. Przyciśnięci do muru chcieliście dać 64 wklejając raport z kontuzji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Lucas napisał:

Ja tam sobie to jeszcze na jutro przemyśle, ale Ty Eld od złej strony zacząłeś dyskusje, bo gdy wrzuciłem Ci jasno, że jest PO i to cytowałes to potem że 2/3 razy jeszcze powtórzyłes, że Ty dajesz PO, a Raptors nie.

To samo z tym teamem. Obiektywnie Raptors to lepszy zespół po prostu niż Oklahoma.

No ale mamy głosować z perspektywy dobra zawodnika, a nie na podstawie tego co tu jest pisane (to raczej jako dodatek), więc przy głosowaniu i już bez zbędnych emocji, które zwykle dyskutowanie z kimś o jego graczu wywołuje przemyśle to sobie.

Znowu siejesz zamęt Lucas..

Eld się zagotował i wtedy takie detale jak to, że napisałeś o PO umykają. Eld dobrze trafił z ofertą dla Anunobiego, a te 5mln. mniej, to pewnie ze 3mln. mniej tak naprawdę, bo gracz po prostu wykorzysta PO na podpisanie już wtedy nowego kontraktu. Akurat w mistrzostwie to Anunoby nie miał za dużego udziału, bo był kontuzjowany w najważniejszej części sezonu. Anunoby jest już w naszych Thunder od półtora roku - to i tak więcej niż 2/3 naszych graczy z BeGM. :) 

@Eld ma mój głos, chyba że nadal będzie pisał, że ma drużynę lepszą od rl Raptors, bo mi Lowrego dyskredytuje :P 

6 godzin temu, january napisał:

Bo te wszystkie kwestie związane z "kulturą organizacji" to i tak nie mają żadnego znaczenia u nas :P 

U mnie max Mitchella z wszystkimi dodatkami przeszedł raptem jednym głosem, bo mu PO śmiałem nie dać :) sam głosowałeś przeciwko podpisaniu przez Mitchella... a ja dla przykładu miałem Batuma i Leonarda na pierwszym miejscu za Lakers co było dla mnie oczywiste, więc nie wrzucaj mnie do tego worka a spójrz lepiej jak Ty doceniasz takie rzeczy..

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mam z tym problemu do czasu stwierdzenia gm ze toulubiony gracz i mu da więcej niż wycenia rynek. To te manipulacje denerwowały niż same cyfry. A macie wkurwionego gracza  i tak. Wiec jak dostał 73 w dobrej organizacji gdzie nie gra za grosze to u Was należy mu się extra wyrównanie za to 2 mln QO raczej czyli 11-13 mln w górę anie w dół. 

To tak jakbym Collinsa z QO wrzucił do lakers a za dwa lata January by kombinował z Johnem 80,000,000 pisząc ze spurs mu to zrobili. 

Gdzie przechodziłby zamiast z nowym kontraktem z wypłata 3 czy ilu tam mln 

W sumie to aby porównanie było pełniejsze to musiałby to być ulubieniec gm lakers. Ingram lub DAR. Nie wkurzała by was taka narracja w lakers co uskuteczniania?

lacznie z ta ostatnia manipulacja 100 mm?

w c***a przycinanie jest i zamiast przyznać innym racje to kłamiecie ze ktoś inny się pomylił bardziej co nie ma miejsca. 

Za krzty honoru. Tfuuuuuu

Strasznie musi wam się trudno w zwykłej gierce przyznać do błędu lub manipulacji. Do końca wierzgacie kopytami. Nieładnie. 

73,000,000 to bardzo dobry i adekwatny kontrakt patrząc po innych podpisach nawet ciut korzystny dla spurs. I o taka wycenę walczyłem. Zaniżyłem nawet o 1,000,000. Przepraszam Derick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rl spurs stoją przed takim samym dylematem czy się przebudować czy nie. Mając na uwadze wyjątkowy 2021 Draft podjąłem słuszna moim zdaniem decyzje o szybkiej przebudowie. To nie są 4 Laty tanku. A zarówno Collins czy wspomniany Brogdon / ogromna większość z Was przede wszystkim podkreśliła ze ma PRZEPŁACONY kontrakt jako wadę/ maja u mnie dużo wyższe notowania niż u reszty forum. I mogą liczyć na sowite wypłaty i większa role w zespole niż u większości tu GM którzy wypunktowali ich słabości. Jest paru graczy którzy nie dostali satysfakcjonujących ofert m in Lauri i Collins. U mnie 100.000.000 na stole. W 4 a nie 5 lat. 

Patrząc po waszych wpisach PM totalnie obu nie uważacie jako mocnych assetow i SS gdzie docelowo odmawiacie im statusu liderów zespołów. Przypomne jak potężna krytyka była przy sprowadzeniu Collinsa do spurs. Jest prawda ze spurs szukają w dalszym ciągu swojej drogi. Trudno wygrać głosowanie po Gwiazdy gdzie talent 2-3 SS umiejscowił się w tych samych miejscach. Rynek spurs jest oczywiście mniejszy stad nie LBJ czy Leonard na razie dla mnie. Muszę budować zespół małymi kroczkami. Zbierać assety i pomniejsze talenty. W osobie Collinsa mam odpowiednik tego jakim rynkiem dysponuje.  

Chciałbym uniknąć tej smutnej praktyki tu ze zupełnie inaczej oceniacie grę gracza a inaczej gracza gdy chodzi o płacenie mu.  To moja pierwsza 100.000.000 oferta na stole. Otrzymuje ja gracz wyjątkowy. John Collins. W rl nie otrzymał on szybkiego maxa ( minął termin) i nie wiadomo ile ATL po sprowadzeniu innych graczy chciała zapłacić. Ja złożyłem konkretna propozycje i proszę o głosy. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Daje obietnicę wyrównania mu tego za trzy lata. Albo nawet za dwa na zasadzie extension and renogetation

Czy Ty się przypadkiem jakieś kilka dni temu nie burzyłeś, żeby nie można było składać deklaracji wolnym agentom? 

Widzę, że pkt widzenia zależy od pkt siedzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

@Alonzo proszę o wpisanie Nianga i Bouchera do rosteru Minnesoty z rocznymi kontraktami wartości QO, jeden i drugi nie otrzymali żadnej poprawnie złożonej oferty w tej turze wiec zostają w Minnesocie w zgodzie z CBA 

xd

cwaniak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Qcin_69 napisał:

@Alonzo proszę o wpisanie Nianga i Bouchera do rosteru Minnesoty z rocznymi kontraktami wartości QO, jeden i drugi nie otrzymali żadnej poprawnie złożonej oferty w tej turze wiec zostają w Minnesocie w zgodzie z CBA 

ja nie wpisuję graczy do arkusza. Robią to głównie @Eld i @ozzy110 :) 

..ale racja - Boucher i Niang zostają na QO w Socie. Gratulacje :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

ja nie wpisuję graczy do arkusza. Robią to głównie @Eld i @ozzy110 :) 

..ale racja - Boucher i Niang zostają na QO w Socie. Gratulacje :) 

Mieliśmy wyrównać każda ofertę za nich jaka splynie, nie spodziewaliśmy się, ze to będzie QO :D Nasz budżet odetchnął :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, karpik napisał:

Czy Ty się przypadkiem jakieś kilka dni temu nie burzyłeś, żeby nie można było składać deklaracji wolnym agentom? 

Widzę, że pkt widzenia zależy od pkt siedzenia. 

On nie będzie wolnym agentem bo wcześniej dam mu extension :).

I to jest chyba słabe porównanie RFA OG do UFA RHJ. Ja nikomu gracza nie wyrywam przez jakieś oboetnice a składam swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Eld napisał:

On nie będzie wolnym agentem bo wcześniej dam mu extension :).

I to jest chyba słabe porównanie RFA OG do UFA RHJ. Ja nikomu gracza nie wyrywam przez jakieś oboetnice a składam swojemu.

Obietnica, że za dwa lata dasz mu extension i renegotiation jest równie słaba, bo jest bez pokrycia. Po prostu nie będzie to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obietnice przyszłego kontraktu jest paragraf w cbafaq. Radzę wszystkim, zwłaszcza tym, którzy je składają, zaznajomić się z nim i go przestrzegać. Obowiązuje również u nas. 

http://www.cbafaq.com/salarycap.htm#Q30

A Radę o przestrzeganie zasad gry. 

@Eld to nie do Ciebie personalnie, ale do wszystkich, którzy składali takie oferty. 

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda strzepic ryja na tego Watsona.

Longer nikogo w Toronto na własna reke nie wypromował, co świadczy o tym, ze toronto nie stawia na młodych i nie daje im szansy.

knicks wypromowali robinsoan cartera dotsona i nianga. Stawiaja na młodych, a Ci zarabiaja porzadne pieniadze.

i c*** i czesc. i nie ma to znaczenia,

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, karpik napisał:

Obietnica, że za dwa lata dasz mu extension i renegotiation jest równie słaba, bo jest bez pokrycia. Po prostu nie będzie to możliwe.

Extension a la LBJ będzie możliwe, tym bardziej że podstawę będzie miał całkiem spoko bo około 18M × 120%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

A szkoda strzepic ryja na tego Watsona.

Longer nikogo w Toronto na własna reke nie wypromował, co świadczy o tym, ze toronto nie stawia na młodych i nie daje im szansy.

knicks wypromowali robinsoan cartera dotsona i nianga. Stawiaja na młodych, a Ci zarabiaja porzadne pieniadze.

i c*** i czesc. i nie ma to znaczenia,

Siakam, VanVleet, Troy Brown???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Siakam, VanVleet, Troy Brown???

no siakam i vanflet melodia przeszlosci, z ktora longer nie ma wiele wspolnego. brown to byl wysoki pick.

a w knicks amsz przyklady z aktualnego lata, za co w pelni odpowiada czlowiek morza.

wszysyc krzycza, ze mielismy docenaic prace gm'a. a jak przychodzi co do czego, to grochem o sciane xdddd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.