Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dałbym maxa Hieldowi gdybym mógł ;) wiec cvbe w następnej turze musisz podbić jeszcze z 10 baniek i powinno być git ;) 

 

pamietajcie ze za rok salary prognozowane wynosi 115+ Wiec tacy gracze lekko dostaną maxa. 

 

PS. Pacers również rozważają mocne podbicie Igoudali ;)

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Lucas napisał:

O, @cvbe z pytań to moze jedno tylko. Jak chcesz ten kontrakt rozpisać? Stałe 26.75, ostatni rok najwyższy (idzie w górę), ostatni rok najniższy (idzie w dół, ala Gordon w RL Magic)? 

Stałe 26,75m, Poeltl rosnący (7,25->8,75).

8 minut temu, karpik napisał:

Hield jeśli będzie zdrowy, to dostanie za rok maxa na rynku, czyli jakieś 128/4. W Cavs nie zagrał jeszcze nawet sekundy, więc czemu miałby iść na takie ustępstwa?

 

5 minut temu, Eld napisał:

Podbijam bo właśnie się miałem odezwać w jego sprawie. Na Hielda też miałem wstępne negocjacje i zdecydowanie jest on w orbicie moich zainteresowań na przyszły rok właśnie za kasę o jakiej piszesz stąd takie 107M to dla mnie stanowcze NIE.

Patrząc z perspektywy gracza: Hield ma 27 lat, do tej pory rozegrał w zasadzie jeden bardzo dobry sezon a wcześniej był traktowany jako bust (nie wiem czy tu na forum również, ale zakładam że tak bo faktycznie nie spełniał pokładanych w nim nadziei). Teraz rozegrał jeden bardzo dobry sezon, zgłosili się po niego Cavs z ofertą, której nie był w stanie przebić nikt w lidze i nawet nikt nie był na pewno blisko. Hield wie więc, jak wielkie nadzieje pokładają w nim Cavs i może być pewien że dostanie wolną rękę na boisku a nie będzie chowany często na ławce jak w poprzednich latach. Gwarantowane 107 mln (z możliwością odstąpienia od umowy w ostatnim roku jeśli faktycznie się wybije na poziom top-30 graczy w NBA (max level)) to powinna być kusząca perspektywa dla takiego gracza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki Tobias Harris zaryzykował i mu się opłaciło, lecz różnica między ofertą Clippers a tym co ostatecznie dostał była ogromna. Jeśli Hield i jego prawa birda nie zostaną wymienione to on nie ryzykuje aż taką kasą, a zawsze może w przypadku jakiejś kontuzji / gorszego roku etc. "zrobić" powtórkę z Noela :)

No ale nie mój gracz, więc niech cvbe broni. Ja jestem bardziej na tak niż na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cavaliers to jest lottery team na Wschodzie z bardzo słabymi umowami (Jordan, Dieng), który za rok będzie miał hard cap - a Hield dopiero tam trafił, właściwie jedyny powód dla którego miałby wziąć to extension to 'może się połamię', ale w realu jakoś nie podpisał ~100/4, a myślę, że Kings coś takiego braliby w ciemno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Cavaliers to jest lottery team na Wschodzie z bardzo słabymi umowami (Jordan, Dieng), który za rok będzie miał hard cap - a Hield dopiero tam trafił, właściwie jedyny powód dla którego miałby wziąć to extension to 'może się połamię', ale w realu jakoś nie podpisał ~100/4, a myślę, że Kings coś takiego braliby w ciemno. 

A nie "może jedna drużyna w NBA mnie doceniła a reszta drużyn ją wyśmiała kiedy zobaczyły ile za mnie dała więc nie będą mnie tak chcieli"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Patrząc z perspektywy gracza: Hield ma 27 lat, do tej pory rozegrał w zasadzie jeden bardzo dobry sezon a wcześniej był traktowany jako bust (nie wiem czy tu na forum również, ale zakładam że tak bo faktycznie nie spełniał pokładanych w nim nadziei)

Tu w kwestii wyjaśnienia powiem, że już dwa sezony temu grając z ławki był najlepszym graczem Kings. Ale fakt, że długo miał łatkę busta.

Trochę minus Hielda, że on po za elitarną trójką nic nie wnosi. Jak mu procenty spadną to żadnych maksów nie będzie, bo tu nie ma pola rozwoju i innych aspektów koszykarskiego rzemiosła do inwestowania w maksa. Fakt, że trójkę ma na poziomie Curry jak nie lepszą i może ktoś na sam jego rzut się skusi. Ale mimo wszystko ryzyko jest, że procenty spadną i jego impact znacząco może polecieć.

Te parę mln jako agent radziłbym odpuścić. Tak wstępnie rzecz jasna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, cvbe napisał:

Patrząc z perspektywy gracza: Hield ma 27 lat, do tej pory rozegrał w zasadzie jeden bardzo dobry sezon a wcześniej był traktowany jako bust (nie wiem czy tu na forum również, ale zakładam że tak bo faktycznie nie spełniał pokładanych w nim nadziei). Teraz rozegrał jeden bardzo dobry sezon, zgłosili się po niego Cavs z ofertą, której nie był w stanie przebić nikt w lidze i nawet nikt nie był na pewno blisko. Hield wie więc, jak wielkie nadzieje pokładają w nim Cavs i może być pewien że dostanie wolną rękę na boisku a nie będzie chowany często na ławce jak w poprzednich latach. Gwarantowane 107 mln (z możliwością odstąpienia od umowy w ostatnim roku jeśli faktycznie się wybije na poziom top-30 graczy w NBA (max level)) to powinna być kusząca perspektywa dla takiego gracza.

Tym bardziej patrząc z perspektywy gracza, to mając 27 lat powinien zdawać sobie sprawę, że to będzie jego kontrakt życia i do niego i jego agenta dochodzą jasne sygnały, że za rok dostanie 20 mln więcej. Skoro z obozu Cavs dostaje zapewnienie, że będzie pierwszą opcją, to Hield ma pewność, że tylko kontuzja może mu zabrać te 20 mln. To dużo kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Trochę minus Hielda, że on po za elitarną trójką nic nie wnosi. Jak mu procenty spadną to żadnych maksów nie będzie, bo tu nie ma pola rozwoju i innych aspektów koszykarskiego rzemiosła do inwestowania w maksa. Fakt, że trójkę ma na poziomie Curry jak nie lepszą i może ktoś na sam jego rzut się skusi. Ale mimo wszystko ryzyko jest, że procenty spadną i jego impact znacząco może polecieć.

No więc właśnie, jakoś chyba nie było natłoku ofert za niego skoro GM Pels załamał się kiedy zobaczył co wyciągnęli Spurs, co może oznaczać że pozostałe drużyny nie są takie pewne jego rozwoju. Cavaliers postawili na niego i są pewni że na nim chcą opierać budowę drużyny na kolejne lata a jego osoba ma przyciągnąć kolejnych graczy z topu. To jest warte lekkiego zejścia z niepewnej perspektywy wspominanego maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

A nie "może jedna drużyna w NBA mnie doceniła a reszta drużyn ją wyśmiała kiedy zobaczyły ile za mnie dała więc nie będą mnie tak chcieli"?

Hield jest w bardzo podobnej sytuacji w prawdziwej lidze (aczkolwiek w teamie z lepszymi perspektywami, który na niego postawił będąc obiektem drwin reszty ligi, gdzie gra od rookie season) i właściwie nie ma tematu jego extension teraz, mówiło się nawet, że za rok będzie chciał od Kings maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, karpik napisał:

Tym bardziej patrząc z perspektywy gracza, to mając 27 lat powinien zdawać sobie sprawę, że to będzie jego kontrakt życia i do niego i jego agenta dochodzą jasne sygnały, że za rok dostanie 20 mln więcej. Skoro z obozu Cavs dostaje zapewnienie, że będzie pierwszą opcją, to Hield ma pewność, że tylko kontuzja może mu zabrać te 20 mln. To dużo kasy.

Czemu? Wchodząc w wieku 31 lat na rynek jest w prime dla gracza NBA i to wtedy może spokojnie mieć jeszcze szansę na kolejny gruby kontrakt. Przecież wychodząc z kontraktu w wieku 31 lat, po (zakładamy bo wszyscy mówią o maxie więc top-30 graczy NBA) świetnych kilku latach, dostanie maxa bez problemu, tak? Gdyby wchodził na rynek w wieku 33 lat to byłby już problem a tak nie widzę przeciwwskazań do kolejnego lukratywnego kontraktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Hield jest w bardzo podobnej sytuacji w prawdziwej lidze (aczkolwiek w teamie z lepszymi perspektywami, który na niego postawił będąc obiektem drwin reszty ligi, gdzie gra od rookie season) i właściwie nie ma tematu jego extension teraz, mówiło się nawet, że za rok będzie chciał od Kings maxa.

Na twitterze po extension Murraya był jakiś jego wpis z sercem i prośbą ( ręce złożone do modlitwy ), więc on na pewno czeka na extension. A Kings mu maxa ponoć nie zaoferowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Pelicans Ingramowi też nic (nie mówię o maxie) nie zaoferowali przy Zionie, bo nie zamierzają kasy ładować w podejrzanego BI oraz blokować sobie potencjalnych wymian (np po Beala).

Ja nie jestem taki, sypałem grubo. I co? I nic :( Mimo wszystkich tekstów person co pisały "nie no 20+ rocznie/ okolice Mylesa Turnera i klepnę na pewno", a potem "NIE"...

Ty pokutujesz za Russella. Ja tutaj się nie wychylę :)

Zresztą fluber obiecał maxa, więc mam czyste sumienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.