Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Eld napisał:

 Nope bo od 76ers ma z PO a Jasiek daje mu gołe min

W praktyce to jest to samo przy minimum. Iggy jak będzie chciał to sobie minimum znajdzie za rok. 

No a raczej wolałbym lepszy zespół w słabszej konferencji. Chyba że nostalgia i powrót do Philly, co może być jakimś argumentem. Tu rynkowo Philly ma przewagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Lucas napisał:

W praktyce to jest to samo przy minimum. Iggy jak będzie chciał to sobie minimum znajdzie za rok. 

Nie jest to samo, bo jak mu się coś stanie to u @Tecu podejmie sobie PO a u Januarego podjąć sobie może rzeczy z szafki i skierować się ku wyjściu.

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Eld napisał:

A co do Nance to chciał bym zwrócić na jedną rzecz uwagę.

Jeśli Kungfu nie wyrówna mi Zubaca i wpadnie on do mnie, to Larry, jeśli nie dostanie oferty od nikogo innego zostanie w Bostonie za QO za 6,8M i będzie kolejny wysoki do wyciągnięcia za rok.

Wyrówna, wyrówna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finney-Smith

- Celtics 6/2 TO (nie kwalifikuje się)

- Thunder 7,175/2 PO

Komentarz: GM Jazz nie dał mu oferty, co na pewno gracz kiepsko przyjął. Gwarantowane 7mln warte podjęcia, a jest spora szansa, że mimo warunku oferta się ziści.

Emmanuel Mudiay

- Celtics 6/2 TO

- Pistons roczne minimum

Komentarz: Niewielka różnica w zarobkach. Team Option zawsze źle wygląda. Pistons to jego dom od jakiegoś czasu, więc na ten moment skłaniam się ku Pistons. Chyba nie będzie wielkiego zainteresowania w kontrofertach.

DeMarre Carroll

- Celtis 6/2 TO

- Lakers dwuletnie minimum TO

- Wolves dwuletnie minimum TO

- Kings 10/2 PO

- Spurs 14/3 TO

Komentarz: Kings dają mu trochę więcej, ale być może Ignazz coś dorzuci w reofertach. Pozostała trójka spasuje, a reszta GMów raczej nie włączy się do licytacji.

Ish Smith

- Celtics 6/2 TO

- Magic 9/3 TO

- Jazz 11721900/2 PO

Komentarz: Dobry kontrakt od Jazz, chyba nikt nie przebije i obie strony będą zadowolone

Terrence Ross

- Nets 10/2

- Heat 46/4 PO

- Bucks 18978900/2 PO

- Kings 10/2 PO

Komentarz: Oferta od Heat najlepsza, ale tam priorytetem jest Ibaka. Zawita, więc pewnie do Bucks.

Torrey Craig

- Hornets minimum 1+1 PO

Komentarz: Hawks powinni się obudzić w kontrofertach i to podbić nawet non-birdem. Coś tu powinno się pojawić w kontrofertach.

Wesley Matthews

- Hornets minimum 1+1 PO

- Bucks 6146341/1

- Knicks dwuletnie minimum PO

Komentarz: Dobra kasa od Bucks za zastępstwo do Cousinsa. Raczej licytacja zamknięta.

Isaiah Thomas

- Hornets minimum 1+1 TO

Komentarz: Być może ktoś się pokusi, chociaż o ofertę z PO lub przynajmniej bez TO. Fatalny okres ma za sobą, ale może w Wizards znowu pokaże próbkę możliwości

Dwight Howard

- Hornets minimum 1+1 TO

Komentarz: Szkoda Dwighta na taki kontrakt. Myślę, że ktoś tu rzuci coś lepszego mimo wszystko.

Serge Ibaka

- Hornets minimum 1+1 PO

- Warriors 32/4 PO

- Heat 46/4 PO

Komentarz: Heat mocno napaleni na dziadka Ibakę. Czy Wooden podbije stawkę?

Tremont Waters

- Cavs minimum 1+1 PO

Komentarz: To gdzie podpisać?

Kyle Guy

- Cavs minimum 1+1 PO

Komentarz: Bierę Panie ten kontrakt

Marial Shayok

- Cavs minimum 1+1 TO

Komentarz: Czekam na cud i ziszczenie się kontraktu

Cody Martin

- Cavs minimum 1+1 TO

- Mavs trzyletnie minimum TO

Komentarz: O k****! Jakie zainteresowanie! Szkoda, że z obu stron warunkowe.

Delon Wright

- Mavs 30/4 PO

- Pacers 39809400/4 PO

Komentarz: Karpik ofertę dał, ale Ronnie dał więcej. GM Mavs ma węża w kieszeni, więc nie podbije, ale może będzie chciał wyrównać.

Willy Cauley Stein

- Mavs 10/2 PO

- Spurs 9/3 TO

Komentarz: Solidna kasa od Mavs.

Ed Davis

- Mavs 10/2 PO

- Nuggets 9258000/1

- Lakers 7/2 TO

- Spurs 9/2 PO

Komentarz: Ze względu na warunki to Spurs mają największe szanse. Może Lakers się jeszcze włączą.

Matt Thomas

- Mavs czteroletnie minimum TO

Komentarz: Karp szuka swojego Derricka Jonesa. Na wszelki wypadek, dajcie mu jakąś umowę, by Karp nie przystealował.

Alex Len

- Nuggets 20/3

- Bucks 6146341/1

- Thunder 24,4/4 TO

- Sixers dwuletnie minimum TO

- Blazers 10,857/3 TO @Ashigaru Bi-Annual tylko na dwa lata, więc jeśli już to z full MLE oferta

- Spurs 9/2 PO

Komentarz: Co za walka! Rok temu walczył o pozostanie w lidze, więc teraz te gwarantowane 20mln wygląda bardzo dobrze jak na centra. Thunder jednak nie pozyskując ani Zubaca, ani Nance może będą chcieli podbić stawkę.

Kevon Looney

- Nuggets 20/3

- Warriors 15/3 PO

- Lakers 7/2 TO

Komentarz: Szykuje się walka w reofertach. Tu wiele się jeszcze zmieni moim zdaniem. Każdy z GMów zapewne da jeszcze więcej.

Aaron Baynes

- Nuggets 9258000/1

- Spurs 9/3 TO

- Rockets 7427150/2 PO

Komentarz: Oferta Nuggets raczej nie dojdzie do skutku, już prędzej ten Ed Davis. Także Rockets są tu faworytem.

Daniel Theis

- Nuggets 9258000/1 (nie kwalifikuje się)

- Pacers 8,32/2

Komentarz: Skoro się dało za Niego 1st picka to głupio robić powtórkę z Lavine i iść w co innego. Nawet Jasiek nie dał mu oferty, a chyba każdy pamięta te peany na jego cześć. Raczej nic się nie wydarzy.

Alex Caruso

- Pistons 4,16/2 TO

Komentarz: Kasztan zarobił na kontrakt niezłym miesiącem gry. Może GM Heat da ofertę bez TO, by były emocje w walce o tego game changera.

Robin Lopez

- Pistons roczne minimum

- Kings 9772350/2 PO

Komentarz: Zmiennik Goberta już w drodze do Kings.

Willy Hermangomez

- Pistons dwuletnie minimum TO

- Suns 4/2 TO

- Blazers 8984000/4 TO

- Bulls roczne minimum

Komentarz: Dużo Team Option. Zeller się połamie, to może zanotuje ciche 10/10 bez obrony i złapie jakiegoś jelenia na kontrakt. W tej sytuacji Bulls na prowadzeniu

Vince Carter

- Pistons roczne minimum

- Bulls roczne minimum (nie kwalifikuje się, szósta oferta klubu)

Komentarz: Może weteran poduczy tą soft młodzież z Pistons jak się gra w kosza.

Josh Hart

- Warriors 17/4

Komentarz: Dla RFA? Oj pachnie tu QO. Hart w to nie pójdzie.

James Ennis

- Warriors dwuletnie minimum PO

- Raptors 4/2 PO

Komentarz: Słabiutki zawodnik. Ciężko powiedzieć w którym klubie będzie machał ręcznikiem. Ale raczej Warriors, bo tu się zadomowił.

Elfrid Payton

- Warriors dwuletnie minimum PO

- Magic 9/3 TO

- Jazz 11721900/2 PO

Komentarz: Jazz wezmą Ish Smitha, a obie umowy bardzo słabe dla Isha. Z dwojga złego lepiej zostać w Warriors. Może ktoś podbije Elfrida.

Derrick Rose

- Pacers 18978900/2

- Heat 9772350/2 PO

- Rockets dwuletnie minimum PO

Komentarz: Mavs wyrównają Wrighta i wtedy Rose fire power z ławki Pacers.

Justin Holiday

- Pacers 7427150/2

- Bulls roczne minimum

Komentarz: Nic się raczej nie wydarzy. Justin Holiday w Pacers.

Reggie Bullock

- Pacers 7427150/2

- Bulls 15/3 PO

Komentarz: Dość przeciętny sezon za sobą. W Bulls szansa się odbudować i zarobić przyzwoicie.

Ersan Ilyasova

- Pacers 3,5/1

Komentarz: Zaskakująco niskie zainteresowanie. Może ktoś się jeszcze włączy.

Marko Guduric

- Clippers dwuletnie minimum TO

- Sixers dwuletnie minimum TO

- Suns 5/2 TO

Komentarz: Ktoś może zdecyduje się skasować TO by wysunąć się na prowadzenie. Pole position dałbym Sixers.

Vincent Poirier

- Clippers dwuletnie minimum TO

- Suns 4/2 TO

Komentarz: Suns dają więcej, a dla takiego młodziaka każdy grosz się liczy.

Andre Iguadola

- Lakers roczne minimum

- Bucks 18978900/2 PO

- Sixers dwuletnie minimum PO

Komentarz: Bucks wezmą Rossa, więc czekamy na kontroferty. Człowiek morza musisz!

Mike Scott

- Lakers dwuletnie minimum TO

Komentarz: Fatalna umowa, potencjał na steal. Ktoś coś musi rzucić.

Ivica Zubac

- Grizzlies 28/4

- Thunder 32,4/4 PO

Komentarz: Kungfubestia będzie leżał zalany od whisky i po dziesięciu przypomnieniach na PW dopiero wyrówna ofertę.

Kent Bazemore

- Heat 9772350/2 PO

- Bucks 18978900/2 PO

- Knicks 7680000/1

- Blazers 28/4 TO

- Wizards 13,5/3

- Rockets 6/2 PO

Komentarz: Może Ashigaru skasuje TO, bo jak nie to chyba Knicks na ten moment.

Richaun Holmes

- Heat dwuletnie minimum PO

Komentarz: Spoko deal dla Heat. Chyba nikt nie da więcej, więc klub z Miami zyska tani, dobry backup.

Christian Wood

- Wolves dwuletnie minimum TO

Komentarz: Czas leci, a hype na Niego nie spada. Koszykarski Paweł Brożek. Akurat idealny do Qcina.

Alec Burks

- Wolves dwuletnie minimum TO

- Pelicans 9/3

Komentarz: Burks do Pels

Justin Robinson

- Wolves trzyletnie minimum TO

Miye Oni

- Wolves trzyletnie minimum TO

Tyler Johnson

- Pelicans 18/3

- Knicks dwuletnie minimum PO

- Sixers dwuletnie minimum TO

- Blazers 28/4 TO

- Wizards dwuletnie minimum PO

Austin Rivers

- Pelicans 6/2 PO

- Knicks dwuletnie minimum PO

- Magic 6,6/3 TO

- Bulls 12/3

Markieff Morris

- Pelicans 6/2

- Sixers dwuletnie minimum TO

Nicolo Melli

- Pelicans 8/2

Edmond Sumner

- Pelicans trzyletnie minimum

Patty Mills

- Knicks dwuletnie minimum PO

Larry Nance Jr.

- Thunder 32,4/4 PO

Rodney McGruder

- Thunder 9,8/2 PO

- Magic 12/4 TO

Allonzo Trier

- Magic 8/4 TO

Udonis Haslem

- Magic roczne minimum

Cory Joseph

- Magic 12/3 TO

- Rockets 6/2 PO

Shabazz Napier

- Suns 5/2 TO

Jose Barea

- Suns roczne minimum

Khem Birch

- Blazers 4492000/2 PO

- Bulls roczne minimum

Enes Kanter

- Kings 10/2 PO

Fred VanVleet

- Raptors 32/4 PO

Stanley Johnson

- Raptors 7,4/2 PO

Rondae Hollis-Jefferson

- Raptors dwuletnie minimum PO

- Wizards roczne minimum

TJ McConnell

- Jazz 9,2/2 TO

Raul Neto

- Jazz dwuletnie minimum TO

Michael Carter-Williams

- Jazz dwuletnie minimum TO

Jeff Green

- Wizards dwuletnie minimum PO

Marvin Williams

- Wizards roczne minimum

- Rockets 6/2 PO

Tyle na dzisiaj, bo spać się chce, a pisać mniej :P

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Finney-Smith

- Celtics 6/2 TO (nie kwalifikuje się)

- Thunder 7,175/2 PO

Komentarz: GM Jazz nie dał mu oferty, co na pewno gracz kiepsko przyjął. Gwarantowane 7mln warte podjęcia, a jest spora szansa, że mimo warunku oferta się ziści.

Ish Smith

- Celtics 6/2 TO

- Magic 9/3 TO

- Jazz 11721900/2 PO

Komentarz: Dobry kontrakt od Jazz, chyba nikt nie przebije i obie strony będą zadowolone

 

Ish ma pełną gwarancję bez opcji

była rozmowa  z Dorianem i dostał przykaz sprawdzenia rynku a potem GM Jazz wykazał chęć wyrównania potencjalnych cwaniaków :) 

jestem też zdziwiony, że nikt poza mną nie chciał MCW, czyżby wszyscy wierzyli w Fultza ?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te kontrakty Indiany, na ten moment 8. siła Wschodu jak się uda to podpisać, Thunder też nieźle (chociaż nie jestem fanem tych grajków), bo to realne nazwiska do ogarnięcia. No i Suns, wiedziałem, że Lucas zaatakuje eurosów i będzie trzeba kontratakować. :)

Bazemore w poprzednim sezonie miał wartość randoma za minimum, Stotts i CY mogą dać dobry rok, ale i tak ciekawe, że jest najbardziej rozchwytywanym graczem tej tury. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@Ashigaru łobuzie! :(

Aha... Czyli już nic nie załatwie :( 

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:
 
 
 
 
3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Alex Len

- Nuggets 20/3

- Bucks 6146341/1

- Thunder 24,4/4 TO

- Sixers dwuletnie minimum TO

 - Blazers 10,857/3 TO @Ashigaru Bi-Annual tylko na dwa lata, więc jeśli już to z full MLE oferta

- Spurs 9/2 PO

Będę mógł to zmienić na 2 lata bez TO? W sumie patrzę i nie ma to znaczenia, bo i tak nie mam konkurencyjnej umowy. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
14
3 godziny temu, MarcusCamby napisał:
 
 
 
 
3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Willy Hermangomez

- Pistons dwuletnie minimum TO

- Suns 4/2 TO

- Blazers 8984000/4 TO

- Bulls roczne minimum

Komentarz: Dużo Team Option. Zeller się połamie, to może zanotuje ciche 10/10 bez obrony i złapie jakiegoś jelenia na kontrakt. W tej sytuacji Bulls na prowadzeniu

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Eld napisał:

Odniosę się do swoich ofert i konkurencji.

McGruder - gwarantowane 9,8M ode mnie ale tylko w dwóch latach. Za rok koleś grając w RL Clippers zadecyduje co robi. 12/4 z TO @Alonzo, czyli 3M/rok to nie jest żadna konkurencja dla mojej oferty

Zapomnij Eld :P 

Nie po to oddawałem za niego 2 2nd picki i 3mln$ w gotówce, żeby Rodneya teraz puścić do Ciebie na handel za jakiś marny 2nd pick ;) 

Rodney McGruder to nie jest żaden promocyjny worek ziemniaków, tylko gracz, którego u nas w Orlando bardzo szanujemy z czego zdaje on sobie doskonale sprawę. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Rodney McGruder to nie jest żaden promocyjny worek ziemniaków, tylko gracz, którego u nas w Orlando bardzo szanujemy z czego zdaje on sobie doskonale sprawę. 

I dlatego dajesz mu taką gówno-ofertę na początku? Totalny brak szacunku (puste słowa z tym "bardzo szanujemy"), na jego miejscu zażądałbym odejścia. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

I dlatego dajesz mu taką gówno-ofertę na początku? Totalny brak szacunku (puste słowa z tym "bardzo szanujemy"), na jego miejscu zażądałbym odejścia. 

3 gwarantowane lata, pewność, że jak będzie w lidze to 4ty rok również jest gwarantowany nazywasz g..-ofertą?

To  bardzo mnie ciekawi co sądzisz o ofertach minimalnych? 

Daleko nie trzeba szukać - wystarczy spojrzeć co zaproponowałeś Tylerowi Johnsonowi, Riversowi, czy Millsowi? 

Tu nawet nie pasuje porównanie: przyganiał kocioł garnkowi, bo moja oferta przy Twoich jawi się niczym z krainy mlekiem i miodem płynącej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

3 gwarantowane lata, pewność, że jak będzie w lidze to 4ty rok również jest gwarantowany nazywasz g..-ofertą?

To  bardzo mnie ciekawi co sądzisz o ofertach minimalnych? 

Daleko nie trzeba szukać - wystarczy spojrzeć co zaproponowałeś Tylerowi Johnsonowi, Riversowi, czy Millsowi? 

Tu nawet nie pasuje porównanie: przyganiał kocioł garnkowi, bo moja oferta przy Twoich jawi się niczym z krainy mlekiem i miodem płynącej. 

 

ja tylko użyłem twojej logiki, do której jak kolejny raz widać, sam się nie stosujesz

dales mcgruderowi mniej gwarantowanej kasy w 3 lata od dwoch lat ktore dostal w realu

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja tylko użyłem twojej logiki, do której jak kolejny raz widać, sam się nie stosujesz

dales mcgruderowi mniej gwarantowanej kasy w 3 lata od dwoch lat ktore dostal w realu

Uwielbiam, jak ktoś uważa, że wie lepiej ode mnie co myślę :) 

Wiem doskonale, jaką ofertę otrzymał McGruder, a taka, a nie inna propozycja wynika z mnogości moich ofert w tej rundzie, gdyż nie wiem ile i które będę poprawiał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Zapomnij Eld :P 

Nie po to oddawałem za niego 2 2nd picki i 3mln$ w gotówce, żeby Rodneya teraz puścić do Ciebie na handel za jakiś marny 2nd pick ;) 

Rodney McGruder to nie jest żaden promocyjny worek ziemniaków, tylko gracz, którego u nas w Orlando bardzo szanujemy z czego zdaje on sobie doskonale sprawę. 

Bardzo mocno się zastanowię nad reofertą dla niego ale już nie z Room MLE a z cap space. Już teraz gracz ma lepszą ofertę ode mnie. 

I żeby nie było. Żaden gracz który dostał ode mnie ofertę nie jest przeznaczony na handel. Nie dałem ofert na starszych gości nie bez powodu. Chcę wzmocnić swój młody trzon długofalowo i nie po to im proponuje miłe cyfry aby oddać i za rok kiedy bieda na rynku znów się martwić co tu ściągnąć.

Włączył mi się hype na graczy Clippers więc szykuj się Alonzo. Kasa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

pewność, że jak będzie w lidze to 4ty rok również

XD

Moglibyście dać jakiś godny kontrakt Craigowi, który właśnie zagrał sensowne playoffy na Zachodzie, albo Scottowi, który będzie drugi sezon w rotacji w mocnym playoffowym teamie, dużo lepsze nazwiska niż taki McGruder. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, january napisał:

Finney-Smith to RFA nie może dostać umowy 1+1 PO.

To samo Stanley Johnson

 

I McGruder

Więc te oferty są nieprawidłowe.

 

Rzuć ktoś fullMLE vanVleetowi. Ja tam już wiemy od wczoraj którym graczom KO rzucam. Dużo graczy to tu przy takich ofertach QO weźmie (Sumner, Hart etc).

 

Dzięki wstępnie za Iguodalę 😉 

Jasiu budź się.

Ma dostać dwa lata gwarantowane a 1+1PO to są dwa lata gwarantowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.