Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Lucas napisał:

No wlasnie to jest ciekawe. Ja Tristana wykluczyłem (tak jak choćby Lena czy Ibakę), bo sądziłem że za grube oferty pójdą :D 

w sensie tristan thompson?

ogolnie to mimo ze fanem nie jestem wolalbym wbic w jamala murray'a anizeli w brogdona+dejounte (nie wspominajac o monte)

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

@Lucas Willy to też chyba RFA

 

Kurde musiałem przeoczyć. Mogę rozpisać w reofercie czy straciłem jedną ofertę i zostały mi 4? Chociaż widzę, ze dostawał też min vet 1+1 TO, wiec tam tez nie ma 2 lat minimum gwarantowanych i rozpiski.

Edytowane przez Lucas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

 

NY Knicks

1. Kent Bazemore  1-roczna umowa na 7.68 mln z mid-level
2. Tyler Johnson vet min 1+PO
3. Wesley Matthews vet min 1+PO
4. Austin Rivers vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie dwoch z pierwszej trojki)
5. Patty Mills vet min 1+PO (jeśli podpisze jedynie dwoch z pierwszej czworki)
 

trocche chyba niefortunnie ujalem te warunki z riversem i millsem.

chodzilo mi o to, ze jak podpisze "do dwóch".  czyli, ze jak tylko jednego, to oferty pozostaja aktualne

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Kurde musiałem przeoczyć. Mogę rozpisać w reofercie czy straciłem jedną ofertę i zostały mi 4? Chociaż widzę, ze dostawał też min vet 1+1 TO, wiec tam tez nie ma 2 lat minimum gwarantowanych i rozpiski.

Chyba jednak Wizards musieli go zrzucić podpisując Duranta, więc oferta jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

W ogóle RFA, którzy nie dostali teraz ofert biorą z góry QO po zakończeniu tury?

Nie. Czekają do końca FA.

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

niezle pozydziliscie kasę ;) 

 

zobaczymy jak pójdą kontroferty ale jak narazie chyba wszystko co chciałem wygrywam ;)  

Bardzo dużo chamskiego gamblowania. Skoro dla wielu kolejność ofert ma znaczenie to dzwonienie z ofertą minimalną powinno być potwarzą. U mnie każdy gambler jest na ostatnim miejcu, bo jako agent nie odbieram już telefonu z reofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

 

Bardzo dużo chamskiego gamblowania. Skoro dla wielu kolejność ofert ma znaczenie to dzwonienie z ofertą minimalną powinno być potwarzą. U mnie każdy gambler jest na ostatnim miejcu, bo jako agent nie odbieram już telefonu z reofertą.

Ktore oferty masz na mysli?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się do swoich ofert i konkurencji.

Przede wszystkim mam jeszcze zapas w salary i na pewno go użyję aby jeszcze bardziej przekonać kogoś z wysokich do zagoszczenia u mnie.

Zubac - 28/4 Memphis vs 32/4 z PO ode mnie. Na razie chłopak ma prosty wybór.

Nance - jestem jedynym który mu złożył ofertę. Zobaczymy co w kontrofertach pójdzie

Len - pierwotnie miało być wyżej, ale że mamy reoferty to powalczę w przypadku przegrania Zubaca i Nance. Denver dało mu lepszą ofertę bo 20 > 17,5, ale wystarczy jak mu podniosę pierwsze trzy lata o 5M na co mnie stać to nawet z TO powinien się skusić. 76ers z minimum, PTB z BAE, Spurs z 4,5M i Bucks z DPE się do czasu reofert tu nie liczą.

McGruder - gwarantowane 9,8M ode mnie ale tylko w dwóch latach. Za rok koleś grając w RL Clippers zadecyduje co robi. 12/4 z TO @Alonzo, czyli 3M/rok to nie jest żadna konkurencja dla mojej oferty

Finney-Smith - 7,2M gwarantowane w dwa lata. Za rok może decydować co robi. Oferta Celtics z TO na ten moment nie może być wzięta przez niego pod uwagę.

Generalnie udało mi się elegancko wyczuć rynek. Zaskoczony jestem małą ilością ofert dla Zubaca ale pewnie skutecznie odstraszyłem prawie 10M cap space ( czyli więcej niż MLE ) i nie chcieliście marnować oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.