Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Principe oferta na Finney-Smith nie kwalifikuje się. To jest RFA, co najmniej dwa lata gwarantowane. Nance bez oferty? Duża potwarz dla Niego.

@Lucas Willy to też chyba RFA

Jednak oferta Ashigaru jest z TO, więc Tyler póki co w Pels :)

 

Mea culpa. Rozumiem, że zakładamy tak jakby oferty dla DFN nie było i nie biorę jej pod uwagę przy korektach w kolejnych etapach?

 

Co do Nance'a no to finanse nie pozwalają na złożenie sensownej oferty... niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Principe napisał:

 

Mea culpa. Rozumiem, że zakładamy tak jakby oferty dla DFN nie było i nie biorę jej pod uwagę przy korektach w kolejnych etapach?

 

Co do Nance'a no to finanse nie pozwalają na złożenie sensownej oferty... niestety. 

Oferta się nie kwalifikuje, więc tylko w kontrofertach możesz mu złożyć propozycje.

Masz jeszcze trochę gotówki, a trochę szkoda tracić Nance za darmo. Zawsze możesz wyrównać ofertę Elda, ale lekki niesmak zostanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Masz jeszcze trochę gotówki, a trochę szkoda tracić Nance za darmo. Zawsze możesz wyrównać ofertę Elda, ale lekki niesmak zostanie :)

Były GM Celtic, Eld, ściągnął Larrego do siebie głęboko wierząc w gracza. Teraz liczy na to, że gracz to doceni i wróci pod moje zarządzanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Były GM Celtic, Eld, ściągnął Larrego do siebie głęboko wierząc w gracza. Teraz liczy na to, że gracz to doceni i wróci pod moje zarządzanie.

Utopiłeś Boston, a teraz jeszcze chcesz zabierać im ostatnie assety. Ty łotrze!

:P

Mam nadzieję, że mentor @Principe posłuży dobrą radą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Utopiłeś Boston, a teraz jeszcze chcesz zabierać im ostatnie assety. Ty łotrze!

:P

Mam nadzieję, że mentor @Principe posłuży dobrą radą

Słowo utopiłem kłóci się z posiadaniem top10 zawodnika w lidze :).

Poza tym Boston miał okazję odzyskać swój pick 2025 i nawet zdjęcie swapa ale odrzucili póki co moją ofertę. I nie, nie chodziło o PG13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Na ten moment też Iguodale, ale to się pewnie zmieni. 

Nope bo od 76ers ma z PO a Jasiek daje mu gołe min.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Mike Scott 1+1 TO?

Trzeba będzie dla zasady złożyć kontrofertę. Nie ma zgody na steale dla Jasia!

Zdecydowanie w kontrofertach trzeba coś pomyśleć.

A tak ogólnie to gracze którzy chcą się zastanawiać nad jednorocznymi dealami bo "za rok mogą dostać więcej i na dłużej" powinni się mocno zastanowić po tym co spotkało DMC w RL gdzie mają od kogoś innego więcej gwarantowanej kasy.

I proponuję @julekstep wrzucić więcej lajków, serduszek i pucharków za mrówczą robotę jaką dla nas odwalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.