Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lucas napisał:

Tego moze nie powinienem pisać, ale dziwi mnie, ze tylko ja dałem ofertę Barei. Wiem, ze jest pod kontuzji, ale to od lat klasowy backup i jeśli zdrowie pozwoli to w Mavs swoje pogra :P 

Dlatego dziwi mnie, ze Knicks dosc naiwnie liczyli na Tylera Johnsona za minimum zamiast iść w JJ-a

Za to Garrett Temple to największe nazwisko jakie w ogóle nie dostało oferty w tej turze. Trójka, obrona na pozycjach 1-4, lider szatni. W Nets raczej spora rola. Poważnie o Nim myślałem, ale bardziej szukałem gracza z ball handlingiem, którzy potrafią sami sobie kreować rzut i łamać linię obrony. Dla contendera to wymarzona opcja.

Teraz, Eld napisał:

giphy.gif?cid=790b7611952b105227ecf77bee

Nom, gość odrzucił 40/4, a teraz moje 3mln za sezon to może być najlepsza oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Odnośnie ofert dla Markieffa Morrisa - słuszna reakcja Elda: 

giphy.gif?cid=790b7611952b105227ecf77bee

 

I to jest właśnie to - odrzucamy racjonalne oferty, pisząc o tym jak to należy gracza przepłacić, a po roku zamiast MLE Markieff dostaje takie badziewie zamiast wypłaty.. 

Eld teraz powinieneś wypisać tu cała 14 GMów, która załatwiła tak Markieffa. 

Warto, żebyśmy jako GMowie wyciągnęli z tego wnioski, a nie non stop pompowali sztucznie balony. 

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Za to Garrett Temple to największe nazwisko jakie w ogóle nie dostało oferty w tej turze. Trójka, obrona na pozycjach 1-4, lider szatni. W Nets raczej spora rola. Poważnie o Nim myślałem, ale bardziej szukałem gracza z ball handlingiem, którzy potrafią sami sobie kreować rzut i łamać linię obrony. Dla contendera to wymarzona opcja.

Jeszcze Tristan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, january napisał:

Ludzie niedopłaceni co naprawdę muszą dostać kontroferty :


T.Craig (zajmę się tym)

Wystarczy, że przebijesz moje 25/4, które pójdzie w reofertach i jest Twój:) Więcej niestety nie mogę dać, chociaż bardzo go lubię:/

Tymczasem poszły dwie kontroferty z room exception dla centrów, mam nadzieję, że w reofercie nie zostanę przelicytowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

I to jest właśnie to - odrzucamy racjonalne oferty, pisząc o tym jak to należy gracza przepłacić, a po roku zamiast MLE Markieff dostaje takie badziewie zamiast wypłaty.. 

Eld teraz powinieneś wypisać tu cała 14 GMów, która załatwiła tak Markieffa. 

Warto, żebyśmy jako GMowie wyciągnęli z tego wnioski, a nie non stop pompowali sztucznie balony. 

 

Niestety nie ma już jak tego odgrzebać. Ktoś pokasował stare tematy z głosowaniami, ale pamiętam że @RonnieArtestics przy remisie 13:13 miał finalny głos.

No i ogólnie to co piszesz ma w sobie dużo racji. 

Teraz, january napisał:

Ej lol. Nie no największe nazwisko bez oferty to jest Portis przecież xDDDD

k**** Jasiek...

Musiałeś?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, january napisał:

Tam wystarczy dowolna kontroferta od kogoś i go zbiera, już był Mills przerzucony przez NYK jak worek ziemniaków.

"

#103 Knicks - Jazz
NYK out: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2022 1st, NYK 2021 1st
NYK in: Gobert, Reed, Baldwin,  WAS 2021 2nd"

przestan manipulowac.

mills byl elementem wielostornnej wymiany miedzy knicks-bulls-jazz, która po prostu trzeba bylo rozbic na pare by przeszla przez CBA

de facto nie byl w knicks

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabe zainteresowanie czwórkami z rzutem - Ilyasova, Morris, Chandler, Melli, Jeff Green, Tolliver, Muscala, Bjelica, Beasley, Scott, Kaminsky

Każdego miałem zapisane w notesie. Postawiłem na Morrisa i Melli, ale gracze dostali albo słabe umowy albo w ogóle zostali zapomnieni w tej turze.

2 minuty temu, january napisał:

Ej lol. Nie no największe nazwisko bez oferty to jest Portis przecież xDDDD

Czyli kolejna czwórka z rzutem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

I to jest właśnie to - odrzucamy racjonalne oferty, pisząc o tym jak to należy gracza przepłacić, a po roku zamiast MLE Markieff dostaje takie badziewie zamiast wypłaty.. 

Ja bym chętnie zrobił jakieś podsumowanie. Markieff stracił jakieś 34 miliony, Russell jakieś 90 podpisując, więc zdarza się podjąć błędne decyzje w obie strony. Tak jak w RL NBA ( patrz Cousins odrzucający kontrakt od Pelicans)

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Słabe zainteresowanie czwórkami z rzutem - Ilyasova, Morris, Chandler, Melli, Jeff Green, Tolliver, Muscala, Bjelica, Beasley, Scott, Kaminsky

Każdego miałem zapisane w notesie. Postawiłem na Morrisa i Melli, ale gracze dostali albo słabe umowy albo w ogóle zostali zapomnieni w tej turze.

Czyli kolejna czwórka z rzutem :D

Pomyśl jak długa by byłą lista, gdyby tylko 4 gracze mogli dostać kontrakt:) Chyba powinniśmy zostawić jednak te 5 ofert w 3 turze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja bym chętnie zrobił jakieś podsumowanie. Markieff stracił jakieś 34 miliony, Russell jakieś 90 podpisując, więc zdarza się podjąć błędne decyzje w obie strony. Tak jak w RL NBA ( patrz Cousins odrzucający kontrakt od Pelicans)

Ja pamiętam, że był temat odrzuconego też maxa od Kings, ale Mirwir kiedyś mi pisał, że ta oferta nigdy nie padła. Ale od Pels faktycznie Cousins już nawet po kontuzji odrzucił 40/2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Pomyśl jak długa by byłą lista, gdyby tylko 4 gracze mogli dostać kontrakt:) Chyba powinniśmy zostawić jednak te 5 ofert w 3 turze.

Odwrotnie właśnie. Tak to by przeszli do następnej tury i mogli liczyć na większe zainteresowanie po odsiewie. A tak Patty Mills czy inny Mike Scott może skończyć za minimum na śmiesznej umowie, bo ktoś nie da kontroferty. W czwartej turze padłyby lepsze oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, january napisał:

Tam wystarczy dowolna kontroferta od kogoś i go zbiera, już był Mills przerzucony przez NYK jak worek ziemniaków.

"

#103 Knicks - Jazz
NYK out: D.Murray, J.Bell, Mills, L.Thomas, LAC 2022 1st, NYK 2021 1st
NYK in: Gobert, Reed, Baldwin,  WAS 2021 2nd"

Tylera Johnsona tez przerzucił do Minnesoty za Rubio , wątpię żeby po raz kolejny chciał pójść do takiego bezczelnego GMa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

60 kontrofert...

Zaklepuję Craiga z stealów. Zgłaszać się następni 😉 

Ta... 60. Przy kontrofertach nie robię przypomnień, więc stawiam góra 40 :)

Mike Scott od Pels, bo wiadomo w brak szacunku do Lakers tak zostałem wychowany

I nie wiem czy ten Matt Thomas też nie, bo Karpik nazwał mojego Tylera Johnsona kasztanem :(

Teraz, Qcin_69 napisał:

Tylera Johnsona tez przerzucił do Minnesoty za Rubio , wątpię żeby po raz kolejny chciał pójść do takiego bezczelnego GMa :)

Ty też miałeś Tylera i go oddałeś. Ogólnie Tyler w ten sezon zwiedził trzy kluby, teraz liczy na stabilizacje. Albo ja albo Blazers jak cofną TO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.