Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, tangiers napisał:

 Ponadto skoro tak cenisz Ibake i wysuwasz tezy, ze za rok otrzyma jakis kontrakt zycia to czemu teraz zaproponowales mu minimum?

Westbrook mowil ze ibaka z nim to zagralby nawet za darmo:(

Poza tym czemu sie na mnie denerwujesz?:) ja przeciez nie mam mle:)

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

imo póki Doncic nie zadebiutuje w PO jego impact na taką serie jest mocno teoretyczny jednak

No nie wiem, przy debiucie w PO też można grać na poziomie z RS, a kto wie, może i lepiej i Pan z mojego avatara powinien Ci to przypomnieć.

Doncicia akurat nie obawiałbym się, on już w końcu grał na dużych scenach (Euroliga, Eurobasket) i jakoś nie dawał tam dupy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No nie wiem, przy debiucie w PO też można grać na poziomie z RS, a kto wie, może i lepiej i Pan z mojego avatara powinien Ci to przypomnieć.

Doncicia akurat nie obawiałbym się, on już w końcu grał na dużych scenach (Euroliga, Eurobasket) i jakoś nie dawał tam dupy :P

te człowiek z Twojego avka gdy debiutował u nas w PO to miał taki impact, że przegrał z chołkami Lillard-Drumm, ja nie mówię, że Doncić ma być minusowy, ale przykład choćby Giannisa i jego bolączek w PO sugeruje by tutaj raczej nie zakładać od startu Bóg wie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

jak dasz haslemowi pelne mid-level to pomyslimy

Jakbym miał wolną kasę, to bym Udonisowi dał naturalnie, ale kasa z MLE jest podzielona na dwóch graczy do rotacji.

 

Teraz, Lucas napisał:

Oladipo/Middleton/Doncic/Ibaka/Vucevic vs Lowry/Mitchell/Oubre(?)/Gordon/KAT

Czy to różnica tierów? Nie powiedziałbym, duża rola ławki z obu stron, ale generalnie to szłoby to w 7 meczów i może przez Doncicia+Dipo w crunch postawiłbym na Heat, lecz nic pewnego.

Może 1 czy 2  łiny by Heat dali radę ugrać, nic więcej. Oladipo niech najpierw wróci do gry, a później do formy; Doncic zadebiutuje w playoffs, a Ibaka podpisze, a Vuceviciowi niech z tego meszku urosną włosy w wiadomym miejscu, bo jakoś w swoim debiucie po 10 latach się nie spisał co moja 4 opcja Aaron Gordon mogła obserwować z bliska ;) 

Zresztą Heat najpierw niech skład skompletują, bo na chwilę obecną mam ich poza playoffs, o które będzie co najmniej 10 teamów walczyło, ale o tym już w sezonie pogadamy. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

te człowiek z Twojego avka gdy debiutował u nas w PO to miał taki impact, że przegrał z chołkami Lillard-Drumm, ja nie mówię, że Doncić ma być minusowy, ale przykład choćby Giannisa i jego bolączek w PO sugeruje by tutaj raczej nie zakładać od startu Bóg wie czego

Wydaje mi się, ze Giannisa w debiucie było trochę łatwiej ograniczyć niż Doncicia, bo to inny typ graczy. Oczywiscie jesli Doncic nie zadebiutuje RL w Playoffs to juz kwetsia tego jak tangiers go opisze i czy go kupimy, bo to już będzie musiała też wyobraźnia zadziałać, która w opisywanym przez Ciebie przypadku Jokicia nie zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Doncic zadebiutuje w playoffs,

Tego typu podejście to jeden z największych raków w tej grze. Doncić jest zajebistym koszykarzem i nawet jeśli nie zadebiutuje w Playoffs to nadal będzie zajebistym koszykarzem.

Jak Sota nie wejdzie to rozumiem, że KAT u Ciebie będzie rezerwowym lub nadal będziemy liczyć mu serię z Rockets???

Naprawdę warto w tej swojej propagandzie zachować czasem trochę ludzkiej przyzwoitości i obiektywizmu. To samo na FA, gdzie próbuje się wymuszać maksy Buddym Hieldom tej ligi, a Edd Summer czy jak on się tam zwie ma nie podpisać 3-letniej umowy i uciekać do Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.