Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

.

Apeluję również o zmianę kwoty kontraktu w formularzu przy ofercie Cavs, ponieważ jej zawyżona wysokość może wprowadzić w błąd głosujących.

 

u Ciebie nie mialby zadnych szans na minuty aktualnie.

I tu się mylisz, bo obecnie mam problem ze zmiennikiem dla Isaaca ;]

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Mogę Szanowną Radę prosić o ustosunkowanie się do poniższego?

 

Jest to o tyle dla mnie istotne, że mogłem zostać wprowadzony w błąd.

 

 

Jeśli jest tak jak chłopaki piszą a nie jak twierdzi Tomek, to się mocno wkurwię.

 

Poproszę ostateczną wersję, który exp się liczy? Czy z RL NBA czy od nas?

 

 

Chciałem wczoraj podpisać ze swojego two-waya Alexa Poythressa. W RL NBA poniekąd pląta się już 3 rok, natomiast u nas jeszcze u nikogo nie zagościł. Udałem się z pytaniem do członka Rady który exp się liczy i za jakie pieniądze mogę go podpisać. 

 

Otrzymałem odpowiedź, że liczy się exp z RL NBA, więc w związku z taką informacją go nie podpisałem a na 14 spot ściągnąłem Farieda.

 

Gdyby się teraz okazało, że jednak mogłem go podpisać za 838k to chyba będę musiał lecieć z whiskey do Miami aby unieważnic trejd Farieda na którym straciłem pół drugiej rundy i około 1 500 000 M kasy, ponieważ zostałem wprowadzony w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że liczy się exp u nas. Zresztą na takiej samej zasadzie gra już od początku sezonu Cedi Osman czy Dillon Brooks.

 

 

Exp u nas oczywiście.

 

Cudownie...

W takim razie Szanowna Rado. Jeden z członków Rady wprowadził mnie w błąd i naraził na straty. Nie zarzucam, że zrobił to z premedytacją, w żadnym wypadku, ale strata jednak dla Bostonu jednak jakaś jest w postaci protected picku II rundy i około 1,5M w finansach co akurat dla mnie jest niesamowicie istotne.

 

Oczekuję jakiegoś rozwiązania powyższego. Sam też napiszę do Taingerisa jak on się na to zapatruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam w takim razie za pomyłkę. Przekazałem CI informację, która naturalnie wydała mi się poprawna.

 

Przeprosiny jak najbardziej przyjęte i nawet nie potrzebne bo na 100 pytań jakie dostałeś ode mnie, 99 odpowiedzi było jak najbardziej zgodne z CBA, regulaminem itp, tylko ta jedna nie a rzeczą ludzką jest się mylić.

 

Nie mniej liczę na jakieś rozwiązanie tego, bo NA PEWNO nie ściągnął bym droższego Farieda, mając pod ręką tańszego Poythressa który to zagrał póki co dwa razy więcej meczy niż Keneth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeprosiny jak najbardziej przyjęte i nawet nie potrzebne bo na 100 pytań jakie dostałeś ode mnie, 99 odpowiedzi było jak najbardziej zgodne z CBA, regulaminem itp, tylko ta jedna nie a rzeczą ludzką jest się mylić.

 

Nie mniej liczę na jakieś rozwiązanie tego, bo NA PEWNO nie ściągnął bym droższego Farieda, mając pod ręką tańszego Poythressa który to zagrał póki co dwa razy więcej meczy niż Keneth.

 

Ktokolwiek pozostał w tej radzie ( January, ozzy, Marcus, MJ1? ) po rezygnacji Tomka czekam na odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rado, udało mi się skontaktować z Tangiersem i sytuacja się o tyle skomplikowała, że on pozyskał w miejsce Farieda innego gracza, więc odkręcenie transakcji wiązało by się z odkręceniem przez Tangiersa innego trejdu, czyli niezbyt potrzebne zamieszanie.

 

Proponuję więc następujące rozwiązanie w związku z wprowadzeniem mnie w błąd:

 

- zwalniam Farieda bez konsekwencji finansowych dla mnie i dla Tangiersa. Po prostu ląduję na FA.

- od razu w jego miejsce podpisuje mojego two-waya Alexa Poythressa na minimalne 838k 1+1TO.

 

Z Tangiersem ustalę szczegóły co do protected picku jaki poszedł w transakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.