Skocz do zawartości

beGM - Free Agency - komentarze


Tomek9248

Rekomendowane odpowiedzi

ehh mogę wycofać ofertę powyżej? nie miałem pojęcia, że typko nie gra w lidze już?

 

 

Podpisywanie graczy w przerwie noworocznej:

 

- oferty nie można wycofać, zmienić*, ani zmienić jej priorytetu,

 

I jak zawsze, z uwagi na bufor 48h na złożenie kolejnych ofert, realnie te wysyłać można nie później niż na 48 godzin przed zakończeniem okienka z wymianami które zamyka się 5.01.2019 r 23:59)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A o tym Tomek zapomniałeś? :smile:

 

To pominąłem jak i ofertę Januarego jako niespełniające wymagań w chwili składania.

Karpik zwrócił Longerowi uwagę, że nie ma wolnych slotów. Ja nie mam pojęcia czy po wymianach on go dalej chce, czy nie chce. Oferta się nie pojawiła po raz drugi ani żadne potwierdzenie.

 

 

 

2. Chris Boucher

  • Dallas Mavericks 4/ 1+2 UNG   // nie wiem jak Ci to wyszło, ale minimalna, 3 letnia umowa dla Bouchera to blisko 5 milionów
  • Cleveland Cavaliers 3,1 / 1+1 TO

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pominąłem jak i ofertę Januarego jako niespełniające wymagań w chwili składania.

Karpik zwrócił Longerowi uwagę, że nie ma wolnych slotów. Ja nie mam pojęcia czy po wymianach on go dalej chce, czy nie chce. Oferta się nie pojawiła po raz drugi ani żadne potwierdzenie.

No to w takim razie głosowania chyba nie ma i Boucher trafia do Cavs?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie argumenty za Kanterem w Bulls to moim zdaniem większe minuty. Hassan gra mniej od Adamsa i miał trochę problemów zdrowotnych co było przecież poruszane :)

 

Nie mam teraz drugiego centra w przeciwnstwie do Bostonu co oczywiście oznacza większą rolę Kantera.

 

Jescze rozumiem jakbym dał gorszy kontrakt ale głos Tomka nie zrozumiały dla mnie.

Edytowane przez MMM2121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanter wybralby Bulls na pewno, walczy o kontrakt a w Chicagk ma szanse na gre duzych minut, w Celtics nie bardzo :smile:

Po tym co zrobił w wymianach GM Celtics, to moim zdaniem w Bostonie dla Kantera minuty też są:) Eld mógłby wtedy wrzucić Nance'a na czwórkę za Dariusa Millera i grać Kanterem z ławki jako rezerwowym centrem za Adamsa.

 

Ale to w sumie zainteresowani powinni się wypowiedzieć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym u mnie w drugim składzie będzie grał z trochę lepszym rozgrywającym jeśli chodzi o kreowanie, dla centra to zawsze pozytyw.

Kanter sam sobie kreuje, wiekszosc jego rzutow jest nieasystowanych choc wiadomo jak sie teraz w nba nalicza asysty:)

 

O jakiego pg chodzi?:)

 

Poczekam jeszcze na pare slow Elda ale zaglosuje raczej na Ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.